Популярні препарати Лоратадин Омез Німесил

Ренні - Офіційна інструкція

Склад

Склад

1 таблетка містить 680 мг кальцію карбонату та 80 мг магнію карбонату важкого;

допоміжні речовини: сахароза, крохмаль кукурудзяний, крохмаль картопляний, тальк, магнію стеарат, олія мінеральна легка, ароматизатор м’ятний, ароматизатор лимонний.

Лікарська форма

Лікарська форма

Таблетки жувальні.
Основні фізико-хімічні властивості

Основні фізико-хімічні властивості

Кремово-білі квадратні таблетки з увігнутими поверхнями, на обох боках викарбуване “RENNIE”, зі смаком і запахом ментолу.

Виробник

Виробник

Байєр Санте Фамільяль, Франція для Байєр Консьюмер Кер АГ, Швейцарія.

Місцезнаходження виробника

Місцезнаходження виробника

33 вул. Індастрі, 74240, Гайард, Франція.

Фармакотерапевтична група

Фармакотерапевтична група

Антациди в комбінації з іншими препаратами.

Код АТС A02A X.

властивості

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

До складу препарату входить комбінація двох антацидів: кальцію карбонату і магнію карбонату. Дія препарату є локальною, ґрунтується на нейтралізації надлишку кислоти у шлунку і не пов’язана з системною абсорбцією.

Кальцію карбонат має швидку, довготривалу і потужну нейтралізуючу активність. Зазначений ефект підсилюється при додаванні магнію карбонату, який також має сильну нейтралізуючу активність.

Застосування комбінації антацидів дозволяє досягти позитивного ефекту протягом 3 - 5 хв. У здорових волонтерів значне підвищення рН вмісту шлунка вище базової лінії досягалося через 2 хв після застосування препарату.

In vitro загальна нейтралізуюча ємність продукту становить 16 мЕкв/Н+ (титрування до кінцевої точки рН 2,5).

Фармакокінетика.

У шлунку: кальцію карбонат і магнію карбонат реагують з кислотою шлункового соку, утворюючи розчинні солі. Абсорбція кальцію і магнію із цих солей можлива, однак ступінь абсорбції залежить від дозування та від індивідуального засвоєння препарату пацієнтом. Приблизно 10 % кальцію і 15 - 20 % магнію абсорбується.

Кальцій і магній, абсорбовані у невеликих кількостях, швидко виводяться нирками здорової людини. У разі наявності в пацієнта ниркової недостатності, концентрації кальцію і магнію в сироватці можуть бути підвищеними.

У травному тракті розчинні солі кальцію і магнію перетворюються на нерозчинні і виводяться з фекаліями.

Показання

Показання

Симптоматичне лікування проявів шлунково-стравохідного рефлюксу (рефлюкс-езофагіту) та підвищеної кислотності шлункового соку, таких як відрижка; печія, у тому числі печія у вагітних; епізодичні болі в епігастральній ділянці.

Протипоказання

Протипоказання

- підвищена чутливість до компонентів препарату;

- виражені порушення функції нирок;

- гіперкальціємія.

Особливості застосування

Особливості застосування

При призначенні препарату Ренні® особам з порушенням функції нирок слід регулярно контролювати концентрацію магнію та кальцію в сироватці крові. Частота досліджень залежить від ступеня тяжкості та визначається у кожному випадку окремо. В таких випадках не слід застосовувати препарат у високих дозах тривалий час.

Приймання препарату тривалий час у високих дозах може призвести до гіпермагніємії, гіперкальціємії та синдрому Бернетта, особливо у пацієнтів з нирковою недостатністю.

Довготривале застосування препарату може підвищувати ризик утворення каменів у нирках.

Пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози, глюкозо-галактозної малабсорбції або цукрозо-ізомальтозної недостатності не слід застосовувати цей препарат.

Застереження для хворих на цукровий діабет: 1 таблетка Ренні® містить 475 мг сахарози.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування препарату Ренні® в період вагітності та годування груддю в рекомендованих дозах є безпечним.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Не впливає.
Діти

Діти

Інформація щодо застосування препарату дітям до 12 років відсутня.

Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування та дози

Дорослі та діти старше 12 років: 1 - 2 таблетки розжувати (або тримати в роті до повного розсмоктування). Бажано застосовувати препарат через 1 годину після прийому їжі та за 1 годину до сну. 1 або 2 таблетки можна прийняти додатково протягом доби у випадку печії або болю. Максимальна добова доза – 16 таблеток.

Передозування

Передозування

Застосування препарату протягом тривалого часу в високих дозах, особливо в пацієнтів із нирковою недостатністю, може призвести до гіпермагніємії, гіперкальціємії та алкалозу, які можуть спричинити симптоми шлункового розладу (нудоту, блювання) та м’язову слабкість.

Побічні ефекти

Побічні ефекти

Дуже рідко спостерігалися реакції гіперчутливості. Клінічні симптоми включали висипання, набряк Квінке, анафілактичну реакцію.

Лікарська взаємодія

Лікарська взаємодія

У разі одночасного прийому Ренні® знижує всмоктування деяких антибіотиків (таких як тетрацикліни, хінолони). Солі кальцію і магнію можуть послабити абсорбцію фосфатів.

Через можливу зміну абсорбції лікарських засобів, які застосовують одночасно з Ренні®, рекомендується дотримуватися перерви між їх прийманням тривалістю від 1 до 2 год.

Термін придатності

Термін придатності

5 років.
зберігання

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці, у закритій упаковці, при температурі не вище 25 °С.
Упаковка

Упаковка

6 таблеток у блістері, 2 або 4 блістери в картонній коробці або 12 таблеток у блістері, 1 або 2 блістери в картонній коробці.
Категорія відпуску

Категорія відпуску

Без рецепта.