Популярні препарати Лоратадин Омез Німесил

Алмагель Нео інструкція (ALMAGEL NEO) - Адаптована інструкція

Склад

Склад

5 мл препарату (одна доза) в складі має 0,340 г алюмінію гідроксиду в стані гелю, 0,395 г магнію гідроксиду у формі пасти та полідиметилсилоксан 0,036 г у формі емульсії симетикону.

Решта компонентів: розчин пероксиду водню, сорбіт, натрію сахарин, гідроксіетилцелюлоза, моногідрат лимонної кислоти, етилпарагідроксібензоат, пропілпарагідроксібензоат, пропіленгліколь, макроголь, ароматизатор апельсину, етиловий спирт, спеціально підготовлена вода.

Лікарська форма

Лікарська форма

Випускають у формі суспензії для внутрішнього застосування.
Виробник

Виробник

Безпосереднє виробництво: Балканфарма-Троян АТ. Болгарія, 5600 Троян, вул. Крайречна, 1.

Фармакотерапевтична група

Фармакотерапевтична група

Антациди. Комбінації простих солей і вітрогінні (антифлатуленти).

властивості

Фармакологічні властивості

Алмагель Нео, як і всі антациди, нейтралізує високе вироблення соляної кислоти, проявляє в’яжучу та жовчогінну дію. Симетикон у складі Алмагель Нео відіграє роль вітрогінної речовини. Дія препарату залежить від того, скільки препарат буде знаходитись в шлунку. При застосуванні Алмагелю Нео на голодний шлунок діяти препарат буде до години, після прийому їжі до трьох годин. Сприяє загоєнню при пошкодженнях слизової оболонки травного каналу, завдяки тому, що стимулює ослизнення слизової оболонки.

Показання

Показання

Алмагель Нео направлений на усунення симптомів. Призначають його для усунення високої кислотності. Ефективний при гастритах як гострого так і хронічного характеру. При запаленні слизової оболонки стравоходу. Може бути призначений для усунення печії. При підвищеному газоутворенні.

Протипоказання

Протипоказання

Заборонено приймати пацієнтам із індивідуальною непереносимістю до компонентів, які є у складі препарату.

Не призначають при гострих процесах у нирках.

При кровотечах у травному каналі, підозрі на запалення апендиксу, інвагінації кишківника.

При захворюваннях, які супроводжуються порушенням водно-електролітного обміну.

Міри безпеки

Міри безпеки

Слід утриматися від застосування препарату при хворобі Альцгеймера. Пацієнтам, які страждають на захворювання печінки лікування призначають з обережністю.

Якщо Алмагель Нео вживати тривалий час, то слід додатково забезпечити надходження в організм фосфору та кальцію задля уникнення остеомаляції.

В складі препарату міститься сорбітол, який може викликати подразнення шлунку та діарею у пацієнтів з непереносимістю фруктози.

Парабени у складі можуть викликати алергічні прояви.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю

Алмагель Нео жінкам, які вигодовують вживати заборонено. Під час вагітності, якщо це не період токсикозу, препарат приймають з обережністю під контролем і за призначенням лікаря не більше трьох днів.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Вміст етанолу в препараті наскільки низький, що це не порушує психологічний стан пацієнта, його реакції. При правильному вживанні препарату вплив на організм в загальному не виявляється.
Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування та дози

Призначають Алмагель Нео дорослим та дітям віком більше 14 років.

Разова доза становить 2-3 мірні ложки, або ж 10-15 мл суспензії внутрішньо через одну годину після прийому їжі. Максимальний прийом за добу не має перевищувати більш як 60 мл.

Частота прийомів складає в середньому три рази за добу, але не більше чотирьох прийомів. Так як препарат э суспензією, перед вживанням його необхідно струсити. Не запивати водою чи іншими рідинами. Термін лікування визначає лікар.

Передозування

Передозування

При передозуванні, зазвичай, спостерігається збільшення магнію в крові, сильні запори, розсіяність уваги, роздратованість, зміна смакових відчуттів. Також можуть з’являтися ознаки алкалозу, який супроводжується швидкою втомою, роздратованістю, неадекватністю в поведінці, виснаженням.

Побічні ефекти

Побічні ефекти

Розлади акту дефекації, алергічні прояви, підвищена ламкість кісток, явища зміни смакових відчуттів.

Лікарська взаємодія

Лікарська взаємодія

Часовий інтервал вживання Алмагелю Нео з іншими речовинами - від двох годин. Препарат порушує адсорбцію багатьох лікарських речовин, під час терапії Алмагелем Нео необхідно враховувати те, що він може змінювати результати деяких лабораторних досліджень.

Препарат не рекомендовано застосовувати з хінолонами.

Алмагель Нео впливає на розчинність таблеток з оболонками, які розчиняються у кишківнику.

Термін придатності

Термін придатності

Придатний для лікування 2 роки.
зберігання

Умови зберігання

Зберігають в темному сухому місці, яке недоступне для дітей. Алмагель втрачає свої властивості після заморожування.
Упаковка

Упаковка

Флакони ємністю 170 та 200 мл з ложкою для вимірювання дози або пакетики з фольги по 2 дози (10 мл) по 10 та 20 пакетиків в упаковці з інструкцією для застосування Алмагель Нео.
Категорія відпуску

Категорія відпуску

Для придбання препарату рецепт не потрібен.