Популярні препарати Лоратадин Омез Німесил

Інструкція Алмагель А (ALMAGEL A) - Адаптована інструкція

Склад

Склад

В одній мірній ложці (5 мл) міститься 2,180 г алюмінію гідроксиду в стані гелю, 0,350 г пасти магнію гідроксиду, бензокаїну 0,109 г.

Решта компонентів: сорбітол, метилпарагідроксибензоат, гідроксіетилцелюлоза, пропілпарагідроксибензоат, спирт етиловий, розчинний сахарин, олія лимонна, спеціально підготовлена вода.

Лікарська форма

Лікарська форма

Випускають у формі суспензії білого кольору для внутрішнього застосування.
Виробник

Виробник

Безпосереднє виробництво: Балканфарма-Троян АТ. Болгарія, 5600 Троян, вул. Крайречна, 1.

Фармакотерапевтична група

Фармакотерапевтична група

Антациди. Комбіновані препарати та комплексні сполуки амонію, кальцію і магнію.

властивості

Фармакологічні властивості

Алмагель А, як і всі антациди, нейтралізує високе вироблення соляної кислоти, проявляє в’яжучу та жовчогінну дію. Сприяє зменшенню метеоризму. Дія препарату залежить від того, скільки препарат буде знаходитись в шлунку. При застосуванні Алмагелю А на голодний шлунок діяти препарат буде до години, після прийому їжі - до трьох годин. Бензокаїн в складі даного препарату чинить знеболюючу дію.

Показання

Показання

Алмагель А направлений на усунення симптомів. Призначають його для усунення високої кислотності. Призначають при запальних явищах слизових оболонок травних шляхів. які проявляються нудотою, печією та болісністю.

Протипоказання

Протипоказання

Алмагель А дітям незалежно від віку призначати не можна. Алмагель А не вживають при закрепах та проносах, при алергіях. Заборонений для пацієнтів з діагнозом “ниркова недостатність”, хвороба Альцгеймера, геморої.

Міри безпеки

Міри безпеки

Алмагель А не сумісний з алкогольними речовинами. Не рекомендовано також вживання препарату із кислими речовинами, так як це впливає на дію та активність препарату. Слід зауважити що Алмагель А не має в своєму складі цукру, а отже не заборонений до вживання людям, хворим на цукровий діабет. Враховуючи наявність бензокаїну, лікування має бути курсом не більше 7 днів.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю

Протипоказаний вагітним, та жінкам, які вигодовують.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Вміст етанолу в препараті наскільки низький, що це не порушує психологічний стан пацієнта, його реакції. При правильному вживанні препарату вплив на організм в загальному не виявляється.
Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування та дози

Призначають Алмагель А дорослим за 15 хвилин до прийому їжі. Одноразовий прийом не повинен перевищувати дві дози, тобто не більше 10 мл препарату. Частота прийомів складає в середньому три рази за добу, але не має перевищувати чотирьох прийомів. Так як препарат являє собою суспензію, перед вживанням його необхідно струсити. Не запивати водою чи іншими рідинами.

Передозування

Передозування

Тривале вживання Алмагелю А в перевищених дозах може спровокувати розвиток сечокам’яної хвороби. Також, зазвичай, спостерігається збільшення магнію в крові, сильні запори, розсіяність уваги, роздратованість, зміна смакових відчуттів.

При одноразовому прийомі високої дози може виникати здуття, присмак металу, закреп.

Побічні ефекти

Побічні ефекти

Розлади акту дефекації, алергічні прояви, підвищена ламкість кісток, явища зміни смакових відчуттів.

Лікарська взаємодія

Лікарська взаємодія

Часовий інтервал вживання Алмагелю А з іншими речовинами - від двох годин. Препарат порушує адсорбцію багатьох лікарських речовин, під час терапії Алмагелем А необхідно враховувати те, що він може змінювати результати деяких лабораторних досліджень.

Зменшує дію сульфаніламідних препаратів через наявність бензокаїну.

Термін придатності

Термін придатності

Алмагель А придатний для лікування 2 роки від виготовлення та 15 діб після відкриття флакону.
зберігання

Умови зберігання

Зберігають в темному сухому місці, яке недоступне для дітей. Максимальна температура зберігання 25 градусів Цельсія. Алмагель А втрачає свої властивості після заморожування.
Упаковка

Упаковка

Розливають суспензію у флакони місткістю 170 мл. Флакони поміщають у картонні коробки, де є ложечка для вимірювання дози.
Категорія відпуску

Категорія відпуску

Для придбання препарату рецепт не потрібен.