Лорфаст инструкция по применению

Лорфаст фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Лорфаст таблетки по 10 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8107/01/01 от 16.03.2016. Приказ № 195 от 16.03.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: лоратадин;1 таблетка містить лоратадину 10 мг;допоміжні речовини: кальцію фосфат двохосновний, крохмаль кукурудзяний, крохмаль кукурудзяний прежелатинізований, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, очищений тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Производитель:

Кадила Фармасьютикалз Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства для системного применения.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Противопоказания:

Протипоказаний пацієнтам з підвищеною чутливістю до активної речовини або до будь-якого іншого компонента препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

При проведенні шкірних проб з алергенами, щоб запобігти псевдонегативним результатам, необхідно відмінити застосування засобу не пізніше ніж за 48 годин перед проведенням дослідження. Пацієнтам із тяжкими порушеннями функцій печінки необхідно призначати меншу початкову дозу через можливе зменшення кліренсу лоратадину (рекомендована початкова доза – 10 мг/добу, 1 раз на 2 дні).

Применение в период беременности или кормления грудью:

Через те, що безпека застосування препарату Лорфаст у вагітних не встановлена, не рекомендується призначати даний препарат у період вагітності.Лоратидин виділяється у грудне молоко, тому не рекомендується застосування препарату в період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

У клінічних дослідженнях не відзначався вплив лоратидину на швидкість реакції пацієнта при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Проте пацієнта необхідно проінформувати про можливе виникнення сонливості, що може вплинути на здатність керувати автотранспортом або роботу з іншими механізмами.

Дети:

Препарат у вигляді таблеток призначають при масі тіла більше 30 кг.Ефективність та безпека застосування препарату дітям віком до 2 років не встановлена. Дітям віком від 2 років з масою тіла менше 30 кг застосовують препарат в іншій лікарській формі.

Способ применения и дозы:

Застосовують внутрішньо, під час їди. Дорослим та дітям віком від 12 років: по 10 мг (1 таблетка) 1 раз на добу.Дітям віком до 12 років з масою тіла більше 30 кг: по 10 мг (1 таблетка) 1 раз на добу. Не вимагається корекція дози у пацієнтів літнього віку та хворим з нирковою недостатністю.

Передозировка:

Може проявлятися посиленням антихолінергічних ефектів: сонливістю, тахікардією та головним болем. Лікування симптоматичне. Рекомендоване промивання шлунка, призначати активоване вугілля, ентеросорбенти, сольові послаблювальні засоби. Гемодіаліз та перитонеальний діаліз неефективні.

Побочные действия:

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи: шкірні висипи, кропив’янка, свербіж, анафілаксія.З боку нервової системи: нервозність, підвищена стомлюваність, відчуття тривоги, збудженість (у дітей), запаморочення, головний біль; рідко - астенія, сонливість, депресія, безсоння.З боку шкіри та підшкірних тканин: дерматит, алопеція. З боку обміну речовин: збільшення маси тіла, пітливість, спрага. З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, сухість у роті, гастрит, підвищення апетиту; порушення функції печінки.З боку дихальної системи: сухість слизової оболонки носа, синусит, кашель. З боку серцево-судинної системи: зниження або підвищення рівня артеріального тиску, тахікардія, відчуття серцебиття. Інші: біль у спині, біль у грудях, гарячка.

Лекарственное взаимодействие:

Інгібітори мікросомальних ферментів печінки – еритроміцин, кетоконазол та циметидин – збільшують концентрацію лоратадину у плазмі крові, але це підвищення ніяк не виявлялося клінічно, у тому числі за даними електрокардіограми. Індуктори мікросомальних ферментів печінки – фенітоїн, етанол, барбітурати, зиксорин, рифампіцин, фенілбутазон, трициклічні антидепресанти – знижують ефективність Лорфасту та зменшують його концентрацію у плазмі крові. Препарат не посилює пригнічуючу дію алкоголю на психомоторні реакції. Одночасне застосування лоратадину з інгібіторами CYP3A4 або CYP2D6 може призводити до підвищення рівня лоратадину, що, в свою чергу, посилює побічні ефекти.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 30°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в упаковці; або по 50 таблеток у блістері, по 2 блістери в упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua
Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Лорфаст
Производитель:Кадила Фармасьютикалз Лтд, Индия
Форма выпуска: По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в упаковці; або по 50 таблеток у блістері, по 2 блістери в упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/8107/01/01 от 16.03.2016. Приказ № 195 от 16.03.2016
МНН:Loratadine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: лоратадин;1 таблетка містить лоратадину 10 мг;допоміжні речовини: кальцію фосфат двохосновний, крохмаль кукурудзяний, крохмаль кукурудзяний прежелатинізований, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, очищений тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Фармакологическая группа:Антигистаминные средства для системного применения.
Код АТХ:R06AX13 - Лоратадин
Реклама
В Европе наблюдается рост инфекций, передающихся половым путем
Согласно новым данным за 2022 год, опубликованным ...
COVID-19 вдвое повышает риск развития сердечного приступа: исследования
Исследования показывают, что риск развития сердечн...
Реклама
Аллергический синусит
Причины развития аллергического синусита — кто в г...
Лечение синусита в домашних условиях
Как лечить синусит домаПрофилактика синусита в дом...
Реклама
Диетолог объяснил, как помогает Coca-Cola при желудочном гриппе
Желудочный грипп, также известный как вирусный гас...
Это комнатное растение эффективно очищает воздух от токсинов: эксперты
Сансевиерия, или тещин язык, является популярным к...
Реклама