Неоворин инструкция по применению

Неоворин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Неоворин раствор д/ин., 10 мг/мл по 10 мл (100 мг) во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6311/01/01 от 19.04.2007. Приказ № 862 от 26.11.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 флакон містить лейковорину (у вигляді лейковорину кальцію) 15 мг або 30 мг (7,5 мг/мл); 50 мг або 100 мг (10 мг/мл);допоміжні речовини: натрію хлорид, динатрію ЕДТА, вода для ін'єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозорий жовтуватий розчин;

Производитель:

Неон Лабораторис Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Препарати, які застосовують для усунення токсичних ефектів протипухлинної терапії.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Лейковорин діє як антидот відносно антагоніста фолієвої кислоти метотрексату. Він сприяє відновленню метаболізму фолатів, запобігає ушкодженню клітин кісткового мозку, захищає гемопоез і дозволяє використовувати метотрексат у необхідних для хіміотерапії високих дозах. Лейковорин модулює дію деяких цитостатиків, зокрема піримідинового антагоніста 5‑фторурацилу. Активність лейковорину починає проявлятися через 10–20 хвилин після внутрішньом’язового введення і менш ніж через 5 хвилин після внутрішньовенного введення. Захисна дія проявляється лише відносно нормальних клітин і не розповсюджується на клітини пухлини.Фармакокінетика. Після внутрішньовенного введення метаболізується 66 % препарату, після внутрішньом’язового – 72 %. Період напіввиведення лейковорину після внутрішньовенного та внутрішньом’язового введення становить 6,2 год. Лейковорин виводиться в основному з сечею (80–90 % від введеної дози) у вигляді метаболітів. Приблизно 5–8 % препарату виводиться з калом.

Показания к применению:

З профілактичною метою при застосуванні метотрексату в середніх та високих дозах та як антидот при передозуванні метотрексату.Паліативна терапія для лікування пухлин шлунково-кишкового тракту, зокрема, колоректальної карциноми, раку молочної залози у стадії прогресування у поєднанні з 5-фторурацилом. Лікування мегалобластної анемії, що обумовлена дефіцитом фолієвої кислоти.

Противопоказания:

Гіперчутливість до лейковорину або інших компонентів препарату; перніціозна та інші мегалобластні анемії на фоні дефіциту вітаміну В12; вагітність і лактація. Відносні протипоказання – схильність до розвитку судомних нападів у дітей, порушення функції нирок.

Особенности применения:

При передозуванні антагоністів фолієвої кислоти лікування Неоворином слід розпочинати якнайшвидше, оскільки ефективність антитоксичної дії препарату при призначенні у пізній строк передозування знижується. Застосування Неоворину на фоні макроцитарної анемії, викликаної дефіцитом вітаміну В12, може призводити до гематологічної ремісії з одночасним прогресуванням неврологічних розладів. Застосовувати препарат слід тільки під наглядом лікаря, що має досвід лікування злоякісних пухлин. Не вводити внутрішньоартеріально!

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують внутрішньом’язово та внутрішньовенно. Дозування і тривалість застосування Неоворину грунтуються на визначенні рівня метотрексату в крові. При лікуванні високими і надвисокими дозами метотрексату. Як правило, Неоворин призначають дорослим і дітям внутрішньовенно у дозі 6 – 12 мг/м2 поверхні тіла в перші 2 – 4 години, але не пізніше, ніж через 24 години після інфузії метотрексату. Такі ж дози вводяться з інтервалами в 3 - 6 годин протягом наступних 72 годин. Поява серйозних побічних ефектів потребує продовження лікування Неоворином. Кратність введення визначається станом видільної функції нирок при систематичному (мінімум 1 раз на добу) моніторингу рівня креатиніну та метотрексату в крові. Тривалість застосування Неоворину залежить від дози метотрексату та його концентрації в крові. Як правило, при концентрації метотрексату в крові нижче 5*10-8 застосування Неоворину можна припинити.Після повторного парентерального введення (внутрішньом’язові або внутрішньовенні ін’єкції, внутрішньовенні інфузії) можна перейти до перорального прийому препарату. Завдяки майже повному всмоктуванню Неоворину пероральна доза відповідає парентеральній. Хоча в нормі всмоктування Неоворину майже повне, у пацієнтів із синдромом мальабсорбції та іншими порушеннями травлення (блювання, нудота тощо) належна кишкова абсорбція не гарантується, і лікування Неоворином слід проводити парентерально. При лікуванні звичайними дозами метотрексату. Для профілактики запалення слизових оболонок Неоворин вводиться в дозі 3 – 15 мг через 24 – 28 годин після прийому метотрексату. Потім такі ж дози вводяться ще деякий час з чотирьох-, шестигодинними інтервалами. При лікуванні колоректальної карциноми (з 5-фторурацилом). При лікуванні колоректальної карциноми, раку молочної залози у стадії прогресування використовується схема лікування із застосуванням 5-фторурацилу та Неоворину у високих дозах. Неоворин рекомендовано застосовувати у дозі до 500 мг/м2 щодобово шляхом безперервної інфузії протягом 6 діб кожні 28 діб, починаючи через 24 години після застосування 5-фторурацилу. Розчин лейковорину для інфузій необхідно готувати ex tempore, використовувати на протязі 12 годин.

Передозировка:

Випадки передозування невідомі.

Побочные действия:

Після введення Неоворину у високих дозах можливі диспептичні розлади і алергічні реакції (кропив’янка, анафілактичний шок). При застосуванні Неоворину разом з цитостатиками, наприклад, 5-фторурацилом, побічні явища можуть посилюватися.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному прийомі антагоністів фолієвої кислоти (наприклад, триметоприму, клотримазолу, метотрексату) і Неоворину активність антагоністів фолієвої кислоти може знижуватися або й зовсім нейтралізуватися. При одночасному застосуванні з 5-фторурацилом цитотоксична активність останнього підвищується.

Срок годности:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі 2 – 8°С. Не заморожувати. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 флакону з розчином у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикахімічна назва: кальцієва сіль N-[4-[[(2-аміно-5-форміл-1,4,5,6,7,8-гексагідро-4-оксо-6-птеридиніл)метил]аміно]бензоїл]-L-глутамінової кислоти (у вигляді пентагідрату солі);Форма випускуРозчин для ін’єкцій.АдресаДамі Шамі Індустріальний Комплекс, 28, Махал Індастріал Істейт, M. Кейвз Роуд, Ендхері (Схід), Мумбаї–400093, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Неоворин
Производитель:Неон Лабораторис Лтд, Индия
Форма выпуска:По 1 флакону з розчином у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6311/01/01 от 19.04.2007. Приказ № 862 от 26.11.2009
МНН:Calcium folinate
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 флакон містить лейковорину (у вигляді лейковорину кальцію) 15 мг або 30 мг (7,5 мг/мл); 50 мг або 100 мг (10 мг/мл);допоміжні речовини: натрію хлорид, динатрію ЕДТА, вода для ін'єкцій.

Фармакологическая группа:Препарати, які застосовують для усунення токсичних ефектів протипухлинної терапії.
Код АТХ:V03AF03 - Кальция фолинат
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Хронический гастрит
Классификация хронического гастрита по формам, вид...
Реклама
Корректирующее одежда нарушает циркуляцию крови и лимфы: эксперт
Утягивающее белье или одежду используют для коррек...
Сосудосуживающие капли могут вызвать нарушение обмена веществ в слизистой оболочке носа
Сосудосуживающие капли для носа используют для суж...
Реклама