Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Калия И Магния Аспарагинат - Адаптированная инструкция.

Состав

Состав

діючі речовини: D,L-аспарагінова кислота, калію гідроксид, магнію оксид;100 мл розчину містять: D,L-аспарагінової кислоти – 1,516 г, калію гідроксиду – 0,39 г, магнію оксиду – 0,1116 г;допоміжні речовини: сорбітол, динатрію едетат, вода для ін’єкцій.
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Розчин для інфузій.
Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

прозорий безбарвний або ледь жовтуватий розчин. Електроліти: К+ - 69,51 ммоль/л; Мg2+ - 27,68 ммоль/л.Теоретична осмолярність біля 320 мОсмоль/л.
Категория отпуска

Производитель

ДП Львівдіалік ДАК Укрмедпром.
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Засоби, що впливають на травну систему і метаболізм. Мінеральні домішки. Магнію аспартат, комбінації.Код АТС А12С С55.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Препарат Калію і магнію аспарагінат має антиаритмічні та антигіпоксичні властивості, компенсує дефіцит іонів магнію та калію. Магній активує натрій-калієву АТФ-азу, внаслідок чого знижується внутрішньоклітинний вміст натрію та підвищується надходження калію в клітину. При зниженні концентрації натрію в клітині гальмується натрієво-кальцієвий обмін у гладких м’язах судин, що веде до їх релаксації. Іони калію стимулюють синтез АТФ, глікогену, білків, ацетилхоліну; калій і магній підтримують поляризацію клітинних мембран. Аспарагінат сприяє надходженню іонів в клітину та бере участь в енергетичному обміні. Антиаритмічний ефект реалізується за рахунок здатності препарату усувати дисбаланс електролітів, знижувати збудливість і провідність міокарда. Фармакокінетика. При інфузійному введенні препарат із крові надходить всередину кардіоміоцитів і гладком’язових клітин судин у формі іонів К+, Mg2+ та аспарагінату і включається в клітинний метаболізм. Фармакокінетика препарату не досліджувалась у зв’язку з тим, що іони, які входять до його складу, присутні в організмі людини, що робить її проведення неможливим.
Показания к применению

Показания к применению

Порушення серцевого ритму при передозуванні серцевих глікозидів (у тому числі препаратів наперстянки), салуретиків. Стани, що супроводжуються гіпокаліємією при ішемічній хворобі серця.
Противопоказания

Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Гостра і хронічна ниркова недостатність, гіперкаліємія, гіпермагніємія. Атріовентрикулярна блокада ІІ-ІІІ ступенів, кардіогенний шок (при систолічному артеріальному тиску у дорослих нижче 90 мм рт. ст.). Міастенія, хвороба Аддисона. Непереносимість фруктози, дефіцит фруктозо-1,6-дифосфатази. Отруєння метиловим спиртом. Дитячий вік.
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Особенности применения

Особенности применения

При тривалому застосуванні препарату необхідно проводити контроль електрокардіограми та рівня калію і магнію в крові.Протипоказане швидке введення препарату, що може спричинити загрозу для життя пацієнта.
Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

При вагітності застосовують за життєвими показаннями. У період лікування препаратом слід припинити годування груддю.
Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Даних немає.
Дети

Дети

Досвіду застосування дітям немає.
Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Дорослим препарат вводять інфузійно по 200-300 мл 1-2 рази на добу. Швидкість введення – 20-25 крапель за хвилину.
Передозировка

Передозировка

При передозуванні препарату спостерігаються явища гіперкаліємії та гіпермагніємії: біль у животі, м’язова слабкість, металевий присмак у роті, скутість і парестезії у кінцівках, на електрокардіограмі реєструються збільшення висоти зубця Т, зниження амплітуди зубця Р, розширення комплексу QRS. Ці явища потребують відміни препарату та проведення заходів, спрямованих на корекцію електролітного балансу.
Побочные действия

Побочные действия

Нудота, блювання, діарея, біль у шлунку, утворення виразок та кровотечі із шлунково-кишкового тракту, метеоризм, спрага, зниження артеріального тиску, диспептичні явища, м’язова слабкість, гіпорефлексія, дезорієнтація, запаморочення, парестезії, відчуття жару, гіперемія обличчя, пригнічення дихання, судоми, порушення внутрішньошлуночкової провідності, міастенія, астенія, підвищене потовиділення, свербіж, флебіт, тромбоз вен, диспное.При швидкому внутрішньовенному введенні – гіперкаліємія, гіпермагніємія. Симптоми: м’язовий гіпотонус, парестезії кінцівок, сповільнення AV провідності, аритмії, зупинка серця.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

Препарат поліпшує переносимість серцевих глікозидів, посилює ефект лікарських засобів, що стимулюють трофічні процеси в міокарді; запобігає розвитку гіпокаліємії, зумовленої застосуванням салуретиків, кортикостероїдів, серцевих глікозидів. При одночасному застосуванні з калійзберігаючими діуретиками та інгібіторами АПФ підвищується ризик розвитку гіперкаліємії (необхідно контролювати рівень калію в плазмі).Препарат знижує чутливість до серцевих глікозидів.
Срок годности

Срок годности

2 роки.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці. Не заморожувати.
Упаковка

Упаковка

По 100 мл або 200 мл у скляних пляшках, герметично закупорених корками з гуми і обтиснутих алюмінієвими ковпачками.
Категория отпуска

Категория отпуска

За рецептом.
Дополнительно

Дополнительно

Несумісність

Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами.

Місцезнаходження

Україна, 79005, м. Львів, вул. Зелена, 12.