Популярні препарати Лоратадин Омез Німесил

Цитрамон У: аналоги

Офіційна інструкція Адаптована інструкція Аналоги Запитання

Перед застосуванням препарату слід проконсультуватися з лікарем. Якщо симптоми не зникають або головний біль стає постійним, слід звернутися до лікаря. Необхідно проконсультуватися з лікарем стосовно можливості застосування препарату пацієнтам з порушеннями функції нирок та печінки; пацієнтам, які приймають аналгетики кожен день при артритах легкої форми; у разі, якщо пацієнт застосовує варфарин чи подібні препарати, що мають антикоагулянтний ефект. Препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти. Під час лікування слід відмовитися від вживання алкоголю (підвищення ризику шлунково-кишкової кровотечі). Необхідно враховувати, що у хворих з алкогольним ураженням печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу. Не приймати препарат з іншими засобами, що містять парацетамол. Не перевищувати зазначених доз. При хірургічних операціях (включаючи стоматологічні) застосування препаратів, які містять ацетилсаліцилову к... Продовжити читати

Кофетамін

Діюча речовина: ерготамін , кофеїн .
Код АТХ: N02CA52

Пейона

Діюча речовина: кофеїн .
Код АТХ: N06BC01

Брустан

Діюча речовина: ібупрофен , парацетамол .
Код АТХ: M01AE51

Ібуклін

Діюча речовина: парацетамол , ібупрофен .
Код АТХ: M01AE51

Залдіар

Діюча речовина: трамадол , парацетамол .
Код АТХ: N02AX52

Пара-Трал

Діюча речовина: парацетамол , трамадол .
Код АТХ: N02AX52

Парацетамол

Діюча речовина: парацетамол .
Код АТХ: N02BE01