Популярные препараты Лоратадин Омез Нимесил

Амилар IC

Состав

Состав

діючі речовини: 1 таблетка містить деквалінію хлориду 0,25 мг, дибукаїну гідрохлориду 0,03 мг;допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, магнію стеарат, ароматизатор (м’ятний або вишневий натуральний, або апельсиновий натуральний).
Лекарственная форма

Лекарственная форма

Таблетки для розсмоктування.Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору, плоскоциліндричної форми з фаскою.
Основные физико-химические свойства

Основные физико-химические свойства

Категория отпуска

Производитель

Товариство з додатковою відповідальністю ІНТЕРХІМ.
Местонахождение производителя

Местонахождение производителя

Україна, 65080, Одеська обл., м. Одеса, Люстдорфська дорога, буд. 86.
Фармакотерапевтическая группа

Фармакотерапевтическая группа

Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Код АТХ R02A.
Фармакологические свойства

Фармакологические свойства

Фармакодинаміка.Як бактерицидний та фунгістатичний агент деквалінію хлорид впливає на мікроорганізми, що спричиняють змішані інфекції ротової порожнини та горла. Спектр дії цього місцевого хіміотерапевтичного агента широкий і включає більшість грампозитивних та грамнегативних бактерій, а також гриби, спірохети та патогенні мікроорганізми, що спричиняють змішані інфекції ротової порожнини та горла. Накопичення в організмі дибукаїну гідрохлориду полегшує больовий симптом, що супроводжує інфекції ротової порожнини та горла.Мікроорганізми, стійкі до дії деквалінію хлориду, невідомі.Не спричиняє утворення карієсу.Фармакокінетика.Основний активний інгредієнт абсорбується у дуже незначній кількості.
Показания к применению

Показания к применению

Місцеве лікування гострих запальних захворювань ротової порожнини та горла: гінгівіт, виразковий та афтозний стоматит, тонзиліт, ларингіт та фарингіт. Амілар ІС також рекомендується застосовувати при наявності неприємного запаху з рота.Амілар ІС можна застосовувати у разі змішаної інфекції ротової порожнини та горла (за рекомендацією лікаря); як допоміжний препарат при лікуванні катаральної ангіни, лакунарної ангіни та ангіни Плаута-Венсана; у разі кандидозу ротової порожнини та глотки.Рекомендується у післяопераційному періоді після тонзилектомії та видалення зубів.
Противопоказания

Противопоказания

Підвищена чутливість до будь-якої з речовин, що входять до складу препарату. Алергія на четвертинні амонієві сполуки (наприклад бензалконію хлорид).
Надлежащие меры безопасности при применении

Надлежащие меры безопасности при применении

Особенности применения

Особенности применения

Оскільки препарат не містить цукру, він придатний для застосування хворим на цукровий діабет. Препарат містить сорбіт, тому його не слід застосовувати пацієнтам із рідкісними спадковими захворюваннями, такими як синдром непереносимості фруктози. Застосовувати з обережністю пацієнтам із низьким рівнем холінестерази у плазмі крові.Застосування у період вагітності або годування груддю.ВагітністьКонтрольованих досліджень не проводилося. За цих обставин препарат у період вагітності можна застосовувати після консультації з лікарем, якщо лікувальний ефект переважає можливий ризик для плода.Період годування груддюНе проводилися клінічні дослідження щодо проникнення діючих речовин у грудне молоко. Препарат не рекомендується застосовувати у період годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Дослідження щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами не проводилися. Проте можливість того, що препарат може мати якийсь негативний вплив у цьому відношенні, дуже мала.
Применение в период беременности или кормления грудью

Применение в период беременности или кормления грудью

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом

Дети

Дети

Способ применения и дозы

Способ применения и дозы

Дорослим та дітям віком від 12 роківПризначають по 1 таблетці кожні 2 години, після зменшення симптомів запалення – по 1 таблетці кожні 4 години. Дітям віком від 4 роківПризначають по 1 таблетці кожні 3 години, після зменшення симптомів запалення – по 1 таблетці кожні 4 години.Максимальна добова доза становить 10-12 таблеток у період гострої фази та 6 таблеток після того, як запальні симптоми зникнуть.Таблетки слід розсмоктувати повільно, не розжовуючи. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально. Пацієнт має проконсультуватися з лікарем, якщо через 5 днів лікування препаратом симптоми не зникли або погіршилися.Діти.Препарат у даній лікарській формі не призначають дітям віком до 4 років.
Передозировка

Передозировка

Дані щодо передозування відсутні.
Побочные действия

Побочные действия

Іноді можуть спостерігатися реакції гіперчутливості після застосування препарату, наприклад висипання, свербіж, відчуття печіння, подразнення слизової оболонки ротової порожнини та горла. У рідких випадках, а саме при зловживанні, можливе виникнення виразки та некрозу. У разі виникнення будь-яких незвичних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково проконсультуватися з лікарем щодо подальшої терапії.
Лекарственное взаимодействие

Лекарственное взаимодействие

Антибактеріальна активність деквалінію знижується при одночасному застосуванні з аніонними тенсидами, наприклад зубною пастою. Застосування препарату не слід поєднувати з прийомом інгібіторів холінестерази.
Срок годности

Срок годности

3 роки.
Условия хранения

Условия хранения

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.
Упаковка

Упаковка

По 8 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери в пачці.
Категория отпуска

Категория отпуска

Без рецепта.
Дополнительно

Дополнительно