Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Эвейк-Мд - Адаптированная инструкция

Состав

Состав

1 таблетка містить лоратадину 10 мг ;допоміжні речовини : старлак, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний, аспартам, м´ятний коригент.
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

круглі таблетки, білого або майже білого кольору, не покриті оболонкою, ледь двоопуклі з легким м´ятним запахом, приємні на смак; з обох боків на таблетках відтиск посмішки.
Категория отпуска

Производитель

Панацея Біотек ЛТД, Індія.
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Антигістамінні препарати для системного застосування. Код АТС R06А Х13.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Лоратадин - антигістамінний засіб із селективним впливом на периферичні Н₁ -рецептори гістаміну. Крім того, лоратадин інгібує дегрануляцію опа-систих клітин і блокує вторинні медіатори запалення, такі як простагландини та лейкотрієни, а також знижує експресію цитокінів та адгезію молекул. Не має седативного впливу та холіноблокуючої дії.Лоратадин та його основні метаболіти не проникають крізь ГЕБ, зв´язуючись з периферичними Н₁ -рецепторами. При застосуванні в дозах, що перевищують тера-певтичні, відмічалась поява сонливості. Лоратадин не зв'язується з Н2 -рецепторами, не інгібує захоплення норадреналіну та практично не впливає на функцію серцево - судинної системи. Лоратадин значною мірою зв´язується з білками плазми крові, активний метаболіт зв'язується на рівні 73-76%. Біодоступність лоратадину пропорційна дозі. В перші 24 години елімінація в основному здійснюється через нирки (27% дози). Фармакокінетичний профіль лоратадину та його активного метаболіту змінюється у здорових людей молодого віку та у людей похилого віку.Лоратадин та його активний метаболіт проникає крізь плаценту та в грудне молоко. 
Показания к применению

Показания к применению

Симптоматичне лікування алергічних захворювань - алергічного риніту, коньюктивіту, алергічного дерматиту, кропив´янки та атопічної екземи (нейродерміту).
Противопоказания

Противопоказания

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Препарат протипоказаний дітям до 2 років. Не рекомендується призначати його у періоди вагітності і лактації.
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Особенности применения

Особенности применения

Препарат з обережністю призначають хворим з порушенням функції печінки та нирок.Пацієнти з тяжкою печінковою недостатністю потребують зниження дози препарату.Даних про ефективність і безпеку препарату при лікуванні у дітей до 2 років немає, тому призначати їм препарат не рекомендується.У людей похилого віку та у пацієнтів з порушенням функції печінки та нирок збільшується можливість розвитку побічних дій з боку ЦНС. У зв´язку з цим такі побічні ефекти, як сонливість, у таких пацієнтів виникає навіть при застосуванні препарату у рекомендованих дозах.До виявлення індивідуальної реакції на препарат потрібно уникати керування автотранспортом і роботи з потенційно небезпечними механізмами.Взаємодія з лікарськими засобами. Циметидин, еритроміцин, кетоконазол можуть порушувати метаболізм лоратадину, призводити до збільшення його концентрації в сироватці крові.У зв´язку з можливістю розвитку дозозалежного седативного ефекту треба дотримуватись обережності з призначенням препарату разом з іншими блокаторами Н₁ -рецепторів, нейролептиків, трициклічних антидепресантів, з етанолом, анксиолітиками, седативними та снодійними препаратами. Препарат не слід призначати разом з антибіотиками, макролідами,ранітидином, теофіліном. Під час лікування препаратом пацієнт не повинен вживати алкоголь.
Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Дети

Дети

Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці 1 раз на день. Дітям від 2 до 12 років – по ½ таблетки 1 раз на день або за призначенням лікаря. Таблетку слід поклати на язик до повного розсмоктування!Лікування триває до досягнення терапевтичного ефекту (в середньому 5-7 днів).Не рекомендується перевищувати указану дозу.
Передозировка

Передозировка

У дорослих доза більша за 10 мг спричинює тахікардію та сонливість.У разі передозування слід промити шлунок фізіологічним розчином і призначити загальне симптоматичне та підтримуюче лікування.
Побочные действия

Побочные действия

Препарат звичайно добре переноситься, але можуть з´явитися : сухість слизових оболонок роту, головна біль, сонливість, нудота, гастрит, припливи крові. В рідких випадках – порушення функції печінки, шкірні алергічні реакції (екзантема, зуд), анафілактичні реакції, аритмії.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

Срок годности

Срок годности

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.
Условия хранения

Условия хранения

Упаковка

Упаковка

Категория отпуска

Категория отпуска

Без рецепта.Уавковка. По 10 таблеток у блістері, в картонній упаковці .
Дополнительно

Дополнительно

Загальна характеристика

міжнародна назва: лоратадин;

Форма випуску

Таблетки для смоктання.

Адреса

Мохан Ко-оп, Індастріал Естейт, Матура роуд, Нью Делі- 110 044, Індія.