Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Карбосорб

Состав

Состав

діюча речовина: вугілля активоване;1 таблетка КАРБОСОРБ 320 мг містить 320 мг вугілля активованого;1 таблетка КАРБОСОРБ 250 мг містить 250 мг вугілля активованого;допоміжні речовини: сахароза, целюлоза мікрокристалічна, желатин, гліцерин (85%), тальк, магнію стеарат, натрію крохмальгліколят (тип C).
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Таблетки.Таблетки плоскоциліндричної форми чорного кольору без запаху.
Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

Категория отпуска

Производитель

Імуна Фарм, а.о., Словацька Республіка, 08222 Шаришське Міхаляни, вул. Яркова 17.
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Ентеросорбенти. Код АТС А07В А01.Вугілля активоване рослинного походження є високопористим елементарним вуглецем з великою сорбційною поверхнею і здатне поглинати гази, алкалоїди, ендо- та екзотоксини та інші хімічні сполуки, тим самим запобігаючи або знижуючи їх абсорбцію травним трактом. Значне зниження рівня токсичних речовин у плазмі досягається шляхом багаторазового застосування водної суспензії препарату. Препарат нетоксичний, добре виводиться з організму через кишечник. Кал після прийому препарату забарвлюється у чорний колір.Вугілля активоване – інертна речовина. Після перорального застосування при просуванні травним трактом вугілля активоване не змінюється хімічно. Препарат з кишечнику не всмоктується, а, перемішуючись із вмістом травного тракту, повністю екскретуєтся з організму з калом через 8 - 24 години. При блюванні препарат екскретується з блювотними масами. 
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Показания к применению

Показания к применению

Гострі отруєння харчовими, побутовими та промисловими отрутами, лікарськими препаратами; диспепсія; метеоризм; харчові токсикоінфекції; отруєння алкалоїдами, солями важких металів; при підготовці до рентгенологічних досліджень
Противопоказания

Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виразки шлунково-кишкового тракту, шлункові кровотечі. Дитячий вік до 3 років. Спадкова непереносимість фруктози, синдром порушення всмоктування глюкози або недостатність кальцію (кожна таблетка Карбосорбу 250 мг містить 0,252 г сахарози, Карбосорбу 320 мг – 0,268 г сахарози).
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Особенности применения

Особенности применения

Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Не протипоказаний. 
Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Не впливає.
Дети

Дети

Дітям віком до 3 років приймати препарат не рекомендується.
Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Внутрішньо. Дорослі: звичайна доза становить по 2 - 4 таблетки Карбосорбу 320 мг або по 3 - 6 таблеток Карбосорбу 250 мг 3 - 4 рази на добу. При отруєннях засіб призначають внутрішньо дорослим у дозі 20 - 30 г на прийом у вигляді водної зависі (на 1 - 2 склянки води). Така суспензія використовується і для промивання шлунка. При підвищеній кислотності дорослим призначають 1 - 2 г препарату 3 - 4 рази на добу. Для досягнення більш швидкого та вираженого ефекту таблетки можна подрібнити і приймати у вигляді суспензії (на 0,5 склянки води). Діти старше 3 років: звичайна доза становить по 2 - 4 таблетки Карбосорбу 250 мг 3 - 4 рази на добу; у разі діареї дозу збільшують до 4 - 5 таблеток 3 - 4 рази на добу. При різних отруєннях дітям від 3 до 7 років призначають внутрішньо у дозі 5 г 3 рази на добу; дітям від 7 до 14 років призначають внутрішньо у дозі 7 г 3 рази на добу. Дітям завжди Карбосорб призначають у вигляді суспензії подрібнених таблеток у невеликій кількості води, після приймання якої необхідно запити склянкою води або теплого чаю.Курс лікування при гострих захворюваннях становить 3 - 5 днів, при хронічних захворюваннях, зумовлених ендогенними інтоксикаціями, 10 - 15 днів.
Передозировка

Передозировка

При застосуванні збільшених доз Карбосорбу можливе виникнення нудоти, блювання, запору або проносу, головного болю.
Побочные действия

Побочные действия

При застосуванні вугілля активованого можливі запор або пронос, що легко усуваються при відміні препарату і призначенні симптоматичної терапії. При тривалому застосуванні (понад 15 діб) відбувається збіднення організму вітамінами, гормонами, жирами, білками.Препарат містить гліцерин, який у великих дозах може спричиняти головний біль, а також розлад шлунка і діарею, що легко усуваються при відміні препарату і призначенням симптоматичної терапії.При появі будь-яких побічних ефектів слід звернутися до лікаря.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

Завдяки адсорбуючим властивостям Карбосорб здатний зменшувати ефективність лікарських засобів, які приймаються одночасно з ним. Тому при супутній фармакотерапії Карбосорб приймають не менше ніж за 2 години до або після прийому лікарських засобів.
Срок годности

Срок годности

4 роки.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати у сухому місці при температурі 15 - 25 °С окремо від речовин, які виділяють гази та пари. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Упаковка

Упаковка

По 10 таблеток у блістері з плівки полівінілхлоридної і фольги алюмінієвої друкованої. По 2 блістери з інструкцією для медичного застосування в картонній коробці.
Категория отпуска

Категория отпуска

Без рецепта.
Дополнительно

Дополнительно

Особливі застереження

При появі гіповітамінозу через тривале застосування Карбосорбу необхідно приймати полівітаміни. Жінкам, які приймають протизаплідні препарати, рекомендується в період лікування Карбосорбом використовувати інші протизаплідні засоби.Кал після прийому препарату забарвлюється у чорний колір.
Дозировка:

Карбосорб таблетки по 250 мг №20 (10х2)

Производитель:

none

Фарм. группа:

Сорбенты.

Регистрация:

№ UA/10034/01/01 от 21.09.2009. Приказ № 701 от 01.10.2009