Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Витаферон - Адаптированная инструкция

Состав

Состав

1 супозиторій містить: діючі речовини:інтерферон альфа-2b людини рекомбінантний250 000 МО (ВІТАФЕРОН®-1)500 000 МО (ВІТАФЕРОН®-2)1 000 000 МО (ВІТАФЕРОН®-3)3 000 000 MO (ВІТАФЕРОН®-4)допоміжні речовини: полісорбат-80, кислота аскорбінова, твердий жир.
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

Категория отпуска

Производитель

ТОВ Науково-виробнича компанія Інтерфармбіотек, Україна: 03680, м. Київ, вул. Заболотного, 150, тел. / факс +38 (044) 526 20 24, 526 50 49, на замовлення ТОВ КАПІТАЛ-ФАРМ, Україна: 68001, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1, тел. (048) 230 49 72.Рекламації на препарат направляти до:Управління лікарських засобів та медичної продукції Міністерства охорони здоров’я України (01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел. (044) 253-61-94);Державного підприємства Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України (03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40, тел. (044) 393-75-83);на адресу підприємства-виробника та замовника.
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Показания к применению

Показания к применению

ВІТАФЕРОН® у супозиторіях застосовують для дітей і дорослих у вигляді монотерапії та у складі комплексної терапії при різних вірусних та вірусно-бактеріальних інфекціях.ДОРОСЛІ: інфекційно-запальні захворювання респіраторного тракту; інфекційно-запальні захворювання урогенітального тракту; дисплазії шийки матки.
Противопоказания

Противопоказания

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Особенности применения

Особенности применения

Препарат може застосовуватися у новонароджених, у тому числі недоношених дітей.Запобіжні заходиЗаборонено застосування препарату із закінченим терміном придатності.Застосування при вагітності та годуванні груддюДосвід застосування препаратів інтерферону у формі супозиторіїв у вагітних та жінок, що годують груддю, обмежений. Застосування препарату допустиме після 28 тижня вагітності за умов, якщо очікувана користь для жінки перебільшує можливий ризик для плода.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та імунобіологічними препаратамиВІТАФЕРОН® сумісний з усіма лікарськими препаратами, що традиційно застосовуються при лікуванні зазначених вище захворювань (антибіотики, хіміопрепарати, глюкокортикостероїди).
Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Дети

Дети

інфекційно-запальні захворювання респіраторного тракту, у тому числі у немовлят (грип, ГРВІ, пневмонія); менінгіт; сепсис; внутрішньоутробна інфекція; дитячі вірусні інфекції (епідемічний паротит, кір, краснуха, вітряна віспа); хронічні вірусні гепатити; реабілітація дітей, які часто хворіють на респіраторні інфекції.При комплексній терапії інфекційно–запальних захворювань респіраторного тракту:немовлятам призначають ВІТАФЕРОН®-1 по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щоденно. Курс лікування складає 5 днів. В разі необхідності курси можуть повторюватись з інтервалом 5 днів;дітям, віком від 1 до 7 років, призначають ВІТАФЕРОН®-1 по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин протягом 10 днів;дітям старше 7 років призначають ВІТАФЕРОН®-2 по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин протягом 10 днів. В подальшому може бути назначено підтримуюче лікування протягом 1-12 місяців за індивідуальною схемою.При внутрішньоутробній інфекції, сепсисі та менінгіті: немовлятам призначають ВІТАФЕРОН®-1 по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щоденно. Курс лікування складає 5 днів. За клінічними показниками курси можуть повторюватися з додержанням інтервалу 5 днів.При грипі та ГРВІ:у дітей, віком від 1 до 7 років, проводиться препаратом ВІТАФЕРОН®-1 по 1 супозиторію 2 рази на добу щоденно протягом 5 днів;у дітей старше 7 років – препаратом ВІТАФЕРОН®-2 по 1 супозиторію 2 рази на добу щоденно протягом 5 днів. При важкому перебігу ГРВІ й грипу разова доза подвоюється. При дитячих вірусних інфекціяхдітям, віком від 1 до 7 років, призначається ВІТАФЕРОН®-1 по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щоденно. Курс лікування складає 5 днів;дітям старше 7 років призначають ВІТАФЕРОН®-2 по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин протягом 5 днів. В комплексній терапії хронічних вірусних гепатитів у дітей ВІТАФЕРОН® застосовують в добовій дозі 3 млн МО/м2 поверхні тіла. Препарат застосовують 2 рази на добу протягом 10 днів щоденно, в подальшому 3 рази на тиждень протягом 6-12 місяців. Тривалість лікування визначається індивідуально за клінічними та вірусологічними показниками.Реабілітаційну терапію дітям, віком від 1 до 7 років, які часто хворіють на рецидивуючі вірусно-бактеріальні інфекції респіраторного тракту, ЛОР-органів, рецидивуючий герпес 1-го типу, проводять за наступною схемою:ВІТАФЕРОН®-1 по 1 супозиторію 2 рази на добу щоденно протягом 10 днів, даліВІТАФЕРОН®-1 по 1 супозиторію 2 рази на добу 3 рази на тиждень протягом 2-х тижнів, даліВІТАФЕРОН®-1 по 1 супозиторію 2 рази на добу 2 рази на тиждень протягом 2-х тижнів, даліВІТАФЕРОН®-1 по 1 супозиторію 1 раз на ніч 2 рази на тиждень протягом 2-х тижнів, даліВІТАФЕРОН®-1 по 1 супозиторію 1 раз на ніч 1 раз на тиждень протягом 2-х тижнів.Дітям 7-14 років терапію проводять по тій самій схемі, використовуючи ВІТАФЕРОН®-2. Загальна тривалість курсу становить 2 місяці.
Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Препарат застосовують ректально.При лікуванні захворювань, що мають тривалий перебіг, курс лікування препаратом ВІТАФЕРОН® встановлюється індивідуально з урахуванням клінічної картини та динаміки захворювання.ДОРОСЛІ:При інфекційно-запальних захворюваннях респіраторного тракту: застосовують ВІТАФЕРОН®-2 по 1 супозиторію 2 рази на добу через 12 годин щоденно. Курс лікування складає 10 днів. В подальшому може бути призначено підтримуюче лікування протягом 1-12 місяців за індивідуальною схемою.При інфекційно-запальних захворюваннях урогенітального тракту: призначають ВІТАФЕРОН®-3 по 1 супозиторію 1 раз на добу. Курс лікування 10 днів. Лікування проводять обом статевим партнерам.При дисплазії шийки матки: в комплексній терапії застосовують ВІТАФЕРОН®-4 по 1 супозиторію щодня протягом 10 днів. В реабілітаційному періоді після проведення діатермокоагуляції або кріодеструкції шийки матки лікування препаратом ВІТАФЕРОН® проводять в тій самій дозі.
Передозировка

Передозировка

Побочные действия

Побочные действия

При базових курсах лікування супозиторіями ВІТАФЕРОН® у рекомендованих дозах побічні ефекти не спостерігаються.Ректальний спосіб введення препарату не супроводжується вираженими побічними проявами, які зазвичай спостерігаються при парентеральному введенні препаратів інтерферону. В окремих випадках в перші дні лікування можуть виникати грипоподібні симптоми, які в подальшому зменшуються і зникають. Для їх упередження можуть застосовуватись препарати парацетамолу у вікових дозах. Тривале застосування високих доз інтерферону може викликати зміни складу крові (лейкопенія, тромбоцитопенія, анемія), підвищення рівнів АлТ, АсТ, лужної фосфатази. Можливе порушення сну, коливання артеріального тиску. Ці ефекти є дозозалежними та усуваються зменшенням дози.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

Срок годности

Срок годности

1,5 роки.
Условия хранения

Условия хранения

При температурі від 2 до 8°С, у захищеному від світла та недоступному для дітей місці.
Упаковка

Упаковка

По 10 супозиторіїв з активністю 250 000 МО, або 500 000 МО, або 1 000 000 МО, або 3 000 000 МО на супозиторій у смужках контурної чарункової упаковки. По 1 смужці разом з інструкцією про застосування препарату у коробці.
Категория отпуска

Категория отпуска

Дополнительно

Дополнительно

Загальна характеристика

міжнародна непатентована назва: interferon alfa-2b;основні властивості лікарської форми: супозиторії циліндричної форми із загостреним кінцем, від білого то світло-жовтого кольору, однорідної консистенції.

Форма випуску

супозиторії ректальні.Код АТС: L03A B05.

Імунологічні і біологічні властивості

Інтерферон альфа-2b людини рекомбінантний має виражені противірусні, протимікробні, антипроліферативні та імуномодулюючі властивості. Інтерферони регулюють взаємовідносини між ланками клітинного та гуморального імунітету. Під впливом ІФН в організмі посилюється активність природних кілерів, Т-лімфоцитів, а також інтенсивність диференціювання В-лімфоцитів. ІФН регулюють продукцію медіаторів запалення, стимулюють фагоцитоз та інші реакції бактерицидності, нормалізують динаміку запального процесу. ІФН також безпосередньо інгібують реплікацію і транскрипцію вірусів; впливають на основні етапи реплікації внутрішньоклітинних збудників, припиняючи їх розмноження.Комплексний склад препарату ВІТАФЕРОН® обумовлює ряд додаткових ефектів: у сполученні з аскорбіновою кислотою зростає антивірусна активність інтерферону альфа-2b рекомбінантного людини, підсилюється його імуномодулююча дія на Т- та В-лімфоцити, нормалізується вміст імуноглобуліну Е, відновлюється функціонування ендогенної системи інтерферону.
Дозировка:

Витаферон суппозитории рект. по 1 000 000 мо №10

Производитель:

none

Регистрация:

№ 900/13-300200000 от 22.02.2013. Приказ № 158 от 22.02.2013