Апрокал инструкция по применению

Апрокал фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Апрокал раствор д/ин., 13 300 кио/2 мл по 2 мл во флак. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7420/01/01 от 11.12.2007. Приказ № 806 от 11.12.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

2 мл розчину містять апротиніну концентрованого розчину 13 300 КІО (10 000 АТрО); допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора, безбарвна рідина;

Производитель:

Дженом Биотек Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Ингибиторы протеиназ. Апротинин.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Апротинін є полівалентним інгібітором протеїназ. Шляхом утворення оборотних стехіометричних ферментно-інгібіторних комплексів апротинін інгібує найважливіші протеїнази плазми крові, клітинних елементів і тканин, у тому числі калідиногенази, плазмін, трипсин, хімотрипсин, калікреїн, які відіграють важливу роль у розвитку патофізіологічних реакцій. Терапевтичний ефект апротиніну зумовлений пригніченням протеолітичного впливу плазміну і в блокаді активізації плазміногенезу аутогенними активаторами. Апротинін має широкий спектр інгібуючої дії, тому може застосовуватись не лише як антифібринолітик, а також як профілактичний і терапевтичний засіб при порушеннях інших ферментних систем. Упереджує розвиток деструктивного процесу в підшлунковій залозі. Гальмівна дія на калікреїн-кінінову систему дозволяє застосовувати апротинін для профілактики й лікування різних форм шоку (ендотоксичного, травматичного, гемолітичного). Активність апротиніну виражають у калікреїнінактивуючих одиницях (КІО), а також в антитрипсинових одиницях (АТрО). 1 АтрО відповідає 1,33 КІО.Фармакокінетика. В шлунково-кишковому тракті не всмоктується. Після внутрішньовенного введення апротинін – відразу досягає максимального рівня в плазмі крові, а потім швидко знижується, розподіляється в зовнішньоклітинному просторі, короткочасно накопичується в печінці. Виводиться нирками в неактивній формі. Період напіврозпаду активної речовини в сироватці крові становить 2 год. Розпад молекули апротиніну на неактивні частини відбувається за рахунок лізосомальної активності нирок. В сечі визначається 1,5 % введеної дози препарату.

Показания к применению:

Гіперфібринолітичні кровотечі.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату, І та ІІІ триместри вагітності, період годування груддю, десеміноване внутрішньосудинне згортання крові.

Особенности применения:

Застосовують виключно у стаціонарі.Досвід застосування у дітей до 6 років відсутній.Вагітність і годування груддю. Застосовувати препарат у ІІ триместрі вагітності можна лише після ретельної оцінки співвідношення користь для жінки / ризик для плода.

Способ применения и дозы:

Застосовують внутрішньовенно. Вводять у вигляді інфузій або повільної ін'єкції. Перед застосуванням розводять у 0,9 % розчині натрію хлориду.З метою виявлення ймовірної підвищеної чутливості до апротиніну спочатку слід ввести 1,5 мл розчину (10 000 КІО), і у разі відсутності алергічної реакції протягом 10 хвилин вводять основну дозу.Початкова доза для дорослих і дітей старше 15 років становить 500 000 КІО (75 мл) інфузійно (не швидше 5 мл/хв). Надалі вводять 200 000 КІО (30 мл) кожні 4 дні у вигляді тривалої краплинної інфузії.Дітям віком від 6 до 15 років вводять із розрахунку 20 000 КІО/кг маси тіла на добу.

Передозировка:

Можливі алергічні реакції, в тому числі анафілактичний шок. У таких випадках введення препарату слід припинити й призначити симптоматичну терапію.

Побочные действия:

Можливі шкірно-алергічні реакції (еритема, кропив’янка), інколи – бронхоспазм, нудота, блювання, міалгія, можлива артеріальна гіпотензія (коливання рівня артеріального тиску), тахікардія, в окремих випадках – психотичні реакції, галюцинації, сплутаність свідомості. В поодиноких випадках після довготривалих крапельних вливань можливі тромбофлебіти в місцях введення.

Лекарственное взаимодействие:

Не можна вводити разом з інфузійними розчинами, що містять декстран (підвищується ризик алергічних реакцій). Залежно від дози препарат знижує активність стрептокінази й урокінази, може пригнічувати активність неспецифічної холінестерази сироватки крові. Апрокал® не слід комбінувати з антибіотиками, гепарином і кортикостероїдами. Він несумісний з іншими препаратами в розчині. Не слід вводити Апрокал® одночасно з препаратами для парентерального харчування, що містять амінокислоти й ліпіди (хімічна несумісність).

Срок годности:

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ОС. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 2 мл у флаконі. По 10 флаконів у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна назва: арrotinin;

Форма випуску

Розчин для ін’єкцій.

Адреса

504, Делфі, Хіранандані Гарденс,Повай, Мумбаї, 400 076, Індія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Апрокал
Производитель:Дженом Биотек Пвт. Лтд., Индия
Форма выпуска:

По 2 мл у флаконі. По 10 флаконів у картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/7420/01/01 от 11.12.2007. Приказ № 806 от 11.12.2007
МНН:Aprotinin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

2 мл розчину містять апротиніну концентрованого розчину 13 300 КІО (10 000 АТрО); допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Ингибиторы протеиназ. Апротинин.
Код АТХ:B02AB01 - Апротинин
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Эрозивный гастрит
Виды эрозивного гастритаЭрозивный гастрит — симпто...
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Реклама
Ученые назвали продукты, которые могут заменить глицин
Глицин является одной из 20 аминокислот, из которы...
Ученые сказали, какое количество воды надо пить перед сном
Для нормального функционирования клеток, тканей и ...
Реклама