Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Изотрон - Адаптированная инструкция

Состав

Состав

1 таблетка містить R(+) ондансетрону гідрохлориду дигітрату 2,25 мг або 4,50 мг еквівалентно R(+) ондансетрону 2 мг або 4 мг ;допоміжні речовини: крохмаль, лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний, натрію крохмалю гліколят, магнію стеарат.
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

круглі таблетки білого кольору з тисненням 2 або 4 з одного боку.
Категория отпуска

Производитель

ЕМКЙОР ФАРМАСЬЮТІКАЛС ЛТД. (EMCURE PHARMACEUTICALS LTD.)
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Протиблювотні засоби та препарати, що усувають нудоту. Код АТС А04А А01.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Ондансетрон є селективним антагоністом 5-НТЗ рецепторів, які подразнюються вивільнюваним внаслідок цитотоксичної терапії серотоніном. Серотонінові рецептори 5-НТЗ типу присутні у нейронах периферичних відростків блукаючого нерву та хеморецепторної тригерної зони area postrema четвертого шлуночка головного мозку. Таким чином, ондансетрон гальмує блювотний рефлекс як центральним, так і периферичним шляхом.Фармакокінетика.  Біодоступність ондансетрону при застосуванні внутрішньо становить 60 %, час досягнення максимальної концентрації в крові – близько 1,5 год. Звязується з білками плазми крові на 70-75 %. Переважна частина прийнятої дози метаболізується в печінці ферментами цитохрому Р450 – CYP3A4, CYP2D6 та CYP1A2; основним шляхом метаболізму є гидроксилування по індоловому кільцю завдяки глюкуронідовій або сульфатній кон’югації. Ескретується нирками, період напіввиведення коливається в межах 3-4 год. Приблизно 5 % дози виявляється у сечі у незміненому вигляді.
Показания к применению

Показания к применению

Лікування нудоти та блювання, спричинених хіміотерапією або радіотерапією онкологічних захворювань. Лікування післяопераційних нудоти та блювання.
Противопоказания

Противопоказания

Підвищена чутливість до препарату або його компонентів.
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Особенности применения

Особенности применения

Ондансетрон може спричинити реакцію надчутливості у пацієнтів з алергією на інші селективні антагоністи 5НТЗ рецепторів. Препарат треба призначати з обережністю пацієнтам із порушенням серцевого ритму, а також пацієнтам, які приймають антиаритмічні препарати або бета-адреноблокатори. Обережність також необхідна при лікуванні осіб з електролітними порушеннями. Застосування препарату після оперативних втручань черевної порожнини або протягом курсу хіміотерапії може маскувати прогресуючі порушення з боку шлунково-кишкового тракту. Через те, що препарат подовжує час проходження через товсту кишку, пацієнти з підгострою обструкцією товстої кишки повинні перебувати під постійним наглядом.Вагітність та годування груддю.Дія препарату не вивчалася у період вагітності та годування груддю, тому застосовувати його можна тільки у випадках, коли користь від застосування значно перевищує можливий ризик.Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами.Препарат не впливає або має незначний вплив на здатність керувати автотранспортом та працювати зі складною технікою.
Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Дети

Дети

Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Застосовують внутрішньо. Для лікуваня нудоти і блювання, спричинених хіміо- та променевою терапією, дорослим призначають 8 мг за 1-2 год до початку протипухлинної терапії, через 12 год – ще 8 мг. З метою запобігання відстроченому блюванню Ізотрон слід приймати протягом 5 днів після закінчення протипухлинного курсу по 8 мг двічі на день.Дітям віком від 4 років препарат призначають за тією ж схемою, застосовуючи дозу 4 мг.Для лікування післяопераційних нудоти і блювання дорослі та діти старше 12 років приймають 16 мг Ізотрону за 1 год до анестезії; дітям до 12 років з цією метою препарат призначають в ін’єкційній лікарській формі.
Передозировка

Передозировка

Симптоми: порушення зору, запори, артеріальна гіпотензія та вазовагальні порушення з атріовентрикулярною блокадою другого ступеня. Лікування: специфічного антидоту не існує. Промивають шлунок, призначають симптоматичну та підтримувальну терапію.
Побочные действия

Побочные действия

Головний біль, слабкість, запор, пронос, запаморочення, припливи крові до обличчя, реакції надчутливості.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

Одночасне застосування інгібіторів ферментативної системи цитохрому Р450 (алопуринол, хлорамфенікол, циметидин, дилтіазем, флуконазол, кетоконазол, метронідазол, омепразол, пропранолол, хінідин, верапаміл) може збільшувати період напіввиведення і знижувати загальний кліренс ондансетрону.При одночасному застосуванні з індукторами ферментативної системи цитохрому Р450 (барбітурати, карбамазепін, карізопродол, глютетимід, гризеофульвін, закис азоту, папаверин, фенілбутазон, фенітоїн та інші гідантоїни, рифампіцин, толбутамід) можливе зниження клінічної ефективності препарату.Ондансетрон знижує аналгетичний ефект трамадолу.Карамустин, етопозид, цисплатин не впливають на фармакокінетику ондансетнону.
Срок годности

Срок годности

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С та недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.
Условия хранения

Условия хранения

Упаковка

Упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в коробці.
Категория отпуска

Категория отпуска

За рецептом.
Дополнительно

Дополнительно

Загальна характеристика

міжнародна назва: ондансетрон;

Форма випуску

Таблетки.

Адреса

Т-184, М.І.Д.С., Бхосарі, Пуне-411026, ІндіяT184, M.I.D.C, Bhosari, Pune-411026, India.