Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Атрикан 250 - Адаптированная инструкция

Состав

Состав

діюча речовина: tenonitrozole.1 капсула містить тенонітрозолу 250 мг;допоміжні речовини: олія арахісова рафінована, олія соєва гідрогенізована, лецитин, желатин, сорбіто-сорбітановий розчин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), гліцерин, гіпромелози фталат, дибутилфталат.
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Капсули кишковорозчинні м’які.Основні фізико-хімічні властивості: непрозора капсула діаметром 7,5 мм, овальної форми, жовтувато-гірчичного кольору, що містить гомогенну маслянисту масу.
Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

Категория отпуска

Производитель

Виробник відповідальний за упаковку, контроль і випуск серії:Іннотера Шузі, Франція/Innothera Chouzy, France.
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Рю Рене Шантеро Л`Ісль Вер, 41150 Шузі-сюр-Сіс, Франція/L`Isle Vert, Rue Rene Chantereau, 41150 Chouzy-sur-Cisse, France.
Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Антипротозойні препарати. Тенонітрозол. Код АТХ Р01А Х08.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Тенонітрозол є похідним тіазолу. Він проявляє трихомонацидну протипаразитарну активність. Тенонітрозол – синтетична сполука, що має трихомонацидну дію відносно Trichomonas vaginalis та фунгістатичну дію щодо грибів роду Candida.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо Атрикан 250 добре абсорбується в кишечнику. Максимальна концентрація препарату у плазмі крові досягається протягом 4 годин. Максимальна концентрація тенонітрозолу у сироватці становить у середньому 10 мкг/мл. Його виведення з організму досить повільне, що забезпечує стійку трихомонацидну дію. Тенонітрозол елімінується повністю протягом 8-14 годин. Атрикан 250 має тропність до клітин сечостатевих шляхів (сечового міхура та матки).
Показания к применению

Показания к применению

Урогенітальний трихомоніаз.
Противопоказания

Противопоказания

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Печінкова недостатність. У зв’язку з наявністю у складі препарату олії арахісової рафінованої та олії соєвої гідрогенізованої, препарат протипоказаний у випадку алергії до арахісу або сої. Не рекомендується вживати в поєднанні з алкоголем.
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Особенности применения

Особенности применения

Рекомендовано контролювати лейкоцитарну формулу у пацієнтів, які мають в анамнезі хвороби крові, та при повторних курсах лікування. Під час лікування не вживати алкоголь та лікарські засоби, що містять етиловий спирт.Лікарський засіб містить сорбіт, тому його застосування не рекомендоване пацієнтам, які мають непереносимість фруктози (рідкісне спадкове захворювання).Оскільки тенонітрозол частково виділяється сльозовою рідиною, у період прийому препарату можливе забарвлення склер у жовтий колір. Тому під час лікування цим препаратом бажано не користуватися контактними лінзами, щоб уникнути їх забарвлення. Можлива також зміна кольору сечі. Ці ефекти зникають після припинення лікування і не завдають ніякої шкоди здоров’ю.Атрикан 250 містить олію арахісову рафіновану та олію соєву гідрогенізовану і може викликати реакції гіперчутливості (кропив’янка, анафілактичний шок).Для забезпечення ефективності терапії необхідне одночасне лікування обох статевих партнерів.
Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Дослідження на тваринах не виявили доказів тератогенної дії. За відсутності тератогенних ефектів у тварин, вади розвитку у людини мало імовірні. В даний час немає відповідних даних про можливий тератогенний або фетотоксичний ефект цього лікарського засобу при його прийманні під час вагітності.Отже, бажано не застосовувати цей лікарський засіб під час вагітності.Оскільки тенонітрозол проникає в грудне молоко, під час лікування годування груддю необхідно припинити.
Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Не впливає.
Дети

Дети

Не застосовувати дітям.
Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Застосовувати дорослим.Препарат приймають внутрішньо.По 1 капсулі вранці та ввечері під час прийому їжі протягом 4 днів.Рекомендовано одночасне лікування статевого партнера незалежно від наявності клінічних симптомів захворювання.
Передозировка

Передозировка

Про випадки передозування не повідомлялося.
Побочные действия

Побочные действия

Рідко (≥ 0,01% < 0,1%): незначні диспептичні явища: нудота, відчуття переповнення шлунка, втрата апетиту, біль і дискомфорт у епігастрії, гіркота у роті; забарвлення слізної рідини та контактних лінз в жовтий колір; загальна слабкість, головний біль, запаморочення; забарвлення сечі у жовтий колір; реакції з боку шкіри: жовтушність шкіри, дерматит, свербіж, гіперемія, папульозний висип. Іноді можливі реакції гіперчутливості, включаючи кропів’янку, анафілактичний шок.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

Слід уникати вживання напоїв, які містять алкоголь, та прийому лікарських засобів, до складу яких входить етиловий спирт.
Срок годности

Срок годности

3 роки.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати при температурі не вище 25 °C у захищеному від вологи місці.Зберігати в недоступному для дітей місці.
Упаковка

Упаковка

По 8 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.
Категория отпуска

Категория отпуска

За рецептом.
Дополнительно

Дополнительно

Заявник

Лабораторія Іннотек Інтернасьйональ, Франція/Laboratoire Innotech International, France.

Місцезнаходження заявника

22 авеню Арістід Брійан, 94110 Аркей, Франція/22 avenue Aristide Briand, 94110 Arcueil, France.