Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Кальци-Эфф

Состав

Состав

діюча речовина: 1 таблетка шипуча містить кальцію лактату глюконату 2,94 г, кальцію карбонату 0,3 г, що еквівалентно іонізованому кальцію 0,5 г;допоміжні речовини: натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна, сахароза, сахарин натрію, натрію хлорид, ароматизатор лимонний, поліетиленгліколь 6000, натрію бензоат (Е 211), повідон.
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Таблетки шипучі.Круглі таблетки білого кольору із запахом лимону та кисло-солодким смаком.
Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

Категория отпуска

Производитель

Ексір Фармасьютикал Ко., 2-й км, Рінг Роуд, Боруджерд 69189, Іран.
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Препарати кальцію. Комбінація різних солей кальцію. Код АТС А12А А20.Препарат кальцію для прийому внутрішньо. Кальцій – життєво важливий мінеральний елемент, необхідний для підтримки рівноваги електролітів в організмі і адекватного функціонування численних регуляторних механізмів: бере участь у формуванні кісткової тканини, процесі згортання крові, необхідний для підтримки стабільної серцевої діяльності, здійснення процесів передачі нервових імпульсів.Шипучі таблетки КАЛЬЦИ-ЕФФ містять високу дозу швидкорозчинних іонізованих солей кальцію. Ця лікарська форма забезпечує адекватне надходження кальцію в організм у вигляді смачного напою.Близько 30% іонізованого кальцію всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. У кістках і зубах міститься 99% усього кальцію в організмі. 50% загального кальцію сироватки представлено іонізованим кальцієм, 5% знаходиться у складі аніонних комплексів і 45% зв’язано з білками.Близько 20% кальцію виводиться із сечею і 80% - з калом. З калом виводиться як неабсорбований кальцій, так і його абсорбована частина, яка виділяється з жовчю і панкреатичним секретом.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Показания к применению

Показания к применению

Остеопороз різного генезу (клімактеричний, сенільний, зумовлений тривалою терапією глюкокортикоїдами, іммобілізацією, гастроектомією) – частіше у складі комбінованої терапії; профілактика перед- та постклімактеричної демінералізації кісток; рахіт і остеомаляція (як доповнення до основної терапії); тетанія латентного перебігу; стани, що супроводжуються підвищеною потребою у кальції, у тому числі вагітність, період годування груддю, період інтенсивного росту у дітей.
Противопоказания

Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Гіперкальціємія (у тому числі при гіперпаратиреозі, передозуванні вітаміну D, декальцифікуючих пухлинах, таких як плазмоцитома, метастази у кістках); виражена гіперкальціурія; тяжка ниркова недостатність; саркоїдоз.  
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Особенности применения

Особенности применения

Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Даних щодо тератогенної дії на плід не виявлено.При проведенні лікування малоймовірно, що та незначна кількість кальцію, яка може виділятися у грудне молоко, буде несприятливо впливати на немовля.
Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Не відома.
Дети

Дети

Не застосовують дітям віком до 2 років.
Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Призначають дорослим і дітям старше 2 років. Перед прийомом таблетку слід розчинити в 1 склянці води. Препарат можна застосовувати незалежно від прийому їжі.Дорослим та дітям віком від 7 років - по 2 таблетки на добу; дітям віком від 2 до 7 років – 1 таблетка. У тяжких випадках у перші тижні лікування можливо підвищення дози до 4 таблеток на добу (2 г іонізованого кальцію). Рекомендована добова доза для жінок у період вагітності або годування груддю становить 1,2 г іонізованого кальцію (2 таблетки на добу).Тривалість застосування препарату визначається лікарем індивідуально.
Передозировка

Передозировка

Про випадки гострого передозування повідомлень немає. Можна очікувати, що передозування спричинить порушення з боку шлунково-кишкового тракту, але не призведе до виникнення гіперкальціємії, за винятком випадків одночасного застосування вітаміну D у високих дозах і його похідних. 
Побочные действия

Побочные действия

Рідко – слабо виражений метеоризм, запор або діарея.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

У зв’язку з можливим утворенням комплексів, які не всмоктуються, шипучі таблетки КАЛЬЦИ-ЕФФ можуть зменшувати абсорбцію естрамустину, етидронату і, можливо, інших бісфосфонатів, фенітоїну, хінолонів, антибіотиків тетрациклінового ряду для прийому внутрішньо і препаратів фтору. Етидронат необхідно приймати через 2 години після прийому КАЛЬЦИ-ЕФФ.Одночасне застосування вітаміну D і його похідних збільшує всмоктування кальцію.Застосування нітрату галію з КАЛЬЦИ-ЕФФ може зменшувати ефект нітрату галію; застосування бікарбонату натрію з КАЛЬЦИ-ЕФФ може призвести до синдрому дискальціємії; фториду натрію з КАЛЬЦИ-ЕФФ - до створення комплексу іонів кальцію з фторидом, що інгібує абсорбцію фториду та кальцію. Всмоктування кальцію зі шлунково-кишкового тракту може зменшуватися при одночасному вживанні деяких видів їжі, наприклад шпинату, ревеню, висівок і зернових.При застосуванні у високих дозах разом з вітаміном D і його похідними кальцій може зменшувати реакцію на верапаміл і, можливо, на інші блокатори кальцієвих каналів.При прийомі внутрішньо кальцію у високих дозах у пацієнтів, які одержують препарати наперстянки, можливо збільшення ризику розвитку аритмій.Тіазидні діуретики зменшують екскрецію кальцію із сечею, тому при їх одночасному застосуванні з шипучими таблетками КАЛЬЦИ-ЕФФ існує ризик розвитку гіперкальціємії.
Срок годности

Срок годности

3 роки.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати в сухому та недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.
Упаковка

Упаковка

По 2 таблетки у стрипі, по 5 стрипів в картонній коробці.
Категория отпуска

Категория отпуска

Без рецепта.
Дополнительно

Дополнительно

Особливі застереження

Пацієнтам із незначною гіперкальціурією (що перевищує 300 мг або 7,5 ммоль/добу), зі слабко або помірно вираженими порушеннями функції нирок, а також за наявності в анамнезі сечокам’яної хвороби необхідний регулярний контроль екскреції кальцію із сечею. За необхідності слід зменшити дозу препарату або відмінити його. Хворим, схильним до утворення конкрементів у сечовивідних шляхах, рекомендується збільшення прийому рідини.При лікуванні препаратами кальцію необхідно запобігати прийому вітаміну D або його похідних у високих дозах, якщо тільки для цього немає особливих показань. Оскільки є свідчення про те, що солі кислоти лимонної збільшують усмоктування алюмінію, слід з обережністю призначати КАЛЬЦИ-ЕФФ при прийомі таблеток, які містять кислоту лимонну, хворим з вираженими порушеннями функції нирок, особливо при супутньому прийомі препаратів, які містять алюміній.Слід додержуватися інтервалів не менше 3 години між прийомом таблеток КАЛЬЦИ-ЕФФ та естрамустину, етидронату та інших бісфосфонатів, фенітоїну, хінолонів, антибіотиків тетрациклінового ряду для прийому внутрішньо і препаратів фтору.При призначенні препарату хворим на цукровий діабет слід враховувати, що вміст вуглеводів в 1 шипучій таблетці становить 870 мг.При призначенні препарату пацієнтам, що знаходяться на низькосольовій дієті, слід мати на увазі, що вміст натрію в 1 шипучій таблетці становить 270 мг.