Тіфім Ві інструкція по застосуванню

Тіфім Ві фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Тіфім Ві розчин д/ін. по 0,5 мл (1 доза) у поперед. запов. шпр. №1 з голк.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/13057/01/01 від 22.11.2013. Наказ № 999 від 22.11.2013
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Виробник:

Санофі Пастер С.А., Франція

Фармакотерапевтична група:

Вакцини.

Показання до застосування:

Профілактика черевного тифу у дорослих та дітей віком старше 2 років, осіб, які від’їзджають в ендемічні регіони, емігрантів, медичного персоналу та військовослужбовців.Діти молодше 2 років не вакцинуються через високий ризик недостатньої імунної відповіді у цій віковій групі.

Протипоказання:

підвищення температури, гострі інфекційні захворювання, прогресуючі хронічні захворювання (у цих випадках щеплення відкладається) алергічні реакції на будь-який компонент вакциниПротипоказання на введення вакцини визначаються в кожному конкретному випадку з урахуванням переліку протипоказань до щеплень згідно з діючими нормативним документом МОЗ України (діючий календар щеплень).При проведенні імунізації дітей на території України щодо протипоказань та взаємодії з іншими лікарськими засобами слід керуватися діючими наказами МОЗ України.

Особливості застосування:

Перед проведенням вакцинації необхідно провести аналіз анамнестичних даних особливо щодо попередніх щеплень і можливих проявів небажаних реакцій та клінічне обстеження.Як і при застосуванні будь-якої вакцини, що вводиться парентерально, необхідна постійна готовність до надання невідкладної медичної допомоги у разі виникнення анафілактичних реакцій. Особи, яким проведено вакцинацію, повинні знаходитись під медичним наглядом протягом 30 хвилин після вакцинації. Взаємодія з іншими лікарськими засобами ТІФІМ ВІ може застосовуватися разом з вакцинами проти гепатиту А, жовтої лихоманки, дифтерії, правця, сказу, поліомієліту, менінгіту А+С і гепатиту В.Будь-ласка проінформуйте вашого лікаря у разі прийому інших медикаментів.

Спосіб застосування та дози:

Вакцинація проводиться одноразово, однією дозою (0,5мл), починаючи з 2-річного віку.Вакцина вводиться підшкірно або внутрішньом'язево.Ревакцинацію проводять кожні 3 роки, якщо є ризик захворювання, шляхом введення однієї дози вакцини 0,5 мл. Перед використанням вакцину слід тримати при кімнатній температурі протягом декількох хвилин.Категорично заборонено вводити вакцину внутрішньовенно або внутрішньоартеріально.Щеплення проводиться медичним персоналом у лікувально-профілактичних установах або кабінетах для вакцинації.

Побічні дії:

Протягом 48 годин після введення вакцини можливий розвиток місцевої реакції, яка супроводжується незначною болючістю, почервонінням, ущільненням або набряком м’яких тканин у місці ін’єкції. Дані клінічні прояви відносяться до помірних та короткотривалих. Загальні реакції (підвищення температури, головний біль, слабкість, біль у м’язах та суглобах, нудота, біль у животі) зустрічаються рідко. Дуже рідко можливий розвиток алергічних реакцій (свербіж, висип, кропивниця). В окремих випадках може спостерігатися сироваткова хвороба та анафілактичні реакції.

Термін придатності:

3 роки

Умови зберігання:

Вакцину слід зберігати при температурі від 2 до 8о С (в холодильнику). Не заморожувати. У разі заморожування вакцину слід знищити.Захищати від світла. Транспортування вакцини слід здійснювати згідно з правилами холодового ланцюга. Не використовувати препарат після закінчення строку придатності, вказаного на упаковці.

Форма випуску / упаковка:

По 1 дозі у шприці або 20 доз у флаконі.По 1 шприцу з 1-єю дозою вакцини у блістері ПХВ пакується у картонну коробку з інструкцією про застосування; по 1 шприцу в упаковці.По 1 флакону з 20 дозами (10 мл )вакцини, пакуються по 10 флаконів у картонну коробку з інструкцією про застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаМіжнародна непатентована назва: Typhus exanthematicus, inactivated, whole cellОсновні властивості лікарської форми: вакцина складається з очищеного капсулярного Vi-полісахариду Salmonella typhi. Одна імунізуюча доза вакцини 0,5 мл містить:Діючі речовини:Очищений капсулярний Vi-полісахарид Salmonella typhi (Ty2 штам) 0,025мгДопоміжні речовини:Фенол  не більше 1,25 мгнатрія хлорид    4,150мгдегідрогенофосфат натрію двоводного   0,02Змггідрогенофосфат натрію двоводного  0,065мгвода для ін'єкцій    до 0,5 мл Форма випускурозчин для ін’єкцій КОД ЗА АТС: J07A R01Дана вакцина забезпечує імунітет проти черевного тифу через 2-3 тижні після щеплення. Рівень серопротекції складає 90% після першого щеплення. Тривалість імунітету не менш 3 років. Вакцина захищає проти черевного тифу, збудником якого є Salmonella typhi, але не забезпечує захист проти збудника Salmonella paratyphi А або В.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Тіфім Ві
Виробник:Санофі Пастер С.А., Франція
Форма випуску: По 1 дозі у шприці або 20 доз у флаконі.По 1 шприцу з 1-єю дозою вакцини у блістері ПХВ пакується у картонну коробку з інструкцією про застосування; по 1 шприцу в упаковці.По 1 флакону з 20 дозами (10 мл )вакцини, пакуються по 10 флаконів у картонну коробку з інструкцією про застосування.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/13057/01/01 від 22.11.2013. Наказ № 999 від 22.11.2013
Міжнародне непатентоване найменування:Typhoid, purified polysaccharide antigen
Умови відпуску:Без рецепту.
Фармакотерапевтична група:Вакцини.
Код АТС:J07AP03 - Черевнотифозних бактерій очищений полісахаридний антиген
Реклама
У Європі спостерігається зростання інфекцій, що передаються статевим шляхом
Згідно з новими даними за 2022 рік, опублікованим ...
COVID-19 вдвічі підвищує ризик серцевого нападу: дослідження
Дослідження показують, що ризик розвитку серцевого...
Реклама
Алергічний синусит
Причини розвитку алергічного синуситу — хто в груп...
Лікування синуситу в домашніх умовах
Як лікувати синусит вдомаПрофілактика синуситу в д...
Реклама
Аспірин знижує ризик розвитку небезпечного онкологічного захворювання у жінок
За статистикою, рак яєчників є п'ятою провідною пр...
Порція салату може запобігти розвитку хвороби Альцгеймера та Паркінсона: вчені
Дослідження, проведені фахівцями Університету Раша...
Реклама