Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Лоратадин-Кредофарм - Адаптированная инструкция

Состав

Состав

діюча речовина: 1 таблетка містить лоратадину 10 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, натрію крохмальгліколят, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний.
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Таблетки.Білі, круглі плоскі таблетки без оболонки з насічкою з одного боку.Назва і місцезнаходження виробника. 1ЮНІМАКС ЛАБОРАТОРИС.2. Мепро Фармасютикалз Пвт. Лтд.1.Плот № 7, Сектор 24, Фаридабад-121005, Харіана, Індія.2. Q-Роуд Фейз-IV, G.D.C.I. Вадхван сіті-363035, Сурендранагар, Гуджарат стейт, Індія Назва і місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення. АМЕРІКЕН НОРТОН КОРПОРЕЙШН.1570 Сан-Томас Еквіно Роуд, 18, Сан-Хосе, СА 95130, США.
Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

Категория отпуска

Производитель

Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Антигістамінні засоби для системного застосування. Лоратадин. Код АТС R06A X13. Антигістамінний засіб тривалої дії. Вибірково блокує периферичні гістамінові Н1–рецептори. Попереджає розвиток і полегшує перебіг алергійних реакцій. Чинить протиалергійну, протисвербіжну та протиексудативну дії. Зменшує проникність капілярів, запобігає розвитку набряку тканин, усуває спазм гладеньких м’язів. Препарат не впливає на центральну нервову систему, не чинить антихолінергічної та седативної дії.Після прийому внутрішньо в крові виявляється через 15 – 20 хв, терапевтичний ефект розвивається через 1 – 3 години, максимальний ефект – через 8 – 12 годин, тривалість дії – 24 години. Приблизно 97 % лоратадину зв’язується з білками плазми крові. Має виражений ефект первинного проходження через печінку; майже повністю метаболізується з утворенням метаболіту – дезкарбоетоксилоратадину. Період напіввиведення лоратадину 3 – 20 годин, його метаболіту – 28 годин. Виводиться з сечею. Не проникає через гематоенцефалічний бар’єр. Проникає в грудне молоко.Фармакокінетика препарату не змінюється в осіб літнього віку та у пацієнтів з нирковою недостатністю, порушенням функції печінки.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Показания к применению

Показания к применению

Сезонний (поліноз) та цілорічний алергічний риніт та алергічний кон’юнктивіт – усунення симптомів, спричинених цими захворюваннями – чхання, свербежу слизової оболонки носа, ринореї, відчуття печіння та свербежу в очах, сльозотечі. Хронічна ідіопатична кропив’янка. Шкірні захворювання алергічного походження.
Противопоказания

Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів препарату, період вагітності і годування груддю, дитячий вік до 3 років (для даної лікарської форми).
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Особенности применения

Особенности применения

Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Препарат не застосовують у період вагітності або годування груддю.
Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

До виявлення індивідуальної реакції на препарат слід уникати керування транспортними засобами або робіт з потенційно небезпечними механізмами.
Дети

Дети

Дітям віком до 3-х років препарат застосовують в іншій лікарській формі.
Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Дорослим і дітям старше 12 років – 10 мг (1 таблетка) 1 раз на добу; дітям віком від 3 до 12 років з масою тіла менше 30 кг – 5 мг (½ таблетки), з масою тіла понад 30 кг – 10 мг (1 таблетка) 1 раз на добу. Тривалість курсу лікування визначається лікарем і зазвичай становить 10-15 днів (в окремих випадках – 28 днів).
Передозировка

Передозировка

При передозуванні можлива поява сонливості, тахікардії, головного болю. Лікування: промивання шлунка, прийом активованого вугілля, проносних засобів. У разі передозування рекомендовано симптоматичне та підтримуюче лікування. Лоратадин не виводиться шляхом гемодіалізу. Після надання невідкладної допомоги пацієнт повинен залишатися під медичним наглядом.
Побочные действия

Побочные действия

У поодиноких випадках можливі сухість у роті, нудота, блювання, гастрит, порушення функції печінки; сонливість, підвищена втомлюваність, головний біль; алергічний висип. Також спостерігались поодинокі випадки алопеції, анафілаксії, порушення печінкових функцій, тахікардії та відчуття серцебиття.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

Циметидин, еритроміцин, кетоконазол збільшують концентрацію лоратадину у сироватці крові. У зв’язку з можливістю розвитку дозозалежного седативного ефекту слід дотримуватися обережності при одночасному призначенні з іншими блокаторами H1-рецепторів, барбітуратами, бензодіазепінами, агоністами опіоїдних рецепторів, нейролептиками, трициклічними антидепресантами, етанолом, анксіолітиками, седативними та снодійними засобами.
Срок годности

Срок годности

3 роки.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати при температурі не вище 25 ºС у захищеному від світла, недоступному для дітей місці.
Упаковка

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, 1 блістер у картонній коробці.
Категория отпуска

Категория отпуска

Без рецепта.
Дополнительно

Дополнительно

Особливі застереження

Лоратадин-Кредофарм не спричиняє звикання при тривалому застосуванні. У людей літнього віку та пацієнтів з порушенням печінкової/ниркової функції зростає ймовірність розвитку побічних ефектів. У зв’язку з цим, такі побічні ефекти, як сонливість, у таких пацієнтів можуть виникати і при застосуванні препарату у рекомендованих дозах. Лоратадин-Кредофарм не чинить клінічно значущої седативної дії при застосуванні у рекомендованих дозах (по 10 мг 1 раз на добу), у деяких пацієнтів може спостерігатись дозозалежний седативний ефект. Прийом препарату слід припинити не пізніше ніж за 48 годин до проведення шкірних діагностичних алергопроб для запобігання хибним результатам.Пацієнтам з тяжким порушенням функцій печінки має бути призначена менша початкова доза через можливе зменшення кліренсу лоратадину (рекомендується початкова доза 5 мг 1 раз на добу чи по 10 мг через день).