Мукоангин инструкция по применению

Мукоангин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Мукоангин таблетки д/сос. по 20 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3431/01/01_ от 14.09.2005. Приказ № 289 от 18.05.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить 20 мг амброксолу гідрохлориду;допоміжні речовини ароматизатор м’ятний, сорбітол, натрію сахарин, макрогол 6000, тальк.

Основные физико-химические свойства:

круглі білі таблетки, з обох боків зі скошеними краями, з матовою або злегка блискучою поверхнею;

Производитель:

Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Місцевий анестезуючий ефект амброксолу (діючої речовини МУКОАНГІН таблеток для смоктання) спостерігали на моделі кролячого ока, що може пояснюватися властивостями, а саме блокуванням натрієвих каналів. Дослідження in vitro продемонстрували, що амброксол блокує нейронні натрієві канали; зв’язування було оборотним і залежним від концентрації.Ці фармакологічні риси, що приводять до швидкого полегшення болю та пов’язаного з болем дискомфорту в носовій порожнині, в ділянці вуха і трахеї при вдиху, відповідають даним допоміжного спостереження симптомів в клінічних дослідженнях ефективності амброксолу при лікуванні верхніх відділів дихальних шляхів.Амброксол справляє протизапальну дію. В дослідженнях in vitro виявили, що амброксол значно зменшує вивільнення цитокіну з крові та кількість тканинних мононуклеарних і поліморфнонуклеарних клітин.мукоангін продемонстрував значне зменшення почервоніння слизової запаленого горла.Доведено, що амброксол збільшує секрецію дихальних шляхів, посилює виділення легеневого сурфактанта і стимулює циліарну активність. Це приводить до поліпшення відділення слизу та його виведення (мукоциліарний кліренс). Посилення секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та зменшують кашель.Фармакокінетика. мукоангін діє місцево на слизову оболонку ротової порожнини та глотки. Абсорбція амброксолу швидка і достатньо повна, з лінійною залежністю у терапевтичному діапазоні. Максимальні рівні у плазмі досягаються через 0,5–3 години. Приблизно 90% препарату зв’язується з протеїнами плазми в терапевтичному діапазоні.При пероральному введенні розподіл амброксолу з крові до тканин швидкий і різко виражений, з високою концентрацією активної речовини у легенях.Період напіввиведення з плазми становить 7 – 12 годин; кумуляція не виявлена. При пероральному застосуванні близько 30% препарату екскретується з калом. Амброксол метаболізується в основному в печінці шляхом кон’югації. Загальна ренальна екскреція становить приблизно 90%.

Показания к применению:

Полегшення болю при гострому запаленні слизової горла.

Противопоказания:

мукоангін не слід призначати пацієнтам з відомою гіперчутливістю до амброксолу або інших компонентів препарату.Пацієнтам з непереносимістю фруктози не слід приймати мукоангін через значний вміст у препараті сорбітолу.

Особенности применения:

Вагітність і лактація. Доклінічне вивчення, як і екстенсивне клінічне дослідження після 28-го тижня вагітності, не виявили доказів шкідливих ефектів під час вагітності. Однак мають місце звичайні застереження стосовно застосування лікарських засобів у період вагітності, особливо у першому триместрі.Препарат проникає у грудне молоко, проте дані, що його застосування у терапевтичних дозах впливає на дитину, відсутні.

Способ применения и дозы:

Дорослі та діти старше 12 років: по 1 таблетці для смоктання до 6 разів на добу.Відсутні дані щодо ефективності застосування дітьми до 12 років.

Передозировка:

На сьогодні немає повідомлень щодо симптомів передозування у людей. У разі виникнення таких симптомів потрібно симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Як правило, мукоангін добре переноситься. Можуть виникати помірні гастроінтестинальні побічні ефекти (головним чином диспепсія, зрідка нудота, блювання). Повідомлялося про сухість у роті, отерплість язика та зміну смакових відчуттів. Рідко мали місце алергічні реакції, головним чином шкірні висипання. Повідомлялося про поодинокі випадки дуже гострих анафілактичних реакцій, проте їх причетність до мукоангіну не доведена.Як і при застосуванні інших сорбітолвмісних препаратів, можливо збільшення частоти випорожнень або діарея.

Лекарственное взаимодействие:

Відсутні повідомлення щодо клінічних небажаних взаємодій з іншими медичними препаратами.

Срок годности:

Зберігати при температурі не вище 30° С у місці, недоступному для дітей. Термін придатності - 3 роки. Препарат не слід вживати після закінчення терміну придатності.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки для смоктання по 20 мг № 10, № 20.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: амброксол; транс-4-[(2-аміно-3,5-дибром-бензил) аміно]циклогексаногідрохлорид;Форма випускуТаблетки для смоктання. 
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua
Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Мукоангин
Производитель:Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, Германия
Форма выпуска: Таблетки для смоктання по 20 мг № 10, № 20.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3431/01/01_ от 14.09.2005. Приказ № 289 от 18.05.2006
МНН:Ambroxol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить 20 мг амброксолу гідрохлориду;допоміжні речовини ароматизатор м’ятний, сорбітол, натрію сахарин, макрогол 6000, тальк.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.
Код АТХ:R05CB06 - Амброксол
Реклама
В Европе наблюдается рост инфекций, передающихся половым путем
Согласно новым данным за 2022 год, опубликованным ...
COVID-19 вдвое повышает риск развития сердечного приступа: исследования
Исследования показывают, что риск развития сердечн...
Реклама
Аллергический синусит
Причины развития аллергического синусита — кто в г...
Лечение синусита в домашних условиях
Как лечить синусит домаПрофилактика синусита в дом...
Реклама
Умственная работа помогает похудеть: эксперты
Интенсивное мышление и активность мозга могут увел...
ВОЗ: около 280 млн людей старше 60 лет страдают депрессией
По данным Всемирной организации здравоохранения (В...
Реклама