Вітрум Q10 інструкція по застосуванню

Вітрум Q10 фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Вітрум Q10 таблетки, в/о, №10 у бліс.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/6575/01/01 від 15.03.2013. Наказ № 210 від 15.03.2013
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить коензиму Q10 (убіхінону) 30 мг; вітаміну Е (у вигляді альфа токоферолу ацетату) 10 мг; комплексу цитрусових біофлавоноїдів, що містить не менше 35 % гесперидину, 30 мг; екстракту виноградних кісточок сухого стандартизованого, що містить не менше 80 % проантоціанідів, 30 мг;допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), поліетиленгліколь, титану діоксид (Е 171), барвник заліза оксид жовтий (Е 172).

Виробник:

Юніфарм, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати з іншими добавками.

Показання до застосування:

Для профілактики та лікування порушень обміну речовин, зміцнення імунітету, покращання адаптаційних можливостей організму.У комплексній терапії як допоміжний засіб для профілактики серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, артеріальної гіпертензії, астенічних станів. Як доповнення до дієтотерапії як додаткове джерело коензиму Q10 (убіхінону) і вітаміну Е рекомендується вживати для підвищення оксигенації тканин організму, покращання кисневого обміну, відновлення і регенерації клітин шкіри. Для профілактики передчасного старіння шкіри.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до складових компонентів препарату, гострий гломерулонефрит, загострення виразкової хвороби шлунка, тиреотоксикоз, гіпервітаміноз Е.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не перевищувати рекомендовану дозу. З обережністю призначають при гострому інфаркті міокарда, вираженому атеросклерозі, підвищеному ризику розвитку тромбозів (після операцій на серці, судинах, аортокоронарних шунтуваннях).

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Оскільки досліджень щодо безпеки застосування лікарського засобу у період вагітності або годування груддю не проводилось, не слід застосовувати його цій категорії пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Лікарський засіб не застосовують дітям.

Спосіб застосування та дози:

З профілактичною метою дорослим та дітям віком від 12 років рекомендується вживати по 1 таблетці на добу під час їди. Тривалість прийому – від 1 до 3 місяців. Більш тривалий прийом можливий за рекомендацією лікаря. При застосуванні як засобу, що попереджає старіння шкіри, рекомендується приймати по 1 таблетці на добу під час їди протягом 2 місяців. Для отримання належного ефекту курс лікування потрібно проходити двічі на рік.У комплексній терапії слід призначати по 1 – 2 таблетки на добу. За рекомендацією лікаря дозу можна збільшити до 3 таблеток на добу. Максимальна добова доза – 4 таблетки.

Передозування:

Про випадки передозування не повідомлялося, але у поодиноких випадках можливі прояви гіперчутливості, включаючи шкірний висип, свербіж, гіперемію. При передозуванні препаратом можливе посилення проявів побічних реакцій.Потребує відміни препарату та проведення симптоматичної терапії.

Побічні дії:

Препарат зазвичай переноситься добре, але іноді можуть виникнути алергічні реакції, включаючи шкірний висип, свербіж, гіперемію шкіри; дуже рідко нудота, печія, біль в епігастрії. При виникненні вказаних симптомів слід припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Всмоктування вітаміну Е можуть порушувати препарати заліза, срібла. Одночасний прийом великих доз вітаміну Е з залізом, вітаміном К або антикоагулянтами непрямої дії подовжує час згортання крові. Вітамін Е посилює ефект глюкокортикостероїдів, нестероїдних протизапальних засобів, серцевих глікозидів. Підвищує ефективність протиепілептичних засобів у хворих на епілепсію. Вітамін Е не можна застосовувати із засобами, що мають лужне середовище (натрію гідрокарбонат, трисамін тощо), антикоагулянтами непрямої дії (дикумарин, неодикумарин тощо). Не рекомендується прийом з іншими вітамінно-мінеральними препаратами у зв’язку з підвищеним ризиком розвитку гіпервітамінозу.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в коробці.Категорія відпуску.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Вітрум Q10
Виробник:Юніфарм, Інк., США
Реєстраційне посвідчення:№ UA/6575/01/01 від 15.03.2013. Наказ № 210 від 15.03.2013
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить коензиму Q10 (убіхінону) 30 мг; вітаміну Е (у вигляді альфа токоферолу ацетату) 10 мг; комплексу цитрусових біофлавоноїдів, що містить не менше 35 % гесперидину, 30 мг; екстракту виноградних кісточок сухого стандартизованого, що містить не менше 80 % проантоціанідів, 30 мг;допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), поліетиленгліколь, титану діоксид (Е 171), барвник заліза оксид жовтий (Е 172).

Фармакотерапевтична група:Полівітамінні препарати з іншими добавками.
Код АТС:A11AB - Полівітамінні препарати з іншими добавками
Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Ерозивний гастрит
Види ерозивного гастритуЕрозивний гастрит — симпто...
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Реклама
Вчені назвали антидепресант, який допоможе полегшити хронічний біль
Згідно зі статистикою, на хронічний біль страждає ...
Які препарати не можна приймати разом із вітаміном С
Вітамін C, або аскорбінова кислота, є ключовим еле...
Реклама