Популярні препарати Лоратадин Омез Німесил

Камокс-Клав 625 - Адаптована інструкція

Склад

Склад

Лікарська форма

Лікарська форма

Основні фізико-хімічні властивості

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки (375 мг) - білі, плоскі, довгасті таблетки, вкритіплівковою оболонкою;таблетки (625 мг) - білі, плоскі, довгасті таблетки, вкриті плівковою оболонкою;склад: 1 таблетка (375 мг) містить амоксициліну 250 мг у формі тригідрату та клавулановоїкислоти 125 мг у формі калієвої солі;1 таблетка (625 мг) містить амоксициліну 500 мг у формі тригідрату та клавуланової кислоти125 мг у формі калієвої солі;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят, магнію стеарат,кремнію діоксид колоїдний б/в, гідроксипропілметилцелюлоза (Метосел Е-15 Преміум),етилцелюлоза, пропіленгліколь, диметикон, барвник Opaspray K-IR-7000 білий.
Виробник

Виробник

Місцезнаходження виробника

Місцезнаходження виробника

Фармакотерапевтична група

Фармакотерапевтична група

Протимікробний засіб для системного застосування. Комбінації пеніцилінів з інгібіторами бета-лактамаз. Код АТС J01C R02
властивості

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Препарат є комбінацією амоксициліну і клавуланової кислоти. Амоксицилін - напівсинтетичний пеніцилін з широким спектром бактерицидної дії, яку забеспечує здатність інгібувати синтез клітинної стінки мікроорганізмів. Клавуланова кислота - необоротний інгібітор β-лактамаз, утворює стабільні неактивні комплекси з ферментами та захищає амоксицилін від розпаду. Препарат активний відносно амоксицилін-чутливих мікроорганізмів, а також відносно стійких бактерій, що утворюють β-лактамази, до числа яких належать такі види:грампозитивні аероби {Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes, Streptococcus bovis, Staphylocoqcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Listeria spp., Enterococcus spp);;грамнегативні аероби {Haemophilus influenzae, Moraxella catarrhalis, Escherichia coli, Proteus spp., Klebsiella spp., Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitis, Pasteurella multocida);анаероби (Peptococcus spp., Peptostreptococcus spp., Clostridium spp., Bacteroides spp., Actinomycesisraelii).Фармакокінетика. Основні фармакокінетичні властивості амоксициліну та клавуланової кислотисхожі. Обидва компоненти добре абсорбуються після прийому внутрішньо; їжа не впливає наступінь абсорбції. Максимальні концентрації у сироватці досягаються приблизно через 1 год.після прийому. Період напіввиведення амоксициліну становить 78 хвилин, а клавулановоїкислоти — 60-70 хв. Амоксицилін і клавуланова кислота легко проникають у більшість тканин тарідин (легені, виділення з середнього вуха, секрет верхньощелепних синусів, плевральна іперитонеальна рідини, матка, яєчники тощо).Амоксицилін та клавуланова кислота у невеликій кількості проникають у грудне молоко.Амоксицилін виводиться з сечею в основному у незміненому стані, а клавуланова кислотапіддається активним метаболічним перетворенням та виводиться переважно з сечею, а такожчастково з фекаліями та з повітрям, що видихається.У пацієнтів з порушеною функцією нирок виведення препарату сповільнене, у зв'язку з чим слідзмінити дозу відповідно до ступеня ураження нирок.

Показання для застосування

Інфекції верхніх та нижніх дихальних шляхів (гострий і хронічний синусит, хронічний бронхіт, пневмонія); отит; інфекції сечовивідних шляхів; інфекції статевих органів у жінок; гонорея; Інфекції шкіри і м'яких тканин; інфекції кісток і суглобів; шанкроїд; періодонтит; лікування змішаних інфекцій, спричинених грампозитивними та грамнегативними мікроорганізмами та анаеробами; холангіт та післяопераційні внутрішньоабдомінальні ускладнення.

Спосіб застосування та дози

Дорослі та діти з масою тіла більше 40 кг: звичайна добова доза Камокс-клаву становить по одній таблетці 375 мг кожні 8 год., або по одній таблетці 625 мг 2-3 рази на добу, залежно від тяжкості інфекції. Максимальна добова доза амоксициліну становить 6 г для дорослих або 45 мг/кг маси тіла для дітей. Максимальна добова доза клавуланової кислоти становить 600 мг для дорослих або 10 мг/кг маси тіла для дітей.Для пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну - 10-30 мл/хв.) доза повинна бути адекватно знижена або збільшений інтервал між прийомами препарату:
Кліренс креатиніну (мл/хв.) >80 80 - 50 50-10 <10
Інтервал між прийомами препарату (год.) 8 8 12 24
Курс лікування становить 7-14 діб.

Побічна дія

Найчастіше відзначаються шлунково-кишкові розлади (нудота, блювання, пронос). Ці прояви можна зменшити, приймаючи лікарський засіб під час їжі. Суперінфекція, стоматит, вагініт або псевдомембранозний коліт, алергічні реакції (макулопапулярна екзантема, висип, судинний набряк, бронхоспазм, анафілактичний шок). Рідко відзначається підвищення активності ферментів печінки. Дуже рідко виникають холестатична жовтуха, гепатит, печінкова недостатність, інтерстиціальний нефрит, тромбоцитопенія та еозинофілія.

Протипоказання

Діти з масою тіла нижче 40 кг. Гіперчутливість до амоксициліну, клавуланової кислоти, інших антибіотиків пеніцилінового ряду, до будь-якого з інгредієнтів препарату; лімфолейкоз, інфекційний мононуклеоз, тяжкі захворювання шлунково-кишкового тракту.

Передозування

Прийом великої кількості препарату може спричинити збудження, безсоння, запаморочення, судоми. Лікування симптоматичне. Промивання шлунка, активоване вугілля. Камокс-клав можна вивести за допомогою гемодіалізу.

Особливості застосування

Камокс-клав слід призначати з обережністю пацієнтам з алергічними реакціями чи дисфункцією печінки в анамнезі. Є повідомлення про пацієнтів (7 %) з алергією на пеніциліни в анамнезі, у яких розвинулись тяжкі реакції при лікуванні цефалоспоринами (перехресна алергенність), у зв'язку з цим лікар повинен бути проінформований про наявність у пацієнта алергії на цефалоспорини.Для пацієнтів з тяжким ураженням нирок дозу слід підбирати індивідуально, можна також збільшити інтервал між повторними прийомами препарату.Камокс-клав не слід призначати пацієнтам з холестатичною жовтухою або гепатитом спричиненими пеніциліновими антибіотиками.При лікуванні Камокс-клавом потрібно випивати велику кількість рідини.Застосування у період вагітності та годування груддю. Даних щодо тератогенної дії Камокс-клаву немає. Безпека застосування у період вагітності та годування груддю не встановлена. Препарат може застосовуватись у період вагітності, якщо очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плода. Амоксицилін і клавуланова кислота екскретуються у невеликій кількості в грудне молоко, тому протягом лікування слід припинити годування груддю. Вплив на психофізичні здібності. Спеціальні застереження відсутні.Вплив на результати лабораторних аналізів. При застосуванні реактиву Бенедикта, Камокс-клав виявляє псевдопозитивну реакцію на глюкозу у сечі і позитивний результат тесту Кумбса. Рекомендується застосовувати тести на глюкозу, що грунтуються на реакції ферментативного окиснення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При одночасному призначенні Камокс-клаву і метотрексату, токсичність останнього підвищується. Одночасне застосування алопуринолу підвищує ризик розвитку екзантеми. У деяких випадках лікарський засіб може збільшувати протромбіновий час, тому при одночасному призначенні Камокс-клаву та антикоагулянтів, слід бути обережними. Слід уникати одночасного призначення дисульфіраму. Камокс-клав не можна призначати у комбінації з бета-лактамними антибіотиками (пенеми, цефалоспорини, монобактами) та бактеріостатичними антибіотиками (макроліди, тетрацикліни), які знижують ефективність препарату. Комбінація з рифампіцином діє антагоністично. Антибіотики знижують активність пероральних контрацептивів. Камокс-клав можна застосовувати одночасно з хінолонами.

Умови та термін зберігання

Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 30 °C. Термін придатності препарату - 3 роки.

Умови відпуску

За рецептом. Упаковка. По 10 таблеток у блістері.

Назва та місцезнаходження виробника

Фламінго Фармасьютикалс Лтд..Юридична адреса: 7/1, Корпорейт Парк, Сіон-Тромбай Роад, Чембур, Мумбай – 400071, Індія. Адреса виробничої дільниці: Р-662, Т.Т.С., Індустріальний район, Рабале, Наві Мумбай 400701, Індія. Назва та місцезнаходження маркетуючої компанії. Ананта Медікеар Лтд..Сьют 1, 2 Стейшн Корт, Імперіал Варф, Таунмед Роад, Фулхам, Лондон, Сполучене Королівство.  Версія для друку
Дозування Камокс-Клав 625 таблетки, в/плів. обол., 500 мг/125 мг №10
Виробник Фламінго Фармасьютикалс Лтд., Індія
МНН Amoxicillin and enzyme inhibitor
Фарм. група Антибактеріальні засоби для системного застосування. Бета-лактамні антибіотики. Пеніциліни.
Реєстрація № UA/8434/01/02 від 01.07.2008. Наказ № 342 від 01.07.2008
Код АТХ JПротимікробні засоби для системного застосування J01Антибактеріальні засоби для системного застосування J01CБета-лактамні антибіотики, пеніциліни J01CRКомбінації пеніцилінів, в тому числі з інгібіторами бета-лактамаз J01CR02Амоксицилін та інгібітор ферменту
Також шукають: Камолил Депилейшн Камптера Кампто Камптомеда Камптотекан Камфарт Камфомен Камфорна Олія Камфорный Спирт Камшила Голд Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я Користувачам  Мобільна версія Новини Розширений пошук Зворотній зв'язок Угода про конфіденційність Умови використання сайту Мова інтерфейсу: Русский Українська
Показання

Показання

Протипоказання

Протипоказання

Міри безпеки

Міри безпеки

Особливості застосування

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Діти

Діти

Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування та дози

Передозування

Передозування

Побічні ефекти

Побічні ефекти

Лікарська взаємодія

Лікарська взаємодія

Термін придатності

Термін придатності

зберігання

Умови зберігання

Упаковка

Упаковка

Категорія відпуску

Категорія відпуску

Додатково

Додатково

Загальна характеристика

Форма випуску

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.
Виробник:

none

МНН:

none

Фарм. група:

none

Код АТХ:

none - none