Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Бификол

Состав

Состав

діюча речовина: живі штами біфідобактерій (Bifidоbacterium bifidum № 1) і живі штами кишкової палички (Escherichia coli M 17). Одна доза препарату містить не менше 1·107 КУО біфідобактерій і не менше 1·107 КУО кишкової палички;допоміжні речовини: сахароза або цукор дрібнокристалічний, желатин, молоко нежирне або згущене нежирне стерилізоване.
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Порошок для оральних розчинів.Основні фізико-хімічні властивості: порошок (кристалічна або пориста маса) різних відтінків коричневого кольору зі специфічним запахом і смаком. При додаванні води утворює гомогенну суспензію з різними відтінками коричневого кольору (можлива наявність дрібних пластівців).
Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

Категория отпуска

Производитель

ПрАТ БІОФАРМА.
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Україна, 03680, м. Київ, вул. М. Амосова, 9.
Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Антидіарейні мікробні препарати. Код АТХ A07F А.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Терапевтичний ефект Біфіколу® визначають живі біфідобактерії і кишкові палички. За механізмом дії є багатофакторним лікувальним засобом, який має антагоністичну активність по відношенню до ряду патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів. Здійснює коригуючий вплив на бактеріоценоз, стимулює місцеві репаративні процеси у кишечнику; запобігає розвитку мікроорганізмів, які спричиняють процеси гниття у кишечнику, підтримує рівновагу нормальної мікрофлори, зменшує метеоризм, нормалізує процеси травлення та всмоктування у кишечнику, сприяє покращенню місцевого імунітету та опірності організму.
Показания к применению

Показания к применению

Біфікол® застосовувати для лікування дорослих і дітей (починаючи з 6-місячного віку), що мають порушення біоценозу кишечнику різної етіології.
Противопоказания

Противопоказания

Гіперчутливість до складових речовин препарату.
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Не слід застосовувати препарат у разі порушення цілісності упаковки, закінчення терміну придатності, зміни фізико-хімічних властивостей (висушена маса темно-коричневого кольору, різко зменшена в об’ємі).
Особенности применения

Особенности применения

Препарат краще призначати після курсу антибіотикотерапії. При тяжкому перебігу основного захворювання, коли неможливо переривати курс антибіотикотерапії, препарат призначати одночасно з антибіотиками або іншими засобами направленої дії. Пацієнтам, у яких встановлена непереносимість деяких цукрів або лактози необхідно проконсультуватися з лікарем щодо застосування препарату. Неприпустиме розчинення препарату гарячою водою (40 ºС та вище) та зберігання його у розчиненому стані.
Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Не встановлено протипоказань до застосування препарату у період вагітності або годування груддю.
Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Не вивчалась. Спосіб застосування та дози. Біфікол® застосовувати внутрішньо у вигляді розчину (гомогенної зависі), який слід готувати безпосередньо перед використанням.Для розчинення препарату застосовувати кип'ячену воду кімнатної температури (20-25 °C).Спосіб розчинення:1. У склянку налити воду з розрахунку 1 чайна ложка на 1 дозу препарату (кількість доз вказано на етикетці);2. Для розчинення препарату частину води (1-2 чайні ложки) зі склянки перелити у флакон і збовтати. Препарат розчиняється не більше 5 хвилин; 3. Розчинений препарат з флакону перелити до склянки з залишком води і ретельно перемішати. 1 чайна ложка отриманого у склянці розчину становить 1 дозу препарату. Необхідну кількість чайних ложок розчину (доз препарату) випивати за 20-30 хв до прийому їжі.Добові дози препарату для дорослих і дітей становлять: дітям віком від 6-ти місяців до 1 року – 2-3 дози (2-3 чайні ложки);дітям віком від 1 року до 3-х років – 3-5 доз (3-5 чайних ложок);дітям віком від 3-х до 5-ти років – 5-6 доз (5-6 чайних ложок);дітям віком від 5-ти до 10-ти років – 6-8 доз (6-8 чайних ложок);дітям віком від 10-ти років – 8-10 доз (8-10 чайних ложок);дорослим – 10-15 доз (10-15 чайних ложок).Добову дозу препарату ділити на 2-3 прийоми.Тривалість курсу лікування Біфіколом® залежить від тяжкості та тривалості захворювання, віку пацієнта, вираженості дисбактеріозу. Зазвичай лікування становить від 2-х до 5-ти тижнів, а в окремих випадках – до 2-х місяців і більше. Для закріплення отриманого клінічного ефекту або у випадку неповної нормалізації мікрофлори через 10-14 днів після закінчення першого курсу лікування можна призначити підтримуючий курс. При цьому препарат застосовувати у половинній разовій та добовій дозі.
Дети

Дети

Дітям віком до 6-ти місяців препарат не застосовувати.
Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Передозировка

Передозировка

Не встановлено.Побічні реакції®
Побочные действия

Побочные действия

Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

Терапевтичний ефект від прийому препарату деякою мірою знижується при одночасному застосуванні антибіотиків. Прийом вітамінів, особливо групи В, посилює дію препарату.
Срок годности

Срок годности

1 рік.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 ºС.Зберігати у недоступному для дітей місці.
Упаковка

Упаковка

По 2 або 3, або 5 доз у флаконі. По 10 флаконів у пачці.
Категория отпуска

Категория отпуска

Без рецепта.
Дополнительно

Дополнительно