Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Лаферон-Фармбиотек Назальный - Адаптированная инструкция

Состав

Состав

діюча речовина: інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини. 1 флакон містить 1 млн МО інтерферону альфа-2b рекомбінантного людини;допоміжні речовини: натрію хлорид, декстран 70, калію дигідрофосфат, натрію гідрофосфат безводний.
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Ліофілізат для приготування крапель назальних.Основні фізико-хімічні властивості: гігроскопічний ліофілізований порошок або пориста маса білого кольору.
Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

Категория отпуска

Производитель

ТОВ Науково-виробнича компанія Інтерфармбіотек.
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Україна, 03680, м. Київ, вул. Заболотного, 150.
Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Імуностимулятори. Інтерферон альфа-2b. Код АТХ L03A B05.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Фармакодинаміка.Інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини – високоочищений розчинний у воді білок із молекулярною масою 19300 дальтон.Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ чинить противірусну дію. Під впливом інтерферону припиняється розмноження вірусів (грипу, парагрипу, аденовірусів, риновірусів, реовірусів та ін.) в інфікованих клітинах, а також продукуються фактори захисту, які запобігають зараженню інших клітин. Додаткова імуномодулююча дія препарату полягає в активації фагоцитозу, стимуляції утворення антитіл та лімфокінів.Фармакокінетика.Не вивчалась.
Показания к применению

Показания к применению

Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ використовують для:лікування і профілактики гострих респіраторних вірусних і вірусно-бактеріальних інфекцій у дорослих та дітей (в тому числі новонароджених);з метою профілактики при загрозі захворювання (в епідемічний період, при контакті з хворим на гостру респіраторну вірусну інфекцію);в комплексній терапії вірусних захворювань ока, різних форм офтальмогерпесу (кератокон’юнктивіти, кератоувеїти).
Противопоказания

Противопоказания

Індивідуальна непереносимість інтерферону альфа-2b та інших компонентів, що входять до складу препарату, важкі форми алергічних захворювань в анамнезі. Період вагітності або годування груддю.
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Особенности применения

Особенности применения

З метою збереження біологічної активності препарату для розчинення порошку слід використовувати тільки охолоджену до кімнатної температури (15-25 °С) рідину.Для інтраназального введення використовують як розчинник кип’ячену воду, охолоджену до кімнатної температури.Для закапування препарату у кон’юнктивальний мішок ураженого ока як розчинник використовують фізіологічний розчин натрію хлориду (0,9%).
Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Недостатньо даних щодо застосування препарату в період вагітності або годування груддю. Застосування протипоказано.
Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Не досліджувалась.
Дети

Дети

Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ застосовують в педіатричній практиці, в тому числі немовлятам та недоношеним дітям. Дітям краплі застосовують під наглядом дорослих.
Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

З лікувальною метою препарат слід застосовувати якомога раніше – при перших ознаках захворювання. Ефективність препарату тим вища, чим раніше розпочато його застосування.Флакон із сухим порошком препарату відкрити та заповнити охолодженою до кімнатної температури (15-25 °С) кип’яченою водою (для інтраназального застосування) або фізіологічним розчином натрію хлориду (0,9%) (для приготування очних крапель). Для приготування назальних та очних крапель необхідно додати у флакон 5 мл відповідного розчинника. Флакон щільно закрити кришкою-крапельницею, що додається, та обережно коливати до повного розчинення порошку. Краплі готові до використання. Після кожного застосування препарату крапельницю закривати захисним ковпачком. В 1 мл приготованого розчину міститься близько 200 тис. МО інтерферону.Для лікування грипу та інших респіраторних вірусних інфекцій краплі Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ закапують в кожний носовий хід у таких дозах:немовлятам, в тому числі недоношеним - по 1 краплі 4-5 разів на день;дітям від 1 до 7 років - по 2-3 краплі 4-5 разів на день;дітям старше 7 років - по 2-3 краплі 5-6 разів на день;дорослим – по 4-5 крапель 6-8 разів на день.Зазвичай курс противірусного лікування препаратом Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ становить 3-5 днів. З метою профілактики при контакті з хворим та при переохолодженні Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ застосовують відповідно до вікових дозувань 2 рази на день протягом 5-7 днів. При необхідності профілактичні курси повторюють. При одноразовому контакті достатньо одноразового застосування. При сезонному підвищенні захворюваності - одноразово вранці з інтервалом 1-2 доби.В комплексній терапії вірусних захворювань ока, різних форм офтальмогерпесу (кератокон’юнктивіти, кератоувеїти) розчин Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ – 1 млн МО в 5 мл фізіологічного розчину – закапують у кон’юнктивальний мішок ураженого ока по 2–3 краплі через кожні 2 години протягом 7–10 днів; після зникнення симптомів захворювання препарат можна застосовувати через кожні 4 години.
Передозировка

Передозировка

Випадків гострого передозування препарату не відмічалось.
Побочные действия

Побочные действия

Не встановлені.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

Не встановлена.
Срок годности

Срок годности

3 роки.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 2 до 8 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.Після відкриття флакона та приготування розчину препарат зберігати протягом 5 днів в холодильнику або 2 днів при кімнатній температурі (15-25 °С). Приготовлений розчин захищати від дій прямих сонячних променів.
Упаковка

Упаковка

1 флакон з ліофілізатом в комплекті з кришкою-крапельницею у картонній коробці.
Категория отпуска

Категория отпуска

Без рецепта.
Дополнительно

Дополнительно

Дозировка:

Лаферон-Фармбиотек Назальный лиофилизат д/приг. капл. наз. по 1 млн мо во флак. №1 с кап.

Производитель:

none

Регистрация:

№ UA/15811/01/01 от 15.02.2017. Приказ № 141 от 15.02.2017