Вазовист инструкция по применению

Вазовист фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Вазовист раствор д/ин., 0,25 ммоль/мл по 10 мл во флак. №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8771/01/01 от 15.08.2008. Приказ № 464 от 15.08.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: gadofosveset;1 мл розчину для ін'єкцій містить 244 мг (0,25 ммоль) гадофосвесету тринатрію;1 флакон об’ємом 10 мл (10 мл розчину для ін'єкцій) містить 2,44 г гадофосвесету три натрію;1 флакон об’ємом 20 мл (15 мл розчину для ін'єкцій) містить 3,66 г гадофосвесету три натрію;допоміжні речовини: фосвесет, натрію гідроксид, кислота соляна, вода для ін'єкцій.

Производитель:

Меллинкродт Медикал Инк., США,

Фармакотерапевтическая группа:

Контрастные средства для ЯМР-томографии. Парамагнитные контрастные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Вазовіст являє собою лікарську форму, що складається зі стабільного хелату гадоліній диетиленетриамінпентаоцтової кислоти, заміщеної дифенілциклогексилфосфатною групою (гадофосвесет тринатрію), що застосовується при магнітно-резонансних дослідженнях.Гадофосвесет оборотно зв'язується з альбуміном сироватки людини. Зв'язування з білком посилює Т1 релаксивні властивості гадофосвесету в 10 разів порівняно з незв'язаними з білком хелатними сполуками гадолінію. У дослідженнях у людей було показано, що гадофосвесет після внутрішньовенної болюсної ін'єкції в значній мірі скорочує показники Т1 у крові до 4 годин. За даними визначень релаксивність у плазмі становила від 33,4 до45,7 мМ-1сек-1 у діапазоні доз до 0,05 ммоль/кг при 20 МГц. При проведенні МРА одержання сканограм високого розділення відбувається упродовж години після введення препарату Вазовіст. Для гадофосвесету досить імовірна наявність продовженого вікна візуалізації судин, порівняно з гадолінійвмісними контрастними засобами, що не зв'язуються з білками. Це можна пояснити сполученням двох факторів: тривалішою присутністю гадофосвесету в кровотоці й вищою концентрацією альбуміну в судинному просторі порівняно з позасудинним простором.Готовий для використання розчин препарату Вазовіст має наступні фізико-хімічні властивості:

осмоляльність при 37 ºС (мОсмоль/кг води) 825в'язкість при 20 ºС (мПа·с) 3,0густина при 25 ºС (г/мл) 1,12рН 6,5-8,0

Ґрунтуючись на стандартних доклінічних дослідженнях фармакологічної безпеки, гострої токсичності, токсичності повторних доз, місцевої переносимості, сенсибілізації при контакті, генетичної й репродуктивної токсичності, не було виявлено даних, які могли б свідчити про специфічний ризик для людини.Дослідження з оцінки канцерогенності не проводилися.Фармакокінетика.При внутрішньовенному введенні гадофосвесету залежність концентрації в плазмі крові від часу може бути описана двокамерною відкритою моделлю. Після внутрішньовенного введення дози 0,03 ммоль/кг середня тривалість періоду напіврозподілу (t½α) становила 0,48 ± 0,11 години, а середня тривалість періоду напіввиведення (t½β) становила 16,3 ± 2,6 години. Середнє значення загального кліренсу після введення дози препарату 0,03 ммоль/кг становило 6,57 ± 0,97 мл/год/кг. РозподілПісля введення дози 0,03 ммоль/кг рівноважний обсяг розподілу гадофосвесету становив 148 ± 16 мл/кг, що приблизно еквівалентно обсягу позаклітинної рідини. Зв'язування з білками плазми становило від 80 % до 87 % упродовж перших 4 годин після ін'єкції. Зв'язування гадофосвесету з білками відіграє важливу роль у фармакокінетиці препарату Вазовіст і його властивостях, що використовуються при магнітно-резонансній візуалізації.МетаболізмРезультати аналізу цілого ряду зразків плазми й сечі вказують на те, що гадофосвесет не піддається вимірюваному метаболізму в організмі людини й лабораторних тварин.ВиведенняУ здорових добровольців гадофосвесет переважно виводився з організму із сечею. За 14-денний період було виведено 83,7 % (від 79 до 94 %) введеної дози (0,03 ммоль/кг), причому за перші 72 години було виведено 94 %. Мала частина дози гадофосвесету була виявлена в калі (4,7 %, діапазон 1,1 - 9,3 %), що свідчить про те, що незначну роль у виведенні гадофосвесету відіграє екскреція з жовчю. Середнє значення ниркового кліренсу після введення дози 0,03 ммоль/кг становило 5,51 ± 0,85 мл/год/кг. Показники у різних популяціях пацієнтівНиркова недостатністьБуло виявлено, що при порушенні функції нирок середнього й тяжкого ступеня виведення гадофосвесету з організму уповільнюється (див. таблицю). Порушення функції нирок не впливає на рівноважний об’єм розподілу й на зв'язування з білками плазми. У пацієнтів з порушенням функції нирок середнього і тяжкого ступеня збільшується виведення препарату з калом пропорційно збільшенню ступеня порушення функції нирок.Фармакокінетичні параметри препарату Вазовіст (середнє й коефіцієнт варіації, %) після одноразових внутрішньовенних введень дози 0,05 ммоль/кг у пацієнтів з різним ступенем порушень функції нирок

Параметр Норма Легке Середнє ТяжкеСмакс (ммоль/л) 0,71 (26) 0,57 (16) 0,61 (26) 0,67 (21)ППКінф (ммоль год/л) 7,17 (12) 7,70 (29) 13,8 (35) 18,4 (31)V(ss) (л/кг) 0,16 (10) 0,17 (12) 0,19 (14) 0,18 (11)t (1/2 term) (год) 18,9 (14) 22,5 (39) 49 (52) 69,5 (78)Кл(п) (мл/год/кг) 5,3 (17) 5,7 (27) 3,0 (34) 2,2 (38)Примітка: Порушення функції нирок класифіковано за ступенем тяжкості на підставі значень кліренсу креатиніну (Клкр), що розраховувався виходячи з вихідного значення концентрації креатиніну в сироватці за допомогою методу Cockroft-Gault: норма: Клкр>80 мл/хв; порушення легкого ступеня: Клкр>50-80 мл/хв; порушення середнього ступеня: Клкр 30-50 мл/хв; порушення тяжкого ступеня: Клкр<30 мл/хв. * Збір сечі й калу здійснювали протягом періоду часу, рівного 168 годин.

Пацієнти, які перебувають на гемодаілізіГадофосвесет може бути виведений з організму шляхом гемоділізу. Після болюсного внутрішньовенного введення гадофосвесету в дозі 0,05 ммоль/кг (у 1,6 разів більше клінічної дози) шести пацієнтам, які перебували на гемодіалізі з використанням високопоточного діалізного фільтра, сумарне виведення за три сеанси, виконаних приблизно через 0,5, 48 і 96 годин після ін'єкції, становило 66 % введеної дози. Наприкінці третього сеансу діалізу концентрація в плазмі знизилася до рівня меншого ніж 15 % від Смакс. Через 14 днів концентрація в плазмі знизилася до рівня меншого ніж 3 % від Смакс. Під час сеансу діалізу зниження концентрації в плазмі відбувалося з напівперіодом, рівним 5-6 годин, а середнє значення діалізного кліренсу становило 32 мл/год/кг, 23 мл/год/кг і 16 мл/год/кг під час першого, другого й третього сеансів відповідно. Високопоточний діалізний фільтр був визнаний набагато ефективнішим порівняно з низькопоточним фільтром, тому при застосуванні препарату Вазовіст у пацієнтів, яким потрібен діаліз, рекомендується застосовувати високопоточний діалізний фільтр.Печінкова недостатністьЯк було показано в клінічному дослідженні, печінкова недостатність середнього ступеня (ступінь В за шкалою Чайлда-П’ю) не чинить значного впливу на фармакокінетику гадофосвесету в плазмі й на його зв'язування з білками, порівняно з аналогічними показниками у групі здорових добровольців порівнюваного віку. У пацієнтів з печінковою недостатністю порівняно з особами з нормальною функцією печінки спостерігалося невелике зменшення виведення гадофосвесету з калом (2,7 % проти 4,8 %).В одного пацієнта з порушенням функції печінки й рівнем сироваткового альбуміну нижче норми значення загального кліренсу й періоду напіввиведення препарату Вазовіст вказували на більш швидке виведення порівняно з іншими пацієнтами з порушеною функцією печінки середнього ступеня й нормальним рівнем сироваткового альбуміну.

Показания к применению:

Препарат призначений тільки для діагностичного застосування.Покращення контрастності зображення при магнітно-резонансній ангіографії (МРА).Вазовіст призначений для проведення МРА з контрастуванням у пацієнтів із захворюваннями судин (діагностованими або підозрюваними).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до діючої речовини або інших компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Інструкції щодо застосуванняОглядВазовіст поставляється готовим до застосування у вигляді прозорого, безбарвного або блідо-жовтого водного розчину.Контрастний засіб не слід застосовувати у випадку явної зміни кольору, наявності включень у розчині або дефекту контейнера.Поводження з препаратомФлакони, що містять Вазовіст, не призначені для багаторазового забору доз. Не слід проколювати гумову кришку більше одного разу. Препарат слід застосовувати одразу ж після забору із флакона.Залишок розчину, не використаний при процедурі, необхідно викинути.

Особенности применения:

Діагностичні процедури із застосуванням контрастних засобів для МРТ мають проводитися під контролем лікаря, який пройшов попередню підготовку й досконально ознайомлений зі всією процедурою. Необхідна також наявність відповідного обладнання як для усунення будь-яких ускладнень власне процедури, так і для надання невідкладної медичної допомоги у випадках можливого розвитку серйозних реакцій на контрастний засіб.Слід дотримуватися запобіжних заходів, яких звичайно дотримуються при проведенні магнітно-резонансної томографії, наприклад, виключити наявність кардіостимуляторів та феромагнітних імплантатів у пацієнта.Так само, як і у випадку інших діагностичних процедур із застосуванням контрастних засобів, після проведення процедури рекомендується спостереження за пацієнтами, особливо за наявності в їх анамнезі алергії, ниркової недостатності або реакції на лікарський препарат.ГіперчутливістьЯк і у випадку застосування інших внутрішньовенних контрастних речовин, при введенні препарату Вазовіст можуть виникати анафілактоїдні реакції/реакції гіперчутливості або інші ідіосинкразичні реакції, що характеризуються серцево-судинними, респіраторними або шкірними проявами. За ступенем вираженості ці реакції можуть бути різними аж до тяжких, включаючи шок.При введенні Вазовісту, як і при застосуванні інших контрастних речовин, може мати місце відстрочена реакція (через кілька годин або днів).Більш високий ризик виникнення реакцій підвищеної чутливості має місце у наступних випадках:реакції на контрастні засоби, що спостерігалися раніше;бронхіальна астма в анамнезі;алергійні захворювання в анамнезі.У разі виникнення реакції гіперчутливості (див. розділ Побічні ефекти) введення контрастної речовини слід негайно припинити та за необхідності розпочати специфічну внутрішньовенну терапію. У зв'язку з цим для внутрішньовенного введення контрастного засобу рекомендується використовувати гнучкий катетер. Зважаючи на ймовірність розвитку тяжких реакцій гіперчутливості після внутрішньовенного введення контрастної речовини, необхідно мати напоготові засоби для надання невідкладної допомоги у разі потреби, наприклад, відповідні лікарські препарати, інтубаційну трубку та апарат штучної вентиляції легенів.Порушення функції нирокОскільки гадофосвесет виводиться з організму переважно з сечею, слід дотримуватися особливої обережності при застосуванні препарату пацієнтам з порушенням функції нирок (див. розділ Фармакокінетика), але корекція дози препарату у даної категорії пацієнтів не потрібна.Є повідомлення про випадки розвитку нефрогенного системного фіброзу, пов'язаного із застосуванням деяких гадолінійвмісних препаратів, у пацієнтів згострим або хронічним порушенням функції нирок тяжкого ступеня (швидкість клубочкової фільтрації (ШКФ) <30 мл/хв/1,73 м²); гострою нирковою недостатністю будь-якого ступеня тяжкості внаслідок гепато-ренального синдрому або в періопераційному періоді після трансплантації печінки.Незважаючи на те що діагностична доза препарату Вазовіст низька, при його застосуванні існує імовірність розвитку нефрогенного системного фіброзу. У зв'язку з цим у даної категорії пацієнтів Вазовіст слід застосовувати тільки після ретельної оцінки співвідношення ризику й користі.Перед застосуванням препарату Вазовіст всіх пацієнтів слід обстежити на наявність дисфункції нирок шляхом збору анамнезу й/або проведення лабораторних аналізів.У клінічному дослідженні було показано, що гадофосвесет може бути ефективно виведений з організму шляхом високопоточного діалізу. Якщо планується застосування препарату Вазовіст у пацієнта, який перебуває на гемодіалізі, слід розглянути можливість швидкого проведення сеансу гемодіалізу одразу ж після введення препарату Вазовіст з метою прискорення виведення контрастного засобу.ЕКГНемає необхідності в яких-небудь спеціальних запобіжних заходах для пацієнтів, із ризиком розвитку аритмії, наприклад приймання деяких лікарських засобів, наявності метаболічного, серцевого захворювання або інших порушень. На електрокардіограмах, знятих перед процедурою й після неї, були відмічені подібні подовження інтервалу QTc. Системна токсичністьУ дослідженнях системної токсичності при одноразовому й повторних щоденних внутрішньовенних введеннях не було отримано даних, які могли б свідчити проти можливості одноразового застосування препарату Вазовіст у людини у діагностичних цілях.Доклінічні негативні ефекти спостерігалися тільки при експозиції препарату, що значно перевищувала максимальну експозицію для людини, що вказує на їхню низьку значимість для випадків клінічного застосування.Ризик виникнення гострої інтоксикації після застосування препарату Вазовіст вважається малоймовірним.Генотоксичні властивості, онкогенністьДослідження генотоксичних ефектів препарату Вазовіст, проведені in vivo і in vitro, не виявили наявності у препарату мутагенних властивостей.У зв'язку з тим що Вазовіст застосовується у вигляді одноразової внутрішньовенної болюсної ін'єкції, довгострокові дослідження на тваринах з метою оцінки наявності у препарату канцерогенних ефектів не проводилися.Репродуктивна токсичність/ембріотоксичність/тератогенністьУ дослідженнях з вивчення фертильності, тератогенності, ембріотоксичності й вад розвитку, у яких застосовувалися повторні введення препарату Вазовіст, не було виявлено жодних фактів, які могли б вказувати на те, що Вазовіст може призвести до порушень фертильності, викликати тератогенні, ембріотоксичні ефекти або відхилення в розвитку у випадку його одноразового введення вагітній жінці.Місцева переносимість і сенсибілізація при контактіДослідження місцевої переносимості препарату Вазовіст, проведені після його внутрішньовенного введення, не виявили жодних вказівок на те, що слід очікувати яких-небудь небажаних ефектів у людей після одноразового введення.Дослідження місцевої переносимості, проведені після одноразового периваскулярного введення препарату Вазовіст у кроликів, показали, що після ненавмисного помилкового введення можливі легкі реакції в місці ін'єкції.Дослідження ефектів сенсибілізації при контакті не виявили у препарату Вазовіст сенсибілізуючих властивостей.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Період вагітностіДосвід застосування препарату Вазовіст у вагітних жінок відсутній. У дослідженнях на тваринах не було отримано будь-яких підтверджень наявності ризику тератогенності, впливу на фертильність, внутрішньоутробний, пери- і постнатальний розвиток.У вагітних жінок Вазовіст слід застосовувати тільки після ретельної оцінки співвідношення ризику й користі. Період годування груддюНе відомо, чи виділяється гадофосвесет тринатрію у грудне молоко жінок. У дослідженні на тваринах було показано, що в молоко виділяється менше 1 % введеної дози препарату.Для жінок, які годують груддю, Вазовіст слід застосовувати тільки після ретельної оцінки співвідношення ризику й користі.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Ґрунтуючись на фармакодинамічному профілі, можна очікувати, що Вазовіст не впливає на здатність працювати зі складними механізмами та керувати автотранспортом.

Способ применения и дозы:

Вазовіст слід вводити внутрішньовенно у вигляді болюсної ін’єкції вручну або за допомогою ін'єкційного насоса упродовж періоду до 30 с з наступним струминним введенням 25 - 30 мл фізіологічного розчину.ДозиДорослі: 0,12 мл/кг маси тіла (еквівалентно 0,03 ммоль/кг).Максимальна доза: у людей вивчене застосування препарату Вазовіст у дозі до 0,15 ммоль/кг.Тимчасові точки візуалізаціїДинамічне сканування починається одразу після ін'єкції. Після завершення динамічного сканування може бути почате проведення візуалізації в рівноважному стані. У клінічних дослідженнях період візуалізації закінчувався протягом приблизно однієї години після ін'єкції. Пацієнти з порушенням функції нирок/печінкиКорекція дози при порушеннях функції нирок або печінки не потрібна (див. розділи Особливі вказівки і Фармакокінетика). Діти (немовлята, діти, підлітки)Препарат не рекомендується застосовувати для немовлят, дітей і підлітків. Клінічний досвід застосування препарату пацієнтам молодше 18 років на сьогодні відсутній.

Передозировка:

У людей застосування препарату Вазовіст було вивчено до дози 0,15 ммоль/кг (п'ятиразова клінічна доза). Не було повідомлень про будь-які клінічні наслідки передозування Вазовісту.Лікування передозування повинне бути спрямоване на підтримку всіх життєвих функцій організму й швидкий початок симптоматичної терапії. Гадофосвесет може бути ефективно виведений з організму шляхом високопоточного діалізу (див. розділ Фармакологічні властивості).

Побочные действия:

Найпоширенішими небажаними реакціями, пов'язаними із застосуванням препарату, були свербіж, парестезія, головний біль, нудота, вазодилатація, відчуття печіння й дисгевзія.За ступенем тяжкості більшість небажаних ефектів були легкими або середніми.В основному небажані реакції (80 %) траплялися упродовж 2 годин після введення препарату. Також можливі відстрочені реакції (через кілька годин або днів).Дані клінічних дослідженьП'ять випадків серйозних небажаних явищ зареєстровано у пацієнтів, яким був введений Вазовіст у дозі 0,03 ммоль/кг. Одне із цих серйозних небажаних явищ, імовірно пов'язане із застосуванням препарату. У пацієнта відмічалася анафілактоїдна реакція, яку було ліквідовано упродовж 5 хв.Відповідно до результатів дослідження більш ніж у 1800 пацієнтів, відзначені нижче перелічені небажані ефекти, які були розцінені дослідниками як пов'язані із застосуванням препарату.За ступенем тяжкості більшість небажаних ефектів були легкими або середніми.У таблиці, наведеній нижче, представлені небажані реакції відповідно до класифікатора MedDRA за системами та органами.

Система органів Поширені (≥ 1/100) Непоширені (≥ 1/1000, < 1/100) Рідко поширені (< 1/1000)Інфекції й інвазії Ринофарингіт Запалення підшкірної клітковиниПорушення з боку імунної системи ГіперчутливістьПорушення обміну речовин Гіперглікемія, порушення електролітного балансу (включаючи гіпокальціємію)Психічні розлади Стривоженість, сплутаність свідомостіПорушення з боку нервової системи Головний біль, парестезії, дисгевзія (зміна смакової чутливості), відчуття печіння Запаморочення (крім вертиго), тремор, гіпоестезія, паросмія, втрата смакової чутливості, мимовільні скорочення м'язівПорушення з боку органа зору Порушення зору, посилене сльозовиділенняПорушення з боку органа слуху Біль у вусіПорушення з боку серця Атріовентрикулярна блокада I ступеня, подовження інтервалу QT на ЕКГ, тахікардія, відхилення від норми параметрів ЕКГ Брадикардія, відчуття серцебиття, тріпотіння передсердь, депресія сегмента ST на ЕКГ, зменшення амплітуди зубця T на ЕКГСудинні порушення Вазодилатація (включаючи припливи жару) Флебіт, гіпертензія, відчуття холоду у кінцівках Анафілактоїдна реакція, гіпотензіяПорушення з боку дихальної системи Задишка, кашельПорушення з боку шлунково-кишкової системи Нудота Блювання, діарея, біль у животі, біль у глотці й гортані, відчуття дискомфорту у черевній порожнині, метеоризм, гіпоестезія губ, посилене слиновиділення, диспепсія, сухість у роті, свербіж у ділянці анального отворуПорушення з боку шкіри й підшкірної клітковини Свербіж Кропивниця, висипання, еритема, посилене потовиділення Набряклість обличчяПорушення з боку опорно-рухового апарату (кістки, м'язи, сполучна тканина) Біль у кінцівках, біль у шиї, м'язові судоми, м'язові спазмиПорушення з боку нирок і сечовидільних шляхів Гематурія, мікроальбумінурія, глюкозурія Болючі позиви до СечовипусканняПорушення з боку репродуктив-ної системи й молочних залоз Свербіж у ділянці статевих органів, відчуття печіння в ділянці статевих органів Біль в ділянці малого тазуЗагальні порушення й реакції у місці введення Відчуття холоду Біль, біль у грудній клітці, біль у паховій області, утома, погане самопочуття, відчуття жару, різні реакції в місці ін'єкції (включаючи біль, еритему, відчуття холоду) Гіпертермія, озноб

Для опису конкретної реакції, її синонімів і пов'язаних із нею станів, використані відповідні терміни MedDRA. Терміни для позначення небажаних реакцій засновані на 10-й версії MedDRA.Як і при застосуванні інших внутрішньовенних контрастних речовин, при введенні препарату Вазовіст можуть виникати анафілактоїдні реакції/реакції гіперчутливості або інші ідіосинкразичні реакції, що характеризуються серцево-судинними, респіраторними або шкірними проявами. За ступенем вираженості ці реакції можуть бути різними аж до тяжких, включаючи шок.

Лекарственное взаимодействие:

Оскільки Вазовіст зв'язується з альбуміном, в принципі, можлива його взаємодія з іншими лікарськими засобами, що зв'язуються з білками плазми (наприклад, ібупрофеном і варфарином), тобто може мати місце конкуренція за місця зв'язування з білком. Проте у серії досліджень взаємодії in vitro (у 4,5 % сироватковому альбуміні й людській плазмі) не було виявлено небажаної взаємодії гадофосвесету з дигітоксином, пропранололом, верапамілом, варфарином, фенпрокумоном, ібупрофеном, діазепамом, кетопрофеном, напроксеном, диклофенаком і піроксикамом у клінічно допустимих концентраціях.Як було показано в клінічному дослідженні, Вазовіст не впливає на незв'язану фракцію варфарину в плазмі. Таким чином, можна зробити висновок, що антикоагулянтна активність варфарину не змінилася, і в той же час не відзначалося впливу на ефективність препарату Вазовіст. Взаємодія на рівні лабораторних тестівУ клінічних дослідженнях із застосуванням препарату Вазовіст не спостерігалося жодних специфічних тенденцій, які б вказували на потенційний вплив препарату на результат лабораторних показників.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 ºС у картонній пачці, щоб захистити флакони від світла. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 мл у флаконі місткістю 10 мл, по 15 мл у флаконі місткістю 20 мл.По 5 флаконів кожного об’єму упаковуються у пластмасовий піддон. 5 флаконів поміщають у картонну пачку.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Фармацевтичні характеристики

Основні фізико-хімічні властивості:прозора, безбарвна або блідо-жовтого кольору рідина.

Несумісність

Через відсутність досліджень щодо сумісності цей лікарський препарат не слід змішувати з іншими лікарськими препаратами.

Заявник

Байєр Шерінг Фарма АГ (Bayer Schering Pharma AG).

Місцезнаходження

D-13342 Berlin, Germany (Німеччина).

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Вазовист
Производитель:Меллинкродт Медикал Инк., США,
Форма выпуска:

По 10 мл у флаконі місткістю 10 мл, по 15 мл у флаконі місткістю 20 мл.По 5 флаконів кожного об’єму упаковуються у пластмасовий піддон. 5 флаконів поміщають у картонну пачку.

Регистрационное удостоверение:№ UA/8771/01/01 от 15.08.2008. Приказ № 464 от 15.08.2008
МНН:Gadofosveset
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: gadofosveset;1 мл розчину для ін'єкцій містить 244 мг (0,25 ммоль) гадофосвесету тринатрію;1 флакон об’ємом 10 мл (10 мл розчину для ін'єкцій) містить 2,44 г гадофосвесету три натрію;1 флакон об’ємом 20 мл (15 мл розчину для ін'єкцій) містить 3,66 г гадофосвесету три натрію;допоміжні речовини: фосвесет, натрію гідроксид, кислота соляна, вода для ін'єкцій.

Фармакологическая группа:Контрастные средства для ЯМР-томографии. Парамагнитные контрастные средства.
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама