Полиоксидоний инструкция по применению

Полиоксидоний фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Полиоксидоний лиофилизат для р-ра д/ин. по 6 мг во флак. №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5334/01/01 от 25.10.2017. Приказ № 1319 от 25.10.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: поліоксидоній (азоксимеру бромід);1 флакон містить 6 мг поліоксидонію (азоксимеру броміду);допоміжні речовини: маніт (Е 421), повідон, бетакаротен.

Производитель:

Петровакс Фарм, НПО, ООО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Цитокіни та імуностимулятори.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат чинить імуномодулюючу дію, підвищує резистентність організму щодо різних інфекційних захворювань. В основі механізму імуномодулюючої дії Поліоксидонію – пряма дія на фагоцитуючі клітини та природні кілери, а також стимуляція антитілоутворення. Разом з імуномодулюючою дією Поліоксидоній чинить детоксикаційну дію, а також підвищує стійкість мембран клітин до цитотоксичних речовин. Поліоксидоній відновлює імунітет при вторинних імунодефіцитних станах, викликаних різними інфекціями, травмами, опіками, аутоімунними захворюваннями, злоякісними новоутвореннями, ускладненнями після хірургічних операцій, застосуванням цитостатиків та гормональних препаратів.Крім імуномоделюючої дії проявляє виражену детоксикаційну та антиоксидантну активність, володіє здатністю виводити з організму токсини, солі тяжких металів, інгібує перекисне окиснення ліпідів. Дані властивості визначаються структурою та високомолекулярною природою препарату. Включення його у комплексну терапію онкологічних хворих зменшує інтоксикацію на фоні хіміо- та променевої терапії, у більшості випадків дає змогу проводити стандартну терапію без зміни схеми у зв’язку з розвитком інфекційних ускладнень і побічних ефектів (мієлосупресія, блювання, діарея, цистит, коліт).Застосування Поліодиксонію на фоні вторинних імунодефіцитних станів дає змогу підвищити ефективність і скоротити тривалість лікування, зменшити використання антибіотиків, бронхолітиків, стероїдних гормонів, подовжити термін ремісії. Фармакокінетика. При внутрішньом’язовому введенні Поліоксидоній характеризується високою біодоступністю (89 %), досягає максимальної концентрації у крові при внутрішньом’язовому введенні через 40 хв, негайно розподіляється по всіх органах та тканинах. Період напіввиведення швидкої фази становить майже 25 хв, а повільної фази – 36,2 години при внутрішньом’язовому введенні і 25,4 години при внутрішньовенному введенні. Препарат метаболізується і з організму виводиться переважно нирками.

Показания к применению:

У складі комплексної терапії:хронічних рецидивуючих запальних захворювань, як вірусних, так і бактеріальних;гострих інфекційно-запальних захворювань вірусної та бактерійної етіології (у тому числі сепсис, менінгоенцефаліти, енцефаліти, урогенітальні захворювання);туберкульозу;гострих і хронічних алергічних захворювань (поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит), ускладнених хронічною рецидивуючою бактеріальною та вірусною інфекцією; в онкології з призначенням після хіміо- та променевої терапії для зниження імуносупресивної, нефро - і гепатотоксичної дії лікарських препаратів;дисбактеріозів у дітей;для лікування та профілактики гнійно-септичних захворювань та операційних ускладнень у хірургічних хворих; для активації процесів регенерації при переломах, опіках тощо.

Противопоказания:

Індивідуальна гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату, період вагітності або годування груддю (результати клінічних досліджень відсутні), дитячий вік до 6 місяців (клінічний досвід застосування обмежений); гостра ниркова недостатність.

Особенности применения:

При необхідності прийом препарату можна припинити одразу без поступового зменшення дози. У випадку пропуску чергової дози препарат слід ввести, як тільки пацієнт згадає про це; після цього препарат слід застосовувати як зазвичай. Пацієнт не повинен вводити подвійну дозу з метою компенсації пропущених доз. При болючості у місці ін’єкції препарат розчиняють у 1 мл 0,25 % розчину прокаїну.При хронічній нирковій недостатності застосовувати не частіше 2 разів на тиждень.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Лікарський засіб протипоказаний у період вагітності або годування груддю. За необхідності застосування препарату у період годування груддю слід припинити годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Застосовують дітям віком від 6 місяців.

Способ применения и дозы:

Препарат призначають дорослим та дітям віком від 6 місяців.Методи введення та дози для дорослих. Для внутрішньом’язового введення вміст флакона розчинити в 1,5–2 мл розчину 0,9 % натрію хлориду або води для ін’єкцій. Для внутрішньовенного (краплинного) введення препарат розчиняють у 2 мл 0,9 % ізотонічного розчину натрію хлориду, стерильно переносять у флакон з вказаним розчином, об’ємом 200–400 мл.Методи введення та дози для дітей. Поліоксидоній призначають з 6-місячного віку у складі комплексної терапії у дозі 3 мг (внутрішньом’язово або внутрішньовенно (краплинно) у дозі 0,1–0,15 мг/кг) щоденно, через день або 2 рази на тиждень курсом 5–10 ін’єкцій. Для внутрішньом’язового введення препарат розчиняють в 1 мл води для ін’єкції або 0,9 % розчину натрію хлориду.Для внутрішньовенного (краплинного) введення препарат розчиняють у 1,5–2 мл стерильного 0,9 % розчину натрію хлориду, стерильно переносять у флакон з вказаним розчином, об’ємом 150–250 мл.Готовий розчин для парентерального введення зберіганню не підлягає!Рекомендовані схеми лікування для дорослих: при гострих запальних захворюваннях: по 6 мг за 1 ін’єкцію щоденно протягом 3 діб, а потім – через добу, курс лікування – 5–10 ін’єкцій;при хронічних запальних захворюваннях: по 6 мг за 1 ін’єкцію через добу, усього – 5 ін’єкцій, а потім – 2 рази на тиждень, курс лікування – 10 ін’єкцій;при туберкульозі: по 6–12 мг за 1 ін’єкцію 2 рази на тиждень, курс лікування – 10–20 ін’єкцій;хворим на гострі та хронічні урогенітальні захворювання: по 6 мг за 1 ін’єкцію через добу, курс лікування – 10 ін’єкцій; при хронічному рецидивуючому герпесі: по 6 мг за 1 ін’єкцію через добу, курс лікування – 10 ін’єкцій у комбінації з антигерпетичними препаратами, інтерферонами та індукторами інтерферонів; для лікування ускладнених форм алергічних захворювань: по 6 мг за 1 ін’єкцію, курс лікування – 5 ін’єкцій: дві перші ін’єкції щодня, а потім – через день;онкологічним хворим: по 6–12 мг за 1 ін’єкцію, курс лікування – 10 ін’єкцій; потім частота введення визначається лікарем залежно від переносимості та тривалості хіміо- та променевої терапії; для профілактики імунодепресивного впливу пухлин, для корекції імунодефіциту після хіміо- та променевої терапії показаний довший курс лікування Поліоксидонієм (від 2–3 місяців до 1 року) по 6–12 мг в одній ін’єкції 1 або 2 рази на тиждень.Рекомендовані схеми лікування для дітей. При гострих запальних захворюваннях: по 0,1 мг/кг через день, курсом 5–7 ін’єкцій.При хронічних запальних захворюваннях: по 0,15 мг/кг 2 рази на тиждень, курсом до 10 ін’єкцій.При гострих алергічних та токсико-алергічних станах: внутрішньовенно (краплинно) у дозі 0,15 мг/кг з протиалергічними препаратами. Для лікування ускладнених форм алергічних захворювань в поєднанні з базисною терапією: внутрішньом’язово по 0,1 мг/кг курсом 5 ін'єкцій з інтервалом 1–2 дні.

Передозировка:

При застосуванні у призначених дозах випадки передозування не відмічалися. Можливе посилення проявів побічних реакцій. Терапія симптоматична.

Побочные действия:

Класифікація частоти виникнення побічних ефектів: дуже часто ³1/10; часто ³1/100 до

Лекарственное взаимодействие:

Поліоксидоній застосовують у складі комбінованої терапії з антибіотиками, противірусними, антигістамінними препаратами, кортикостероїдами, цитостатиками.Поліоксидоній можна включати у схеми лікування одночасно з антибіотиками, противірусними та протигрибковими препаратами.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 4 до 8 °С.

Форма выпуска / упаковка:

Флакони із нейтрального скла, що містять 6 мг Поліоксидонію. В одній упаковці 5 флаконів.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьПри внутрішньовенному (краплинному) введенні не слід розчиняти в інфузійних розчинах, що містять білок.Виробник/ЗаявникТОВ НПО Петровакс Фарм.Місцезнаходження виробника та його адреса місця проваждення діяльності/місцезнаходження заявника та/або представника заявника. Російська Федерація, 142143, Московська область, Подільський район, с. Покров, вул. Соснова, буд.1.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua
Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Полиоксидоний
Производитель:Петровакс Фарм, НПО, ООО, Российская Федерация
Форма выпуска:Флакони із нейтрального скла, що містять 6 мг Поліоксидонію. В одній упаковці 5 флаконів.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5334/01/01 от 25.10.2017. Приказ № 1319 от 25.10.2017
МНН:Mono
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: поліоксидоній (азоксимеру бромід);1 флакон містить 6 мг поліоксидонію (азоксимеру броміду);допоміжні речовини: маніт (Е 421), повідон, бетакаротен.

Фармакологическая группа:Цитокіни та імуностимулятори.
Реклама
В Европе наблюдается рост инфекций, передающихся половым путем
Согласно новым данным за 2022 год, опубликованным ...
COVID-19 вдвое повышает риск развития сердечного приступа: исследования
Исследования показывают, что риск развития сердечн...
Реклама
Аллергический синусит
Причины развития аллергического синусита — кто в г...
Лечение синусита в домашних условиях
Как лечить синусит домаПрофилактика синусита в дом...
Реклама
Врач объяснил, можно ли есть белые волокна бананов
Бананы являются отличным источником питательных ве...
Диетолог объяснил, как помогает Coca-Cola при желудочном гриппе
Желудочный грипп, также известный как вирусный гас...
Реклама