Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Стилен

Состав

Состав

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить:
діюча речовина: 60 мг екстракту листя полину Artemisiae Argyi, м’який (20:1), що містить 0,48 – 1,44 мг еупатіліну та 0,15–0,45 мг джейсеозидину, екстрагент етанол 95 %;
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; полоксамер; натрію кроскармелоза; кальцію силікат; тальк; магнію стеарат;покриття: Опадрай білий (Opadry® OY-C-7000A (white)), Опадрай зелений (Opadry® 80W41066 (Green*)), Опаглос прозорий (Opaglos® 97W19196 (Clear));*тартразин (Е102), індигокармін (Е132), бриліантовий блакитний FCF (Е133).
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.Основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, зеленого кольору і овальної форми з тисненням SLT на одній стороні і DА – на іншій.
Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

Категория отпуска

Производитель

Донг-А СТ Ко., Лтд., Республіка Корея.Місцезнаходження виробника та адреса місце впровадження його діяльності. (2Ф Секція Б, ЗФ, 4Ф Секція Б) 200-23, Пексокгонден 1-ро, Собук-гу, Чхонан-сі, Чхунчхон-Намдо, Республіка Корея.
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Засоби для лікування захворювань, пов’язаних із порушенням кислотності. Код АТХ А02Х.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Фармакодинаміка.Стилен чинить загоювальну дію на слизову шлунка при гастритах шляхом посилення регенеративних процесів в уражених клітинах слизової оболонки. Репаративні властивості лікарського засобу забезпечуються флавоноїдами, які стимулюють синтез білка і покращують місцеве кровопостачання.Протизапальна активність Стилену реалізується через виражені антиоксидантні властивості, які запобігають пероксидації ліпідів і блокують утворення біореактивних форм кисню, пригнічуючи вивільнення лейкотрієну D4, спричиненого Helicobacter pylori in vitro, і знижують активацію транскрипційного фактора NF-kB, асоційованого із запаленням. Стилен захищає слизову оболонку шлунка від пошкоджувальної дії різних ульцерогенів, таких як алкоголь і нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ). Захист слизової шлунка від пошкодження, спричиненого алкоголем, здійснюється за рахунок пригнічення активності ксантиноксидази та оксидативного стресу. Запобігання пошкодженню слизової шлунка при застосуванні НПЗЗ забезпечується за рахунок підвищеного вивільнення ендогенного простагландину E2 з перитонеальних нейтрофілів і зниження вироблення простагландину F1ɑ. Стилен стимулює секрецію слизу епітелієм шлунка, при цьому не впливаючи на базальну секрецію шлункового соку та вироблення соляної кислоти. Фармакокінетика.Стилен є рослинним лікарським засобом і фармакокінетичні випробовування не проводять.
Показания к применению

Показания к применению

Лікування уражень слизової оболонки шлунка (ерозії, геморагії, гіперемія, набряк) при гострих і хронічних гастритах; гастритах, викликаних інфекцією Helicobacter pylory (в разі одночасного призначення лікарських засобів, що використовуються для ерадикації Helicobacter pylory).Профілактика гастритів, викликаних прийомом нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ).
Противопоказания

Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Спадкова непереносимість галактози, дефіцит лактази або синдром мальабсорбції глюкози-галактози.
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

З обережністю застосовувати пацієнтам із:тромбозом (тромбоз судин головного мозку, інфаркт міокарда, тромбофлебіт тощо);коагулопатією;тяжкими порушеннями функції печінки, нирок, серця, легень і захворюваннями крові;симптомами алергії на лікарські засоби (висип, лихоманка, свербіж тощо) або з симптомами алергії на лікарські засоби в анамнезі.
Особенности применения

Особенности применения

Якщо не спостерігається поліпшення симптомів через 2 тижні застосування, слід переглянути терапію.Застосування у період вагітності або годування груддю.ВагітністьПротипоказано (підвищує тонус матки).Годування груддюНевідомо, чи потрапляє лікарський засіб у грудне молоко. Тому його не слід застосовувати жінкам, які годують груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Досліджень впливу на здатність керувати транспортними засобами та іншими механізмами не проводилося.
Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Дети

Дети

Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Стилен призначають внутрішньо за 20-30 хвилин до прийому їжі по 1 таблетці 3 рази на день.Максимальна разова доза – 1 таблетка. Максимальна добова доза – 3 таблетки. Тривалість курсу лікування - 2-4 тижні.ДітиЧерез відсутність досвіду застосування дітям Стилен не слід призначати пацієнтам до 18 років.
Передозировка

Передозировка

Дослідження випадків передозування при застосуванні таблеток не проводилися.
Побочные действия

Побочные действия

З боку шлунково-кишкового тракту: іноді спостерігалися нудота, анорексія, діарея, блювання, печія і біль у верхній частині живота.З боку нервової системи: іноді спостерігалися запаморочення і головний біль.З боку шкіри та підшкірної клітковини: іноді спостерігалися висип і свербіж.З боку гепатобіліарної системи: іноді спостерігалося підвищення рівня АЛТ.Є повідомлення про набряк обличчя, хоча причинний зв'язок з прийомом препарата Стилен не встановлено.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

Дані про взаємодію з іншими лікарськими засобами відсутні.
Срок годности

Срок годности

3 роки.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Упаковка

Упаковка

По 30 таблеток у пластиковому контейнері, по 1 контейнеру в пачці.
Категория отпуска

Категория отпуска

Без рецепта.
Дополнительно

Дополнительно