Новаклав инструкция по применению

Новаклав фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Новаклав порошок д/приг. р-ра д/ин. по 1000 мг/200 мг во флак. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7003/01/01 от 31.08.2007. Приказ № 512 от 31.08.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 флакон містить амоксициліну натрію еквівалентно 1000 мг амоксициліну і клавуланату калію еквівалентно 200 мг клавуланової кислоти.

Основные физико-химические свойства:

від білого до блідо-жовтого кольору аморфний порошок;

Производитель:

Ципла Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антибактериальные средства для системного применения. Бета-лактамные антибиотики. Пенициллины.

Показания к применению:

Лікування інфекційно-запальних захворювань, спричинених чутливими до препарату мікроорганізмами: інфекції ЛОР-органів: середній отит, тонзиліт, синусит;інфекції дихальних шляхів: гострий і хронічний бронхіт, пневмонія, бронхопневмонія; інфекції сечостатевих шляхів: цистит, уретрит, пієлонефрит, інфекції статевих органів у жінок;інфекції шкіри і м'яких тканин: фурункули, абсцеси, інфіковані рани;інфекції кісток і суглобів: остеомієліт;сепсис, перитоніт, інфекційні ускладнення після операцій, внутрішньочеревний сепсис, септичний аборт, післяпологовий сепсис.

Противопоказания:

Гіперчутливість до пеніцилінів та інших β-лактамних антибіотиків, інфекційний мононуклеоз, лімфолейкоз, вагітність і лактація.

Особенности применения:

При тривалому лікуванні необхідно регулярно контролювати функціональні показники печінки, нирок і органів гемопоезу. У пацієнтів з порушенням функції нирок і/або печінки доза препарату повинна бути відкоригована залежно від ступеня вираженості ниркової і/або печінкової недостатності (зменшенням дозування чи збільшенням інтервалу між прийомами препарату).Необхідно з обережністю застосовувати препарат пацієнтам з обтяженим алергологічним анамнезом, а також пацієнтам з відомою гіперчутливістю до антибіотиків цефалоспоринового ряду тому, що існує ризик розвитку перехресних алергічних реакцій. Слід негайно припинити лікування препаратом у разі розвитку алергічних реакцій.Тривале лікування препаратом може призвести до розвитку інфекцій, спричинених резистентною до Новаклаву мікрофлорою. У поодиноких випадках у пацієнтів, які застосовують Новаклав, може спостерігатися збільшення протромбінового часу. У разі одночасного застосування з антикоагулянтами слід проводити відповідний моніторинг. У пацієнтів зі зниженим діурезом дуже рідко може спостерігатися кристалурія. Для попередження ризику розвитку кристалурії під час лікування високими дозами препарату рекомендується забезпечити адекватну гідратацію і діурез.При застосуванні препарату у жінок у період лактації слід враховувати, що амоксицилін і клавуланова кислота проникають у грудне молоко. Застосування Новаклаву призводить до хибнопозитивних результатів при проведенні проби Бенедикта (для визначення глюкози в сечі) і реакції Кумбса. Тому рекомендується застосовувати тести на глюкозу, що базуються на реакції ферментативного окиснення.

Способ применения и дозы:

Препарат призначений тільки для внутрішньовенного застосування. Дозу препарату встановлюють індивідуально залежно від ступеня тяжкості захворювання, локалізації інфекції і чутливості збудника.Для дорослих і дітей старше 12 років доза препарату становить 1,2 г 3 рази на добу. При тяжких формах інфекційних захворювань – 4 рази на добу. Максимальна добова доза препарату становить 7,2 г. Для дітей від 3 місяців до 12 років разова доза становить 30 мг/кг маси тіла 3 рази на добу, в окремих випадках доза може бути збільшена до 4 разів на добу. Дітям до 3 місяців вводять препарат у разовій дозі з розрахунку 25 мг/кг маси тіла: недоношеним і дітям у перинатальному періоді – кожні 12 годин, у постперинатальному періоді – кожні 8 годин. Тривалість лікування становить до 14 днів. Для профілактики післяопераційних ускладнень при операціях, що продовжуються менше 1 години, препарат у дозі 1,2 г вводять внутрішньовенно. При більш тривалих операціях призначають по 1,2 г до 4 разів протягом 24 годин. При більш високому ризику інфікування даний режим лікування може бути подовжений протягом декількох днів. Пацієнтам з порушенням видільної функції нирок середнього або тяжкого ступеня необхідна корекція режиму дозування. При кліренсі креатиніну 10-30 мл/хв початкова доза препарату становить 1,2 г внутрішньовенно, потім – по 600 мг кожні 12 годин. При кліренсі креатиніну менше 10 мл/хв початкова доза препарату становить 1,2 г, потім – по 600 мг кожні 24 години. У разі застосування препарату у пацієнтів, які перебувають на діалізі, призначають додаткове внутрішньовенне введення препарату в дозі 600 мг під час і 600 мг наприкінці процедури діалізу. Перед застосуванням вміст флакона розчиняють в 20 мл (кінцевий об’єм 20,9 мл) води для ін’єкцій. При розчиненні порошку розчин може тимчасово набути рожевого забарвлення. Придатний до введення розчин має блідо-жовтий колір. Приготований розчин вводять негайно внутрішньовенно повільно протягом 3-4 хвилин. Готовий розчин не заморожувати.Правила приготування розчину для внутрішньовенної інфузії.Вміст флакону розводять в 20 мл води для ін’єкцій або 0,9% розчину натрію хлориду та додають отриманий розчин до 100 мл інфузійної рідини. Інфузію проводять протягом 30-40 хвилин.Стабільність та сумісність.Внутрішньовенні інфузії можуть проводитися у різних розчинах: Інфузійний розчин Стабільність при 25 0С Вода для ін’єкцій 4 години 0,9% розчин натрію хлориду 4 години Інфузійний розчин Зінгера 3 години Інфузійний розчин калію хлориду та натрію хлориду 3 години Препарат є менш стабільним в інфузійних розчинах, які містять глюкозу, декстран або бікарбонат.

Передозировка:

Як правило, у терапевтичних дозах препарат добре переноситься. Передозування може супроводжуватися симптомами з боку шлунково-кишкового тракту і порушеннями водно-електролітного балансу. Лікування – симптоматичне. У тяжких випадках передозування застосовують оксигенотерапію і заходи, шо направлені на підтримку життєвоважливих функцій організму. При гострому передозуванні ефективний гемодіаліз.

Побочные действия:

У поодиноких випадках можуть виникати диспептичні явища, нудота, блювання, діарея, помірне безсимптомне підвищення рівня печінкових трансаміназ і/або лужної фосфатази.Дуже рідко – кандидоз (колонізації кишечнику грибами роду Candida), псевдомембранозний коліт, алергічні реакції (уртикарне чи еритематозне висипання на шкірі, мультиформна еритема, синдром Стівенса - Джонсона, ексфоліативний дерматит, анафілактичні реакції); транзиторна лейкопенія (включаючи нейтропенію та агранулоцитоз), тромбоцитопенія і гемолітична анемія. У разі появи шкірних висипань застосування препарату треба негайно припинити.В окремих випадках – холестатична жовтяниця, гепатит, інтерстиціальний нефрит, кристалурія.

Лекарственное взаимодействие:

З обережністю слід призначати препарат одночасно з антикоагулянтами (можливе збільшення часу кровотечі і протромбінового часу). Діуретики, алопуринол, фенілбутазон, нестероїдні протизапальні препарати, що блокують канальцеву секрецію, підвищують концентрацію амоксициліну. Одночасне застосування з алопуринолом збільшує ризик розвитку шкірних алергічних реакцій.Амоксицилін може зменшувати ефект пероральних контрацептивів. Новаклав не слід змішувати з препаратами крові, іншими рідинами, що містять білок і його гідролізати, а також із жировими емульсіями для внутрішньовенного введення. Новаклав інактивує дію аміноглікозидів. Не рекомендується сумісне застосування Новаклаву з пробенецидом, тому що він уповільнює канальцієву секрецію амоксициліну, що призводить до підвищення рівня амоксициліну в плазмі крові на тривалий час.

Срок годности:

Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 0С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 1,2 г препарату у флаконах. По 1 флакону в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуПорошок для приготування розчину для ін’єкцій.АдресаЦентральний офіс: Мумбаі Централ, Мумбаі – 400 008, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Новаклав
Производитель:Ципла Лтд, Индия
Форма выпуска: По 1,2 г препарату у флаконах. По 1 флакону в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7003/01/01 от 31.08.2007. Приказ № 512 от 31.08.2007
МНН:Amoxicillin and enzyme inhibitor
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 флакон містить амоксициліну натрію еквівалентно 1000 мг амоксициліну і клавуланату калію еквівалентно 200 мг клавуланової кислоти.

Фармакологическая группа:Антибактериальные средства для системного применения. Бета-лактамные антибиотики. Пенициллины.
Код АТХ:J01CR02 - Амоксициллин и ингибитор фермента
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Эрозивный гастрит
Виды эрозивного гастритаЭрозивный гастрит — симпто...
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Реклама
Ученые назвали продукты, которые могут заменить глицин
Глицин является одной из 20 аминокислот, из которы...
Ученые сказали, какое количество воды надо пить перед сном
Для нормального функционирования клеток, тканей и ...
Реклама