Ферментіум інструкція по застосуванню

Ферментіум фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Ферментіум таблетки, в/о, киш./розч. №20 (10х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/0337/01/02 від 13.05.2013. Наказ № 976 від 15.11.2013
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: панкреатин;1 таблетка містить панкреатину, що відповідає мінімальній ферментативній активності: 1 000 амілолітичних ОД Ph. Eur., 1 200 ліполітичних ОД Ph. Eur., 80 протеолітичних ОД Ph. Eur.;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; повідон; кальцію стеарат; акрил-із рожевий 9ЗОЗ4395 (суміш речовин: метакрилатний сополімер (тип С); тальк; титану діоксид (Е 171); триетилцитрат; кармін (Е 120); кремнію діоксид колоїдний безводний; натрію гідрокарбонат; натрію лаурилсульфат; понсо 4R (Е 124)).

Виробник:

Вітаміни, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Засоби замісної терапії, що застосовуються при порушеннях травлення. Поліферментні препарати.

Показання до застосування:

Диспепсія; одночасне вживання рослинної, жирної і незвичної їжі, що важко перетравлюється; метеоризм, пов'язаний з вищезгаданими розладами; прискорення пасажу їжі у кишечнику функціонального характеру.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до панкреатину або до одного з компонентів лікарського засобу. Гострий панкреатит, хронічний панкреатит у фазі загострення, кишкова непрохідність.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Кишкова непрохідність – при наявності симптоматики, що нагадує цей стан, необхідно пам’ятати про можливість появи кишкових стриктур. Для уникнення утворення сечокислих конкрементів при кишковій непрохідності слід контролювати їх вміст у сечі.Препарат містить активні ферменти, які можуть пошкоджувати слизову оболонку ротової порожнини, тому таблетки потрібно ковтати цілими, не розжовуючи.При тривалому застосуванні слід одночасно призначати препарати заліза.У пацієнтів з підвищеною чутливістю до панкреатину або у хворих з резекцією кишечнику в анамнезі можуть виникати розлади з боку травного тракту.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Ферментіум можна застосовувати у період вагітності або годування груддю лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Препарат застосовувати дітям віком від 6 років.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям віком від 6 років приймати внутрішньо по 1-2 таблетки, під час або одразу після їжі, не розжовуючи, запиваючи великою кількістю рідини. Залежно від виду їжі, що вживається або від ступеня тяжкості розладу травлення під час їди з метою ферментно-замісної терапії застосовують дозу – 2-4 таблетки.Доза препарату може бути змінена і встановлюється лікарем індивідуально. Тривалість лікування визначається характером захворювання та встановлюється лікарем індивідуально.

Передозування:

Симптоми. Під час прийому надзвичайно високих доз препарату спостерігалася гіперурикемія та гіперикозурія. Для уникнення утворення сечокислих конкрементів слід контролювати вміст сечової кислоти у сечі.При застосуванні панкреатину у високих дозах у дітей може виникнути періанальне подразнення шкіри.Лікування. Відміна препарату, симптоматична терапія.

Побічні дії:

Алергічні реакції, у тому числі відчуття свербежу, висипи на шкірі, кропив’янка, чхання, сльозотеча, бронхоспазм, анафілактичні реакції.Розлади травного тракту: діарея, біль у животі, здуття живота, блювання, нудота, зміна характеру випорожнень, можливий розвиток непрохідності кишечнику, запор.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При одночасному застосуванні панкреатину з препаратами заліза можливе зниження всмоктування останнього. Одночасне застосування антацидних засобів, що містять кальцію карбонат і/або магнію гідроксид, може призвести до зниження ефективності панкреатину.У результаті застосування препаратів, що містять панкреатин, можливе зменшення всмоктування фолієвої кислоти, що може зумовити необхідність її додаткового надходження в організм.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у блістері; по 2 або по 5, або по 6 блістерів у пачці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Ферментіум
Виробник:Вітаміни, ПАТ
Форма випуску: По 10 таблеток у блістері; по 2 або по 5, або по 6 блістерів у пачці з картону.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/0337/01/02 від 13.05.2013. Наказ № 976 від 15.11.2013
Міжнародне непатентоване найменування:Multienzymes (lipase, protease etc.)
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: панкреатин;1 таблетка містить панкреатину, що відповідає мінімальній ферментативній активності: 1 000 амілолітичних ОД Ph. Eur., 1 200 ліполітичних ОД Ph. Eur., 80 протеолітичних ОД Ph. Eur.;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; повідон; кальцію стеарат; акрил-із рожевий 9ЗОЗ4395 (суміш речовин: метакрилатний сополімер (тип С); тальк; титану діоксид (Е 171); триетилцитрат; кармін (Е 120); кремнію діоксид колоїдний безводний; натрію гідрокарбонат; натрію лаурилсульфат; понсо 4R (Е 124)).

Фармакотерапевтична група:Засоби замісної терапії, що застосовуються при порушеннях травлення. Поліферментні препарати.
Код АТС:A09AA02 - Панкреатин
Реклама
У Європі спостерігається зростання інфекцій, що передаються статевим шляхом
Згідно з новими даними за 2022 рік, опублікованим ...
COVID-19 вдвічі підвищує ризик серцевого нападу: дослідження
Дослідження показують, що ризик розвитку серцевого...
Реклама
Алергічний синусит
Причини розвитку алергічного синуситу — хто в груп...
Лікування синуситу в домашніх умовах
Як лікувати синусит вдомаПрофілактика синуситу в д...
Реклама
Лікар пояснив, чи можна їсти білі волокна бананів
Банани є чудовим джерелом поживних речовин: калію,...
Дієтолог пояснив, як допомагає Coca-Cola при шлунковому грипі
Шлунковий грип, також відомий як вірусний гастроен...
Реклама