Миофлекс инструкция по применению

Миофлекс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Миофлекс капсулы по 4 мг №20 (10х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7287/02/01 от 04.12.2007. Приказ № 772 от 04.12.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 капсула містить тіоколхікозиду 4 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат.

Производитель:

Билим Фармасьютикалз А.С., Турция

Фармакотерапевтическая группа:

Противоэпилептические средства.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до тіоколхікозиду або колхіцинів, м'язова гіпотонія, параліч легкого ступеня.Рекомендована доза – 1-2 капсули два рази на добу.Рекомендований курс лікування – 5-7 днів. Капсули слід приймати після їди, запиваючи склянкою води. У клінічно тяжких випадках лікування слід розпочинати з внутрішньом'язового введення вмісту однієї ампули (1 ампула містить 4 мг тіоколхікозиду), потім хворого переводять на пероральну терапію.Для одержання оптимального ефекту при одночасному проведенні фізіотерапії капсули слід приймати за 1-2 год до процедури.Побічні реакції.Рідко можуть спостерігатися реакції з боку шкіри, такі як висип, набряклість, алергічні і псевдоалергічні реакції (алергічний васкуліт).Зрідка повідомлялося про розвиток артеріальної гіпотензії, збудження і сонливість після внутрішньом'язового застосування тіоколхікозиду.Ще рідше можуть спостерігатися реакції з боку шлунково-кишкового тракту (гастралгія, діарея).Передозування. Про випадки передозування не повідомлялося. У разі передозування рекомендується симптоматичне і підтримуюче лікування. Застосування в період вагітності і лактації. Оскільки відповідні, добре контрольовані дослідження у вагітних жінок не проводилися, препарат не слід застосовувати в період вагітності. Тіоколхікозид виділяється в грудне молоко. Тому застосування препарату в період годування груддю не рекомендується.

Дети:

Тіоколхікозид не рекомендується для застосування у дітей.Особливості застосування.У разі виникнення діареї дозу препарату потрібно зменшити. Для пацієнтів із нирковою недостатністю необхідна корекція дози. Якщо необхідно, капсули можна приймати з гастропротекторними препаратами.Оскільки препарат містить лактози моногідрат, його не слід застосовувати при уродженій галактоземії, непереносимості фруктози, мальабсорбції глюкози і галактози, дефіциті лактози і сахарозо-ізомальтози. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Випадки лікарської взаємодії невідомі. Не слід застосовувати з препаратами, які мають подібні терапевтичні ефекти.Фармакодинаміка. Тіоколхікозид – напівсинтетичний міорелаксант, похідне природного глікозиду колхікозиду.У доклінічних дослідженнях препарат продемонстрував селективну спорідненість до γ-аміномасляної кислоти (ГАМК) і гліцинергічних рецепторів. Припускається, що розслаблювальна дія на м'язи зумовлена безпосередньою активацією рецептора ГАМК на рівні спинного мозку, що сприяє розслабленню скелетних м'язів. Гліциноміметична дія тіоколхікозиду спостерігається на різних рівнях нервової системи. Завдяки цим властивостям він діє на спазми ревматологічного і травматичного характеру, а також на спазми, спричинені ушкодженням центральної нервової системи. Препарат не чинить курареподібної дії, він не спричиняє параліч кінцевої пластинки рухового нерва і не впливає на дихальну систему. Крім того, Міофлекс не впливає на серцево-судинну систему. Фармакокінетика.Абсорбція.Всмоктування тіоколхікозиду після перорального застосування відбувається швидко. Максимальна концентрація в плазмі досягається приблизно через 60 хв. У здорових добровольців після перорального прийому 8 мг препарату біодоступність становила 24 % у порівнянні з внутрішньом'язовим застосуванням.Розподіл.Зв'язування з білками плазми становить 13 %. Тіоколхікозид зв'язується з альбуміном. Метаболізм.Період напіввиведення становить 2,5 – 5 год. Метаболізується переважно в крові, печінкові ферменти не беруть участі в метаболізмі. Приблизно 20 % прийнятої дози виводиться у вигляді незмінених метаболітів із сечею,75 - 81% – з жовчю/фекаліями.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі нижче 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері. По 2 блістери в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Клінічні характеристикиПоказання. Симптоматична терапія м’язового болю, спричиненого м’язовою спастичністю.Фармацевтичні характеристикиОсновні фізико-хімічні властивості: прозорі желатинові капсули із вмістом жовтого кольору.Місцезнаходження34398 Маслак, Стамбул, Туреччина/34398, Maslak, Istanbul, Turkey. 
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua
Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Миофлекс
Производитель:Билим Фармасьютикалз А.С., Турция
Форма выпуска: По 10 капсул у блістері. По 2 блістери в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7287/02/01 от 04.12.2007. Приказ № 772 от 04.12.2007
МНН:Thiocolchicoside
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 капсула містить тіоколхікозиду 4 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Противоэпилептические средства.
Код АТХ:M03BX05 - Тиокольхикозид
Реклама
В Европе наблюдается рост инфекций, передающихся половым путем
Согласно новым данным за 2022 год, опубликованным ...
COVID-19 вдвое повышает риск развития сердечного приступа: исследования
Исследования показывают, что риск развития сердечн...
Реклама
Аллергический синусит
Причины развития аллергического синусита — кто в г...
Лечение синусита в домашних условиях
Как лечить синусит домаПрофилактика синусита в дом...
Реклама
Как похудеть, не отходя со своего места: ученые
Интенсивное мышление и активность мозга могут увел...
Эксперты рассказали, чем опасен дефицит сна
Исследования, проведенные в разных странах, показа...
Реклама