Фосфоцин инструкция по применению

Фосфоцин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Фосфоцин гранулы д/ор. р-ра по 3 г в саше №2
Производитель:
Регистрация:
№ UA/15015/01/01 от 28.03.2016. Приказ № 273 от 28.03.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: fosfomycin;1 саше містить фосфоміцину (у формі фосфоміцину трометамолу) 3 г; допоміжні речовини: сахароза, сахарин натрію, мандариновий та помаранчевий ароматизатори.

Производитель:

Лабиана Фармасьютикалс, С.Л.У. для "Вокате С.А, ФК", Испания/Греция

Фармакотерапевтическая группа:

Противомикробные средства для системного применения. Другие противомикробные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Фосфоцин має широкий спектр антибактеріальної дії. Він ефективний відносно штамів збудників інфекцій сечовивідних шляхів, які найчастіше виділяються: E. coli, Citrobacterspp., Klebsiellaspp., Proteusspp., Serratiaspp., P. aeruginosата Enterococcusfaecalis – навіть якщо вони стійкі до інших антибактеріальних препаратів. Препарат діє також на пеніциліназоутворюючі штами. Фосфоцин чинить антиадгезивну дію на бактерії, що мають властивість адгезії до епітелію, який вистилає сечовивідні шляхи. Фармакокінетика. Фосфоцин легко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, максимальна концентрація у плазмі спостерігається через 2 години і становить 30 - 35 мкг/мл, період напіввиведення із плазми – 2 години. Фосфоцин не метаболізується в організмі, він екскретується шляхом гломерулярної фільтрації в біологічно активній формі. Фосфоцин накопичується переважно в нирках у концентрації 2500–3500 мкг/мл, а його мінімальна інгібуюча концентрація для E.соli становить 128 мкг/мл. Ентерогепатична циркуляція Фосфоцину дає змогу підтримувати терапевтичний рівень препарату протягом 48 годин - цей час достатній для стерилізації сечі і видужання.

Показания к применению:

Лікування гострих неускладнених інфекцій нижніх сечовивідних шляхів, спричинених чутливими до фосфоміцину мікроорганізмами, у дорослих чоловіків, жінок та у дівчат віком від 12 років. Профілактика під час діагностичних процедур та хірургічних втручань у дорослих пацієнтів.

Противопоказания:

Гіперчутливість до компонентів препарату, тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 10 мл/хв), дитячий вік до 12 років, проходження гемодіалізу.

Способ применения и дозы:

Фосфоцин застосовують внутрішньо натще, бажано перед сном після випорожнення сечового міхура. Вміст 1 саше розчиняють в 1/2 склянки води та випивають. Режим дозування встановлюють індивідуально. Звичайно разова доза для дорослих, у тому числі пацієнтів літнього віку (вік до 75 років), у гострій фазі захворювання становить 3 г (1 саше) одноразово. З метою профілактики інфікування сечовивідних шляхів при хірургічному втручанні, трансуретральних діагностичних дослідженнях приймають 1 саше за 3 години до втручання і друге саше (ще 3 г) – через 24 години після втручання.Діти. Можливе застосування для лікування гострих неускладнених інфекцій нижніх сечовивідних шляхів у дівчат віком від 12 років.

Передозировка:

Симптоми: вестибулярні порушення, погіршення слуху, металевий присмак у роті і загальне зниження смакового сприйняття. Лікування: симптоматична і підтримувальна терапія. Рекомендується вжити багато рідини для збільшення діурезу.

Побочные действия:

До найбільш частих побічних реакцій при одноразовому прийомі фосфоміцину трометамолу належать порушення роботи ШКТ, в основному діарея. Ці явища найчастіше нетривалі і проходять самі собою.Частота побічних ефектів визначається таким чином:дуже часто (> 1/10);часто (> 1/100 - <1/10);нечасто (> 1/1000 - <1/100);рідко (> 1/10000 - <1/1000);дуже рідко (<1/100000);невідомо (не можна визначити за наявними даними).У кожній групі за чистотою побічні реакції представлені в порядку зменшення їх тяжкості.

Класи систем органів Побічні реакції за частотою розвиткуЧасто Нечасто Рідко НевідомоІнфекції та інвазії ВульвовагінітЗ боку імунної системи Анафілактич-ний шок, алергічні реакціїЗ боку нервової системи Головний біль, запаморочення ПарестезіяЗ боку серцево-судинної системи Тахікардія Артеріальна гіпотензіяЗ боку дихальної системи, органів грудної клітки і середостіння АстмаЗ боку травної системи Діарея, нудота, розлади травлення Біль у животі, блювання Псевдомембра-нозний колітЗ боку шкіри і підшкірних тканин Висип, кропив'янка, свербіж Ангіоневротич-ний набрякСистемні порушення Втома

Лекарственное взаимодействие:

Одночасний прийом з метоклопрамідомта з іншими препаратами, що підвищують моторику шлунково-кишкового тракту, знижує всмоктування препарату, що призводить до зниження концентрації Фосфоцину в сироватці і сечі. Особливості застосування.Застосування антибіотиків широкого спектра дії, у тому числі фосфоміцину трометамолу, може призвести до виникнення антибіотикоасоційованого коліту (включаючи псевдомембранозний коліт). Тому необхідно враховувати вірогідність цього діагнозу у пацієнтів при виникненні сильної діареї під час або після прийому фосфоміцину трометамолу. У разі підтвердження діагнозу необхідно негайно почати відповідне лікування. В такому випадку препарати, що інгібують перистальтику, протипоказані.Одночасний прийом їжі уповільнює всмоктування фосфоміцину. Тому бажано застосовувати препарат натще або через 2-3 години після їди.Фосфоцин містить сахарозу. Хворим на цукровий діабет та тим, кому потрібно дотримуватись дієти, слід враховувати, що в 1 саше Фосфоцину міститься 2,213 г сахарози. Фосфоцин не слід застосовувати пацієнтам з непереносимістю фруктози, глюкозо-галактозним мальабсорбційним синдромом або дефіцитом сахарози-ізомальтази.Застосування у період вагітності або годування груддю.У період вагітності застосування лікарського засобу можливе у разі необхідності, коли очікуваний ефект терапії для матері перевищує потенційний ризик для плода. За наявними даними, фосфоміцину трометамол не чинить ні тератогенної, ні фетотоксичної дії. Під час проведення досліджень на тваринах також не було виявлено репродуктивної токсичності.В період годування груддю застосування препарату слід припинити. Досліджень щодо застосування під час годування груддю не проводилося.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Немає даних, що підтверджують вплив на швидкість реакції.

Срок годности:

3 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Не потребує спеціальних умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 3 г гранул у саше № 2 у коробці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Фосфоцин
Производитель:Лабиана Фармасьютикалс, С.Л.У. для "Вокате С.А, ФК", Испания/Греция
Форма выпуска:

По 3 г гранул у саше № 2 у коробці з картону.

Регистрационное удостоверение:№ UA/15015/01/01 от 28.03.2016. Приказ № 273 от 28.03.2016
МНН:Fosfomycin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: fosfomycin;1 саше містить фосфоміцину (у формі фосфоміцину трометамолу) 3 г; допоміжні речовини: сахароза, сахарин натрію, мандариновий та помаранчевий ароматизатори.

Фармакологическая группа:Противомикробные средства для системного применения. Другие противомикробные средства.
Код АТХ:J01XX01 - Фосфомицин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама