Популярні препарати Лоратадин Омез Німесил

Імазол Кремпаста - Адаптована інструкція

Склад

Склад

діюча речовина: 1 г пасти нашкірної містить клотримазолу 10 мг;допоміжні речовини: титану діоксид (Е 171), олія мінеральна, октилдодеканол, спирт цетостеариловий, гліцерол моностеарат, полісорбат 20, спирт фенілетиловий, динатрію едетат, бутилгідроксіанізол (Е 320), вода очищена.
Лікарська форма

Лікарська форма

Паста нашкірна.Паста білого кольору з характерним запахом.
Основні фізико-хімічні властивості

Основні фізико-хімічні властивості

Виробник

Виробник

Шпіріг Фарма АГ / Spirig Pharma AG.Фрощакерштрассе 6, 4622 Егеркінген, Швейцарія / Froschackerstrasse 6, 4622 Egerkingen, Switzerland.
Місцезнаходження виробника

Місцезнаходження виробника

Фармакотерапевтична група

Фармакотерапевтична група

Протигрибкові препарати для місцевого застосування, похідні імідазолу.Код АТС D01A C01.Клотримазол чинить антимікотичну дію широкого спектра in vitro та in vivo проти дерматофітів, дріжджеподібних грибів та диморфних грибів. При звичайних умовах тестування величини мінімальної інгібуючої концентрації (МІК) для цих видів грибків зазвичай знаходяться в діапазоні менше 0,062- 4 (-8) мкг/мл субстрату. За типом дії клотримазол є, головним чином, фунгістатичним агентом. Ефект in vitro обмежується проліферуючими грибковими елементами; спори грибків є лише мало чутливими. Субстанція діє на грибок як інгібітор синтезу ергостеролу, що призводить до структурних та функціональних порушень цитоплазматичної мембрани. Ситуація із резистентністю до клотримазолу вважається сприятливою: основні резистентні варіанти чутливих видів грибків зустрічаються дуже рідко, тому розвиток вторинної резистентності у терапевтичних умовах досі спостерігали тільки в окремих випадках.У фармакокінетичних дослідженнях встановлено лише слабке всмоктування клотримазолу, що становить < 2 та 3-10 % від дози відповідно. У результаті максимальна концентрація активної субстанції у плазмі становить < 10 нг/мл та не призводить до виникнення значущих системних ефектів або побічних ефектів.
властивості

Фармакологічні властивості

Показання

Показання

Дерматомікози, спричинені чутливими до лікування клотримазолом патогенними грибами (Trichophyton, Candida або Malassezia furfur), в тому числі кандидозний пелюшковий дерматит.
Протипоказання

Протипоказання

Підвищена чутливість до клотримазолу, цетостеарилового спирту, консерванту бутилгідроксіанізолу або до інших компонентів препарату.
Міри безпеки

Міри безпеки

Цетостеариловий спирт, полісорбат 20, бутилгідроксіанізол можуть викликати місцеве подразнення шкіри (контактний дерматит), подразнення очей та слизових оболонок.Припинити застосування при першій появі будь-яких небажаних реакцій. Не застосовувати на відкритих ранах або слизових оболонках.Уникати контакту з очима. Не ковтати. Після застосування – ретельно вимити руки.
Особливості застосування

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю

ВагітністьЗастосування можливе, якщо, на думку лікаря, користь для матері перевищує ризик для плода. Період годування груддю Через низьке всмоктування при місцевому застосуванні годування груддю не становить ризику для дитини. Тому Імазол Кремпасту можна застосовувати під час годування груддю. Матері, що годують дитину грудним молоком, не повинні застосовувати Імазол Кремпасту на ділянці молочних залоз.
Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Не впливає.
Діти

Діти

Препарат застосовують дітям віком від 4 до 24 місяців при місцевому лікуванні пелюшкового дерматиту, спричиненого грибами роду Candida. Лікування повинно проводитися тільки під наглядом лікаря.
Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування та дози

Якщо не призначено інше, Імазол Кремпасту легко втирають один або два рази на добу (вранці або вранці та ввечері) після миття та ретельного висушування ураженої поверхні. У більшості випадків на поверхню розміром у долоню достатньо нанести близько 0,5 см смужки пасти. Уражені місця необхідно залишати відкритими щонайменше протягом 10 хвилин після нанесення Імазол Кремпасти. Тривалість лікування – від 2 до 4 тижнів. У разі відсутності покращення після 7 днів застосування препарату хворому слід звернутися до лікаря.У випадку пелюшкового дерматиту певне симптоматичне покращення повинно спостерігатись протягом 3 днів. Лікування необхідно продовжувати протягом 7 днів.Якщо через 3 дні стан висипань погіршується або не покращується, слід припинити лікування та проконсультуватися з лікарем.
Передозування

Передозування

Передозування при зовнішньому застосуванні малоймовірне і в разі виникнення не буде становити загрози для життя.У разі випадкового вживання препарату внутрішньо застосовуються звичні симптоматичні методи лікування лише тоді, коли наявні клінічні симптоми передозування (запаморочення, нудота або блювання).Немає специфічного антидоту.
Побічні ефекти

Побічні ефекти

Побічна дія, що може виникати під час застосування препарату, зазвичай включає:алергічні реакції, непритомність, артеріальну гіпотензію, задишку, кропив’янку. Крім того, можливі реакції у місці нанесення пасти, що проявляються помірним почервонінням, подразненням, відчуттям дискомфорту/болю, печіння або жару, появою пухирців, висипання, набряку, свербежу. Поява цих симптомів може бути причиною припинення лікування клотримазолом.
Лікарська взаємодія

Лікарська взаємодія

Імазол Кремпаста знижує ефективність амфотерицину та інших поліенових антибіотиків (ністатин, натаміцин). При застосуванні дезодорантів або косметичних засобів на уражених ділянках шкіри не можна виключити зменшення ефективності Імазол Кремпасти.
Термін придатності

Термін придатності

3 роки. Термін придатності після розкриття туби - 1 місяць.
зберігання

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ˚С.Зберігати в недоступному для дітей місці.
Упаковка

Упаковка

По 30 г у тубі; по 1 тубі у картонній коробці.
Категорія відпуску

Категорія відпуску

Без рецепта.
Додатково

Додатково