Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Исла-Минт

Состав

Состав

діюча речовина: 1 пастилка містить 100 мг водного екстракту ісландського моху (Iceland moos) ((2-4):1); екстрагент: вода; містить сорбіту розчин (1:2);допоміжні речовини: сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); аспартам (Е 951), гуміарабік, олія м'яти перцевої, мідні комплекси хлорофілів (Е 141), олія мінеральна легка, вода очищена;1 пастилка містить 0,385 г вуглеводів, що відповідає 0,03 хлібної одиниці.
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Пастилки.Основні фізико-хімічні властивості: плоскі, нерівномірно округлі, лінзоподібні, зелені гумоподібні пастилки зі смаком м’яти перцевої; допускається присутність пухирців повітря.
Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

Категория отпуска

Производитель

Енгельгард Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ/Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG.
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Херцбергштрассе 3, 61138 Нідердорфельден, Німеччина/Herzbergstrasse 3, 61138 Niederdorfelden, Germany.
Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Код АТХ R02A.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Препарат Ісла-Мінт містить екстракт із лікарської рослини Cetraria islandica (ісландський мох), яка відома своєю терапевтичною дією при запальних захворюваннях дихальних шляхів. Лікувальний ефект препарату Ісла-Мінт при катаральних захворюваннях дихальних шляхів ґрунтується на антимікробній активності та імуностимулюючих властивостях рослинного екстракту, який міститься в ньому, що доведено результатами наукових досліджень. Полісахариди, що містяться у препараті, обволікають слизові оболонки повітроносних шляхів та ефективно захищають їх від дії шкідливих зовнішніх факторів і різного виду подразників. Оскільки препарат Ісла-Мінт має ще й захисні властивості, його можна застосовувати також з профілактичною метою, у тому числі і при заняттях спортом.Профілактичне застосування препарату Ісла-Мінт здатне захищати слизові оболонки, може знижувати схильність дихальних шляхів до інфекцій. Препарат не подразнює шлунок.
Показания к применению

Показания к применению

Кашель, у т.ч. при бронхіті; захриплість (ларингіт, фарингіт); бронхіальна астма (як допоміжний засіб).Підвищене навантаження на голосові зв'язки (у співаків, учителів, лекторів).Сухість слизових оболонок при сухому повітрі житлових кімнат або в недостатньо зволожених офісних приміщеннях під час опалювального періоду, а також при обмеженому носовому диханні або під час спортивних занять.
Противопоказания

Противопоказания

Непереносимість фруктози.Підвищена чутливість до будь-якого інгредієнта препарату.
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

При наявності фенілкетонурії необхідно враховувати, що в препараті міститься солодка речовина аспартам. Рослинні екстракти, що містяться у препараті Ісла-Мінт, іноді можуть бути причиною відхилень у кольорі і смаку цього лікарського засобу, що ніяк не позначається на його терапевтичній дії.Препарат Ісла-Мінт не містить цукру, тому його можна призначати хворим, які страждають на цукровий діабет.1 пастилка відповідає 0,03 хлібної одиниці = 0,385 г вуглеводів.
Особенности применения

Особенности применения

Застосування у період вагітності або годування груддю.Відомостей про негативний вплив препарату у період вагітності або годування груддю не надходило. Однак спеціальних досліджень у цієї категорії пацієнтів не проводили, тому перед застосуванням препарату слід зважити співвідношення ризик/користь. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Якщо препарат приймати відповідно до інструкції для медичного застосування, то жодних негативних наслідків його застосування не передбачається.
Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Дети

Дети

Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Дорослим і дітям віком від 12 років приймати по 1 пастилці щогодини (до 12 пастилок на добу), дітям віком від 4 до 12 років – по 1 пастилці кожні 2 години (до 6 пастилок на добу), даючи їм повільно розчинитися у роті.Ісла-Мінт можна застосовувати протягом тривалого часу.Навіть після зникнення симптомів захворювання Ісла-Мінт слід приймати ще кілька днів з метою досягнення стійкого терапевтичного ефекту.Якщо протягом 4-5 днів стійкі симптоми захворювання не зменшуються або, навпаки, погіршуються, при появі задишки, пропасниці, а також гнійного мокротиння та мокротиння з кров’ю , слід негайно проконсультуватися з лікарем.Діти.Препарат призначати дітям віком від 4 років, оскільки пастилки треба тримати у роті, даючи їм повільно розчинитися.
Передозировка

Передозировка

Повідомлень про випадки передозування не надходило.
Побочные действия

Побочные действия

У поодиноких випадках можуть виникнути алергічні реакції. Дуже рідко препарат може здійснювати послаблювальну дію на чутливих пацієнтів, оскільки містить сорбіт.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

До цього часу невідома.
Срок годности

Срок годности

4 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Упаковка

Упаковка

По 10 пастилок у блістері з фольги алюмінієвої та ПВХ-плівки; по 3 блістери у картонній коробці.
Категория отпуска

Категория отпуска

Без рецепта.
Дополнительно

Дополнительно