Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Лоризан - Адаптированная инструкция.

Состав

Состав

діюча речовина: loratadine;1 г гелю містить лоратадину у перерахуванні на 100 % речовину 5 мг;допоміжні речовини: карбомер 934 Р (карбопол 934 Р), гліцерин, пропіленгліколь, аміаку розчин 15 %, етанол 96 %, формальдегіду розчин, вода очищена.

Лекарственная форма

Лекарственная форма

Гель назальний.Гель білого кольору, однорідний за консистенцією зі слабким специфічним запахом.
Категория отпуска

Производитель

ПАТ Київмедпрепарат.Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 139.

Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа. Протиалергічні засоби, за винятком кортикостероїдів. Код АТС R01A C.Антигістамінний препарат для місцевого застосування. Має антиалергічні, антиексудативні та протисвербіжні властивості. Активним інгредієнтом гелю є лоратадин, який селективно блокує Н1-гістамінові рецептори. Препарат чинить місцеву протиалергічну дію, зменшує набряклість слизової оболонки носа, ексудацію, свербіж, відновлює прохідність носа, полегшує дихання. Не чинить седативної дії, не викликає звикання.Швидко, через 30 хв після застосування, усуває симптоми алергії та діє протягом 24 годин. При місцевому застосуванні препарат практично не чинить системної дії.

Показания к применению

Показания к применению

Симптоматичне лікування алергічного риніту.

Противопоказания

Противопоказания

Підвищена індивідуальна чутливість до лоратадину або до інших компонентів препарату.

Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Препарат не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю через недостатність даних про безпеку його застосування у ці періоди.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Не відзначалося впливу препарату на швидкість реакції пацієнта при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Однак слід враховувати, що надзвичайно рідко можлива поява сонливості.
Дети

Дети

Ефективність та безпека застосування препарату дітям віком до 2 років не встановлені.

Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Назальний гель для місцевого застосування.Дорослим і дітям віком від 2 років Лоризан® наносити на слизову оболонку носа 2 рази на день (при необхідності – 3-4 рази на день).Лікування продовжувати до досягнення терапевтичного ефекту (у середньому від 2 до 5 днів).

Передозировка

Передозировка

При місцевому способі застосування небезпека передозування мінімальна.

Побочные действия

Побочные действия

Лоризан®, як правило, добре переноситься хворими. Але інколи можливі реакції гіперчутливості, подразнення слизової оболонки носа, збільшення кількості виділень з носа, поява відчуття свербежу, сухість у роті, розлади шлунково-кишкового тракту.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Лікарських взаємодій при місцевому застосуванні лоратидину у вигляді назального гелю не встановлено. При одночасному застосуванні лоратадину з кетоконазолом, еритроміцином, циметидином відзначалося підвищення концентрації лоратадину у плазмі крові, але це підвищення ніяк не виявлялося клінічно, у тому числі за даними електрокардіограми. При одночасному застосуванні Лоризан® не потенціює пригнічувальну дію на ЦНС етанолу та транквілізаторів.

Срок годности

Срок годности

5 років.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Упаковка

Упаковка

По 15 г у тубі. 1 туба у пачці.
Категория отпуска

Категория отпуска

Без рецепта.
Дополнительно

Дополнительно

Особливі застереження

Застосування препарату необхідно припинити не пізніше ніж за 48 годин до проведення шкірних діагностичних алергопроб для запобігання помилкових результатів. Слід уникати потрапляння гелю на слизову оболонку очей.