Колме инструкция по применению

Колме фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Колме капли д/внут. прим., 60 мг/мл по 15 мл в амп. №4
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4533/01/01 от 19.07.2016. Приказ № 730 от 19.07.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: ціанамід;1 крапля містить ціанаміду 3 мг;1 мл крапель містить ціанаміду 60 мг;допоміжні речовини: кислота сорбінова, кислота оцтова льодяна, натрію ацетат, вода для ін’єкцій.

Производитель:

Фаэс Фарма С.А./Лаб. Витория С.А. (Фаэс Групп), Португалия/Испания

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються при алкогольній залежності.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Дія ціанаміду заснована на блокаді ферментної біотрансформації етилового спирту, призводить до підвищення концентрації метаболіту етилового спирту – ацетальдегіду, який спричиняє негативні відчуття (приплив, нудоту, тахікардію, задишку), які роблять надзвичайно неприємним вживання алкоголю після прийому препарату. Це зумовлює умовнорефлекторну відразу до смаку та запаху алкоголю. Сенсибілізаційна дія ціанаміду на алкоголь виявляється раніше (приблизно через 45-60 хвилин) та продовжується менше (приблизно 12 годин), ніж дія дисульфіраму. На відміну від дисульфіраму ціанамід не чинить гіпотензивного ефекту.

Показания к применению:

Лікування хронічного алкоголізму та профілактика рецидивів.

Противопоказания:

Тяжкі серцеві захворювання, захворювання дихальних шляхів зі зниженням функції, дихальна, серцева, печінкова, ниркова недостатність, підвищена індивідуальна чутливість до препарату. Печінкова енцефалопатія.

Особенности применения:

КОЛМЕ слід застосовувати тільки під наглядом лікаря та з відома пацієнта. Можливе виникнення реакції на алкоголь, який міститься у деяких лікарських засобах і харчових продуктах.Лікування препаратом КОЛМЕ можна розпочинати, лише коли минуло 12 годин після останнього вживання алкоголю. З обережністю препарат застосовувати у випадках, коли реакція на одночасний прийом з алкоголем може призвести до ризику для здоров’я пацієнта: при гіпертиреозі, цукровому діабеті, епілепсії, серцево-судинних захворюваннях, бронхіальній астмі, гострому та хронічному нефриті. Довгострокового лікування слід уникати. Але за необхідності, слід контролювати функцію, щитоподібної залози, оскільки були описані випадки гіпотиреозу. Рекомендується проводити клінічну оцінку пацієнта кожні шість місяців. Реакція на алкоголь. При одночасному прийомі з алкоголем виникають такі симптоми: гіперемія шкірного покриву, відчуття пульсації в голові та шиї, нудота, тахікардія, утруднення дихання, слабкість, нечіткість зору, рясне потовиділення, біль у грудях. У більш тяжких випадках – блювання, зниження артеріального тиску, пригнічення дихання, колаптоїдний стан. Характер і ступінь тяжкості симптомів залежать від кількості вжитого алкоголю та прийнятого препарату. У тяжких випадках необхідно провести симптоматичну терапію, спрямовану на підтримку функцій дихальної та серцево-судинної системи, внутрішньовенне введення антигістамінних препаратів.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Протипоказане застосування препарату у період вагітності або годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Слід бути обережними при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами, оскільки препарат може спричинити сонливість, втому.

Дети:

Препарат не застосовувати дітям.

Способ применения и дозы:

Застосовувати суворо за призначенням лікаря. Лікування призначати після обстеження хворого і попереджень про можливі наслідки та ускладнення. Препарат застосовувати внутрішньо, по 36-75 мг (по 12-25 крапель 2 рази на добу з інтервалом 12 годин) за індивідуальною схемою.Для дозування слід розкрити ампулу, яка містить розчин препарату, вилити вміст у флакон, вкладений в упаковку, та надіти крапельницю на флакон. Флакон повинен бути щільно закритим.

Передозировка:

Симптоми не описані. Можливе посилення побічної дії. У разі прийому великих доз необхідно промити шлунок, лікування – дезінтоксикаційна та симптоматична терапія, спрямована на підтримку функції печінки, дихання, серцево-судинної системи, контроль за показником гематокриту та при необхідності – гемотрансфузія.

Побочные действия:

Препарат, як правило, добре переноситься, якщо хворий не вживає алкоголь. Побічні реакції зазвичай м’які і зникають без зупинки лікування. Характер та частота побічних реакцій:З боку ендокринної системи. Рідко: гіпотиреоз.З боку нервової системи. Дуже рідко: депресія, сонливість.З боку статевих органів та молочної залози. Рідко: імпотенція.З боку органів чуття. Рідко: дзвін у вухах.З боку травного тракту. Часто: нудота, дискомфорт у ділянці шлунка.З боку нирок та сечовивідних шляхів. Нечасто: підвищення сечовиділення.З боку шкіри та підшкірної тканини. Рідко: шкірні висипання, алергічні дерматити (через випадковий контакт з препаратом).З боку імунної системи: реакція гіперчутливості.Загальні розлади. Часто: підвищена втомлюваність, запаморочення, зниження апетиту.Вплив на результати лабораторних досліджень. Дуже рідко: тимчасовий лейкоцитоз, гранулоцитопенія, апластична анемія, які зникають після закінчення лікування.Були описані випадки виявлення у гепатоцитах включень, аналогічних тим, які спостерігають при хворобі Ляфора. Такі порушення зазвичай пов’язані з прийомом великих доз ціанаміду протягом тривалого періоду (більше 3 місяців) і зникають після припинення лікування.

Лекарственное взаимодействие:

Слід уникати призначення КОЛМЕ разом з метронідазолом, ізоніазидом, фенітоїном та іншими інгібіторами альдегіду дегідрогенази, які можуть посилити реакцію взаємодії з алкоголем. Після прийому дисульфіраму до застосування КОЛМЕ перерва має становити не менше 10 діб.КОЛМЕ несумісний з препаратами альдегідної групи (з паральдегідом та похідними хлоралу). 

Срок годности:

2 роки. Термін зберігання у флаконі-дозаторі – не більше 30 діб.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 мл в ампулах з коричневого скла; по 4 ампули в комплекті з флаконом-дозатором (крапельницею) у чарунковому пластиковому піддоні, вміщеному у картонну коробку.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua
Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Колме
Производитель:Фаэс Фарма С.А./Лаб. Витория С.А. (Фаэс Групп), Португалия/Испания
Форма выпуска: По 15 мл в ампулах з коричневого скла; по 4 ампули в комплекті з флаконом-дозатором (крапельницею) у чарунковому пластиковому піддоні, вміщеному у картонну коробку.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4533/01/01 от 19.07.2016. Приказ № 730 от 19.07.2016
МНН:Cianamid
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: ціанамід;1 крапля містить ціанаміду 3 мг;1 мл крапель містить ціанаміду 60 мг;допоміжні речовини: кислота сорбінова, кислота оцтова льодяна, натрію ацетат, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються при алкогольній залежності.
Реклама
В Европе наблюдается рост инфекций, передающихся половым путем
Согласно новым данным за 2022 год, опубликованным ...
COVID-19 вдвое повышает риск развития сердечного приступа: исследования
Исследования показывают, что риск развития сердечн...
Реклама
Аллергический синусит
Причины развития аллергического синусита — кто в г...
Лечение синусита в домашних условиях
Как лечить синусит домаПрофилактика синусита в дом...
Реклама
Ученые идентифицировали бактерии, которые вызывают преждевременное старение
Исследование, проведенное специалистами Лаборатори...
Алкогольные напитки обесцвечивают эмаль зубов и вызывают развитие кариеса: стоматолог
Исследования показывают, что умеренное употреблени...
Реклама